Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+2 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
Farklı günlerde gördüğüm bir rüya tamlaması gibiydi.İlk rüyamda evimin mutfak ocağından,iki elimle kavrayamayacaım büyüklükte bir arı kardeş çıkıp balkon kapısının önündeki çiçeklerin üstünde uçuyor.Elimde eldivenler ile onu yakalıyorum ve balkon kapısını açıp dışarı atıyorum..
     İkinci rüyamda tenasül uzvumdan aynı arı kardeş çıkıp uzaklaşıyor benden.
     Üçüncü rüyamda kendimi ensemin üstünden görüyorum.Ensem yırtılıyor ve bu arı kardeş oradan çıkıp uzaklaşıyor bedenimden...

    Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.Sabırsızlıkla cevabınızı bekliyorum..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Lusid Rüyacı (72.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili rüyagören,
Kendi kapasitenizin alabileceğinden daha büyük birşeylerin üstesinden gelmişsiniz. Bu sizin üstün çabalarınız, zaman harcamanız ve bir şekilde insanüstü bir güçle donanımınız sayesinde olmuş olabilir. Ferahlık henüz tam olarak gelmemiş ama kapıdadır. Sevgiyle...

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

20.9k yorum

12.3k düş-ünce

2.4k üye

87 Aktif
3 Üye ve 84 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15515
Dün : 19605
Toplam : 11224456
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 719 e
  2. kuzgun - 33 e
  3. Karga - 32 e
  4. Yaren1989 - 22 e
  5. Likya - 20 e
  6. Rüya Tabircisi - 19 e
  7. Merve3434 - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...