Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
halamların evindeyim eski erkek arkadaşımda orda halamlarla karşılıklı olan erkek arkadaşımın evi ve bütün evler belediye tarafından yıkılmış halamların kapısına kadar deniz görüyorum bir taraftan erkek arkadaşım için üzülüyorum daha görememiyceğim için kapının önüne çıkıyorum deniz kenarında yürümeye  o kadar bulanık ve dalgalı birde içi sazlıklarla dolu halama burda denize girilmez diyorum. evde kek yapmışım onu pişirmek için odun toplamaya gidiyoruz halamla beraber denizin kenarında uzun uzun kalın yığılmış dallar buluyoruz ikimizde ucundan tutup eve getiriyoruz kek hazırlamışım ama kabartma tozunu katmayı unutmuşum erkek arkadaşım elinde valizle halamların üst katından benim sölediklerimi duyup aşaya iniyor elime iki tl para verip kabartma tozu almamı ve kekide kakaolu yapmamı sölüyor sonra valiziyle çıkıp gidiyor hemen üst kata çıkıyorum balkona arkasından bakmak için ama göremiyorum çıkıp gittiğini....karmakarışık bir rüya yorumlarsanız sevinirim:D  

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (14.2k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Çözümlenmeden bitirilen ve sonrasında geri dönülmek istenen ama dönüşü olmayan bazı durumlar var gibi... Siz neşeli, hayata gülümseyebilen ve sorunların çözümlerini bulma konusunda pratik zekasıyla hayli başarılı olan birisiniz. Bu rüyanız bir durum karşısında bu özelliğinizi kullanamadığınızı ve yardım alacağınızı gösteriyor olabilir. Sevgiyle...

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 67 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (10.1k puan) yazdı
+3 oy
97 yorum 37 okuma
+7 oy
1 yorum 32 okuma
25 Ağustos Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (601 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 25 okuma
16 Temmuz Rüya kategorisinde Heavenxx Rüyazede (15 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 43 okuma
11 Temmuz Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (272 puan) yazdı
+10 oy
3 yorum 121 okuma
13 Haziran Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (601 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 29 okuma
25 Mayıs Rüya kategorisinde Aslı Nur yazdı
+3 oy
0 yorum 9 okuma
+4 oy
0 yorum 31 okuma
+3 oy
0 yorum 42 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.5k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

50 Aktif
0 Üye ve 50 misafir
Bugün : 425
Dün : 17642
Toplam : 11145640
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2095 e
  2. Karga - 125 e
  3. Yaren1989 - 41 e
  4. yok - 41 e
  5. Rüyazede - 38 e
  6. seli - 31 e
  7. kuzgun - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...