Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+7 oy
34 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-218 puan)
Rüyamda denizdeydik. Denizin içine baktığımda bir siyahlık vardı. Kız kardeşim abla hadi bu karadeliğe girelim dedi. Uzay boşluğundaki gibi bir kara delik. Daha sonra birden denizin içine doğru atladı. Ben atlamaya korktum içinde ne var acaba ya nefessiz kalırsam diye ama onu tek bırakmamak için bende atladım. Atladıktan sonra ikimizde bir evdeydik. Ev deniz kıyısındaydı. İçerde yaşlı bir kadın vardı. Evin balkonuna çıktığınızda hemen altta deniz vardı. Kız kardeşim balkon demirlerine çıkıp abla bak deniz dedi. Bende sakın sarkma derin gözüküyor dedim. Kardeşimde bir şey olmaz deyip daha çok sarktı. Daha sonra balkonda yemek yemeye başladık. Yaşlı bir adam daha vardı. Salata yiyorduk. Benim salatamın içinde minik ve sürekli hareket eden bir sürü böcek vardı. Arada sırada böcekler hareket etmiyordu bende yiyordum. Yine hareket etmeye başladılar ben bir çatal daha aldım ve baktım. Sonra kız kardeşiminkine baktım, sadece yeşillikler ve domates gözüküyordu. Yemek istemiyordum. Bir süre sonra minik bir erkek çocuğu geldi. Galiba kadının torunuydu. Elinde bir bardak süt vardı. Daha sonra sütü alıp kadının başından aşağı döktü ve tekrar içeri girdi. Kadında bu çocuk gelip gelip sütü kafamdan aşağı döküyor dedi. Bende rüyamda bu çocuk tam dayaklık dedim. Bu arada yemek yerden balkondan baktığımda deniz sığ görünüyordu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+6 oy
Rüya Bilgesi (149k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Bu tam bir büyücü rüyası olmuş. Burada tabi büyücü kavramını açıklamak gerekiyor da sitede bu konuyla ilgili bir sürü şey yazdım. O kısmı öğrenmek sana kalıyor.

Kısaca şunu diyebilirim ki rüyada boyut değiştirmiş ve gerçekten var olan enerjisel bir başka boyutta varlıklarla sohbet etmişsiniz. Yani tabirlik veya yorumluk bir kısım yok. Bilinçaltı rüyasından çok gerçek yaşanan bir şey gibi hissettim.
Karabasan (-218 puan)
Teşekkür ederim ama büyücü kavramıyla ilgili yazdıklarını bulamadım. Hangi başlığa bakmam gerekiyor acaba?

İlgili rüyalar

+7 oy
0 yorum 61 okuma
+2 oy
0 yorum 6 okuma
2 saat önce Rüya kategorisinde Sercan154 Karabasan (-16 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 22 okuma
5 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
+4 oy
1 yorum 26 okuma
+4 oy
72 yorum 25 okuma
+4 oy
1 yorum 40 okuma
31 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde edakara yazdı
+5 oy
4 yorum 314 okuma
27 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (72.9k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 26 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Uzman Yorumcu (22.7k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 24 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Uzman Yorumcu (22.7k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 65 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Uzman Yorumcu (22.7k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

20.8k yorum

12.3k düş-ünce

2.4k üye

106 Aktif
3 Üye ve 103 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6801
Dün : 19605
Toplam : 11215744
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 561 e
  2. kuzgun - 33 e
  3. Karga - 31 e
  4. Merve3434 - 18 e
  5. Yaren1989 - 15 e
  6. Likya - 14 e
  7. Rüya Tabircisi - 13 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...