Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
30 okuma
Rüya kategorisinde  
yeniden gösterildi
rüyamda tatile gidiyoruz eşimle.tatil yerinin odasının çıkış kısmında bir havuz var.havuzda bir kaç tane devasa yunus var.atlıyorlar ve ben de biraz ürküyorum.çıkmaya çalışıyorum oradan çünkü,ama bana zarar vermiyorlar.sonra neyse gezerken tatil köyünü garip tiplerle karşılaşıyoruz.ben başka bir havuza girecekken eşim izin vermiyor.Döndüğümüzde odayı başkasına vermişler,odamızı değiştirmiş oluyorlar.rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.2k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

101 Aktif
7 Üye ve 94 misafir
Bugün : 6492
Dün : 17901
Toplam : 16108937
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2844 e
  2. Sonbahar - 389 e
  3. Rüya Tabircisi - 209 e
  4. Karga - 166 e
  5. magdalena - 110 e
  6. yirmiyedi - 48 e
  7. saga - 43 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...