Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
16 okuma
Arşiv Rüya kategorisinde Rüya Ustası (51.2k puan)  
Farklı günlerde gördüğüm bir rüya tamlaması gibiydi.İlk rüyamda evimin mutfak ocağından,iki elimle kavrayamayacaım büyüklükte bir arı kardeş çıkıp balkon kapısının önündeki çiçeklerin üstünde uçuyor.Elimde eldivenler ile onu yakalıyorum ve balkon kapısını açıp dışarı atıyorum..
     İkinci rüyamda tenasül uzvumdan aynı arı kardeş çıkıp uzaklaşıyor benden.
     Üçüncü rüyamda kendimi ensemin üstünden görüyorum.Ensem yırtılıyor ve bu arı kardeş oradan çıkıp uzaklaşıyor bedenimden...

    Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.Sabırsızlıkla cevabınızı bekliyorum..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Simge Rüya Bilgesi (121k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili rüyagören,
Kendi kapasitenizin alabileceğinden daha büyük birşeylerin üstesinden gelmişsiniz. Bu sizin üstün çabalarınız, zaman harcamanız ve bir şekilde insanüstü bir güçle donanımınız sayesinde olmuş olabilir. Ferahlık henüz tam olarak gelmemiş ama kapıdadır. Sevgiyle...

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

80.9k yorum

26.3k düş-ünce

4.3k üye

58 Aktif
1 Üye ve 57 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3494
Dün : 25697
Toplam : 17027804
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 2259 e
  2. Karga Karga - 293 e
  3. Sonbahar Sonbahar - 202 e
  4. Simge Simge - 175 e
  5. sonsuz sonsuz - 56 e
  6. ~Angel~ ~Angel~ - 51 e
  7. Hypnos Hypnos - 47 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...