Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
59 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (998 puan)
düzenledi
Riyamda beyaz bir araba kullaniyordum sanirim yada binmistim onu tam hatirlamiyorum mercedes olabilirdi, sonra eger kullanan biri varsada onu o an gorememistim, ama sevdigim kisinin arabasi oldugunu biliyor gibiydim, boyle denize bakan korkuluklu bir kiyiya geldik, arkasinda ise bir lokanta bir magaza gibi bir sey vardi, ben arabadan zinciri aldim sanirim, yanimdakiler arkadaslarim 4 kisi ayni anda atladi ama benden de atlama mi beklediler sanirim ama ben sadece zincirimi attim aşağıya siz napiyorsunuz dedim, hava soguktu cunku, bi tanesi zincirden salincak yapti, arkama dondum magazanin isiklari yaniyordu onunde, sevdigim ama soyleyemedigim kisinin yakin arkadasi oturuyordu onh gordum o da beni gordu, arabanin kapilari acikti, icine oturdum o an anladim sanirim bu arabanin sevdigim cocuga ait olduğunu, sonra aydinlaniyordu hava gunesli gibiydi sanki, sonra karsida bu sefer sevdigim kisiyle ayni arkadasi duruyordu, arabanin icine biiir suru cocuk oturdu ilk once bas edemedim orayla burayla oynuyorlardi, sonra bagirdim in arabadan in arabadan diye cocuklara susti hepsi indi, kapilari kapattim ve uzaklastim biraz, annem belirdi karsidan karsiya geciyorduk kocaman araba vardi sigamiyordu, biz gecmeye calistikca yine arkamızdan gelir gibiydi, sonra gectik karsi kaldirima, annemle kol kolaydim, uyandim

2 Yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (15.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyaların şekilleniyor biraz daha puslanıyor.. Gündelik hayattan sıyrılıyorsun.
Rüyakar (998 puan)
Yani anlami yok mu ruyanin :D
0 oy
önce Rüya Tabircisi (3.6k puan)
Rüyada arabaya binmeniz ki bu da beyaz bir araba;işlerin iyi gitmesi ve bir terfiye işarettir. Ayrıca sosyal hayatında çok iyi ve hoşgörülü davranan ve çok iyi birisi olmanız ile insanlar tarafından çok sevildiğinizi gösterir.Zincirden bir salıncak ise;hayatında belli bir dönüm noktası olacak ve tüm hayatının değişmesine neden olacak güzel bir olayın yaşanmasına yorumlanır.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 21 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 5 okuma
+3 oy
2 yorum 11 okuma
4 gün önce Tabir kategorisinde Deniz yazdı
+4 oy
1 yorum 44 okuma
5 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 20 okuma
5 Aralık 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 69 okuma
30 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41.2k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 21 okuma
+4 oy
2 yorum 72 okuma
9 Eylül 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 22 okuma
16 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Karabasan (-90 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...