Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+8 oy
49 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (136 puan)
Rüyamda yıllar önce sevdiğim erkeğe mesaj atıyordum ne yazdığimı hatırlamıyorum ama ona birşeyler yazdım ve o beni tersledi sonrada whatsapp profiline şimdiki sevgilisinin (ayrıldılarmı bilmiyorum) fotosunu koydu. Onu aylardır görmüyorum ve bende numarası dahi yok. Hala ona karşı hislerim var. Lütfen rüyamı yorumlayın.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (14.4k puan)
ona karşı hisleriniz yüzünden bu rüyayı görmüşsünüz. Tamamen bilinçaltınızın size geri dönüşü

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 17 okuma
+1 oy
0 yorum 17 okuma
+3 oy
1 yorum 51 okuma
13 Eylül 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 59 okuma
14 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 42 okuma
15 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 21 okuma
13 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 49 okuma
+2 oy
1 yorum 13 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 63 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...