Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
1.3k okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Çamaşır

Rüyada temiz çamaşır Sağlık anlamına gelir. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Rüyada çamaşır yıkamak uzun süre gizli kalan gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Çamaşır asmak evle ilgili bir belanın defedilmesidir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

86 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Çamaşır

Rüyada temiz camasir saglik anlamina gelir. kirli camasir sagligi etkileyen aliskanliklardir. rüyada camasir yikamak uzun süre gizli kalan gerceklerin ortaya cikmasidir. camasir asmak evle ilgili bir belanin defedilmesidir.

Rüyada temiz çamasir saglik anlamina gelir. Kirli çamasir sagligi etkileyen aliskanliklardir. Çamasir almak gizlediginiz seylerin baskalarinin kulagina gidecegine isarettir. Rüyada çamasir yikamak uzun süredir gizlenen gerçeklerin Su yüzüne çikmasidir. Çamasir satmak kisa bir süre sonra ciddi saglik sorunlari yasayacaginiza isarettir. Çamasir asmak ev içinde belanin savusturulmasidir. Rüyada çamasir görmek çok istenilen bir seye kavusulacagina yorulur.
+2 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
çamaşır
Rüyada çamasir görmek yeniliklerle yorumladir. Rüyada çamasir degistirdigini görmek, evlenmege; çamasir yikadigini görmek, yolculuga çikacagina; bir dükkandan iç çamasirlari satin aldigini görmek, yeni arkadas ve dostlar edinecegine;bahçede bir ipe çamasir astigini görmek, ayriliga isarettir. Salimi'ye göre : Rüyada çamasir görmek, çok istedigi bir ise baslayacagina isarettir. Çamasir yikadigini gören kadinsa, kocasi ile aralarinda küçük bir tartisma çikar. Bir baska rivayete görede: Bir kimsenin rüyada çamasir yikadigini görmesi, keder ve dertlerden kurtulacagina isarettir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Çamaşır
Temiz çamaşırlar kişinin iyi amelleri, Ahlakı, güzel düşünceleri ve insanlarla olan iyi münasebetine, Kirli çamaşırlar biriken ve ihmal edilen işlere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Elbise, Atlet, Külot, Çamaşır Yıkamak.)
+2 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada çamaşır görmek çok arzulanan bir şeye kavuşulacağına işarettir .
Rüyada temiz çamaşır Sağlık anlamına gelir. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Çamaşır almak gizlediğiniz şeylerin başkalarının kulağına gideceğine işarettir. Rüyada çamaşır yıkamak uzun süredir gizlenen gerçeklerin Su yüzüne çıkmasıdır. Çamaşır satmak kısa bir süre sonra ciddi sağlık sorunları yaşayacağınıza işarettir. Çamaşır asmak ev içinde belanın savuşturulmasıdır. Rüyada çamaşır görmek çok istenilen bir şeye kavuşulacağına yorulur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada temiz çamaşır sağlık, kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır.
Rüyada çamasir görmek yeniliklerle yorumladir. Rüyada çamasir degistirdigini görmek, evlenmege; çamasir yikadigini görmek, yolculuga çikacagina; bir dükkandan iç çamasirlari satin aldigini görmek, yeni arkadas ve dostlar edinecegine;bahçede bir ipe çamasir astigini görmek, ayriliga isarettir. Salimi ye göre : Rüyada çamasir görmek, çok istedigi bir ise baslayacagina isarettir. Çamasir yikadigini gören kadinsa, kocasi ile aralarinda küçük bir tartisma çikar. Bir baska rivayete görede: Bir kimsenin rüyada çamasir yikadigini görmesi, keder ve dertlerden kurtulacagina isarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada temiz çamaşır sağlık anlamına gelir. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Rüyada çamaşır yıkamak uzun süre gizli kalan gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Çamaşır asmak evle ilgili bir belanın defedilmesidir.
Rüyada temiz çamaşır sağlık anlamına gelir. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Rüyada çamaşır yıkamak uzun süre gizli kalan gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Çamaşır asmak evle ilgili bir belanın defedilmesidir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada çamaşır asmak ev içinde kötülük ve belanın savuşturulmasıdır. Rüyanızda ipe beyaz çamaşır astığınızı görmeniz; başınızda dolaşmakta olan bir musibetten kurtulduğunuza yorulur. Selâmete eriştiğinize delalet eder. Rüyada temiz çamaşır asılması sağlık anlamına gelir. Balkona çamaşırı asmak evle ilgili bir belanın def edilmesi demektir.
İpe, temiz beyaz çamaşırları asmak kişinin iyi amelleridir. Ahlakı, güzel düşünceleri ve insanlarla olan iyi münasebetine yorulur. Rüyada çamaşır asmak temizliktir, temizlikte imandadır. Kirli çamaşırları asmak sa biriken ve ihmal edilen işlere işarettir. Çamaşır astığını görmek iyi amellere işaret etmektedir.
Renkli çamaşırların asılması, keder ve üzüntülerden kurtulacağınıza işaret eder. Rüyada çamaşır asmak ferahlık ve esenlik bulmaya tabir edilir. Siyah çamaşırın ipe asılması dertlerden kurtulup, sıkıntıları atlatmaya yorumlanır. İple çamaşır asılması aile hayatındaki huzurlu günlere işaret etmektedir.
Evin içine çamaşır sermekse, rüya sahibinin mutluluğuna ve elde edeceği başarılarına tabir edilir. Balkona çamaşırları asmak çok arzulanan bir şeye kavuşulacağına işarettir. Yıkanan çamaşırları asmak sıhhat ve afiyet manasına gelir. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır.
Bahçede bir ipe çamaşır astığını görmek, ayrılığa işarettir. Kişinin çamaşır yıkayıp asması çok istenilen bir şeye kavuşulacağına yorulur.
Toparlayacak olursak, rüya sahibinin yaşamında meydana gelecek köklü değişikliklere yorumlanır. Ev halkı için huzur, bolluk, ve bereketi ifade eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada ipte asılı yıkanmış çamaşır görmek temiz kalpli bir insan olmaya ve kimseye karşı kötülük yapmamaya, hayırlı olanı istemeye delalet eder. Rüyada ipte asılı yıkanmış çamaşırları toplamak ise şansın açık olmasına ve kısmetini kimseye kaptırmamaya, sorunların üstesinden gelmeye tabir edilir.
Rüya tabircisi nablusiye göre ise, uğraş vererek elde ettiği varlığa, zamanla düşlediği sevince, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği şerefe, finansal yükü olan tanıdığı birinden uzaklaşılacağına, sıkıntılara göğüs gererek hayalini kurduğu kazanca anlamını ifade eder
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Kirli Çamaşır Görmenin Anlamı ve Yorumu
Rüyada kirli çamaşır görmek, rüya sahibinin kendine verdiği zarara yorulur. Disiplinsiz yaşam tarzından kaynaklanan hastalıklara ve bu nedenle fiziksel gücün azalmasına delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Kirli Çamaşır Asmak
Rüya sahibinin kirli çamaşır asması ve ailesinin yaşayacağı hastalıklara ya da kötü olaylara alamet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada kirli çamaşır görmenin anlamı, kişinin düzenli bir hayatı seçmesi için uyarı demektir. Rüya sahibinin sigaradan ve alkolden uzak durması gerektiğine anlamına gelir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Kirli Çamaşır Sepeti Görmek
Rüya sahibinin rüyasında kirli çamaşır sepeti görmesi kişinin sıkıntılarının üst üste geleceğine ve bu nedenle zorluklarla başa çıkmakta zorlanacağına delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Kirli İç Çamaşırı Görmek
Rüya sahibinin rüyasında kirli iç çamaşırı görmesi hızlı yaşamının sağlığına zarar vereceğine işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Kirli Çamaşır Yıkamak
Rüya sahibinin rüyasında kirli çamaşır yıkadığını görmesi, kişinin fiziksel ve ruhsal olarak yaşadığı çöküntüyü gidermek için adımlar atacağını göstermektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Kirli Beyaz Çamaşır Görmek
Rüya sahibinin rüyasında kirli beyaz çamaşır görmesi dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, girdiği projelerden zararla çıkacağına yorumlanmaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Kirli Çamaşırı Makineye Attığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında kirli çamaşırı makineye attığını görmesi çok iyi ve hayırlı işlere gireceğine ve insanlara yardım edeceğine yorumlanır. Rüyada kirli çamaşırı makineye atmak hem insanlar için hem kendisi için çok büyük fedakarlıklar yapacağına yorumlanır. Karşılığında bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına yorumlanmaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Kirli Çamaşır Yıkamak
Rüya sahibinin hayatına yeni bir yön vereceğini bildirir. Kişinin hem özel yaşamında hem de maddi durumunda öncekinden çok farklı bir hayat sürdüreceğine işarettir. Kişinin kirli elbiseleri kolayca yıkadığını görmesi söz konusu değişikliklerin de kolay bir şekilde gerçekleşeceğini göstermektedir. Ancak kişi rüyasında kirli çamaşırları yıkarken çok zorlandığını veya kirleri çıkarmayı bir türlü beceremediğini görürse gireceği yolda büyük sıkıntılarla karşılaşacağı yorumu yapılmaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Kişinin rüyasında sadece kendi kirli elbiselerini yıkadığını görmesi uzak bir yere yolculuk yapacağına işaret sayılır
Rüyada çok fazla kirli elbise yıkadığını görmek rüya sahibinin riskli bir iş yapmaya niyet ettiğini gösterir. Büyük alimler kişinin ve ailesinin zarar görmesine neden olabilecek böylesine tehlikeli serüvenlerden uzak durulmasını tavsiye etmektedir.
Rüyada beyaz kirli çamaşır görmek ise özel anlam taşır ve büyük umutlarla başlanan bir işin sonuçlanmaması demektir. Rüya sahibinin uzun zamandır emek verdiği ve gerçekleşmesini gönülden istediği bir işin yarım kalması anlamına gelir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Kirli Çamaşır Asmak
Özel hayatta yaşanacak sorunlara işaret eder. Kişinin sevdikleri ile arasının bozulması demektir. Rüya sahibinin aile fertleri ile veya yakın dostlarıyla sorunlar yaşaması anlamına gelir.
Rüyada evin içinde asılı çamaşır görmek ise tembellik illetine tutulmak biçiminde tabir edilmektedir. Rüya gören kişinin kendisinden beklenen görevleri yerine getirmediğini ve aktif biçimde çalışmadığını bildirir. Bu rüyayı gören kişilerin üzerlerindeki ataleti bir kenara atıp çalışkan olmaya gayret etmeleri büyük önem taşımaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada çamaşır toplamak, hayır işler yapan kimseye yorumlanırken, ipten çamaşır toplamak ise iş hayatında bereketli gelişmelere işarettir. Temiz çamaşır toplamak sağlık anlamına gelir. Kirli çamaşır toplamak sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Bazen de Çamaşır toplamak uzun süre gizli kalan gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Çamaşır toplanması evle ilgili bir belanın def edilmesi demektir.
Rüyada temizlenmesi için yıkanan ve asıldıktan sonra çamaşır toplamak tasa, kaygı ve kederden ve dertlerden kurtulmaya delalet eder. Çamaşır toplamak hayırlı bir rüyadır. Rüyada renkli çamaşırları toplamak, büyük dertlerden kurtuluştur. Evde çamaşır toplamak, yeni dostlar edinmeye işarettir.
İpe asılmış çamaşır toplamak, rüya sahibi için güzel çalışmalara işarettir. Üzüntüden kurtulacağınıza işarettir. Sorunların kısa sürede bitmesini yorumlanmaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Kısa zamanda hayatını düzene sokacak olan rüya sahibinin eski dertlerini rafa kaldıracağını yahut köklü şekilde çözümler bulacağını ve bu sayede mutlu ve huzurlu günler yaşayacağını da bildirir. Sevinç getiren haberlere, umudu tekrar diri tutmaya da yorumlanan rüya yüklerden kurtulmak anlamına da gelir. Rüya sahibinin üzerine atılan iftiraları ortaya çıkarıp, gerçekleri insanların yüzlerine vuracağına delalet eder ve aynı zamanda ihmal edilen, ertelenen bazı işleri tamamlamak, üzerindeki sorumluluğu layıkıyla yerine getirerek hem kendini, hem de ailesini mutlu etmek demektir. Kişinin güzel, ahlaklı davranışlarıyla büyük beğeni toplayacağına, bekar kişiler için kendilerine ilgi gösteren çok sayıda kişiyle karşılaşacaklarına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Yıkanmış Çamaşır Giymek
Nihayete eren işlere ve sonrasında kişinin manevi anlamda kendisini hafiflemiş hissetmesine yorumlanır. Alnı secdeden ayrılmayan bir eşe sahip olmak, hayatını namusuyla kazanan, helal ekmek yiyen dostlara sahip olmak ve her sıkıntıda şikayet etmeden tevekkülle hareket etmek manasına gelir. İyi ahlaka da yorumlanan rüya, kendisine yapılan kötülükleri affetmek, kalbini kinden ve öfkeden arındırmak demektir. Rüya sahibi için sağlığını tehdit eden alışkanlıklardan uzak kalacağını, yaptığı iyi işlerin sevilen kimselerin kulağına gideceğini bildirir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Yıkamak
Kendini aklamak, söylediği kötü sözlerden dolayı kırdığı insanların gönlünü almak ve daha iyi biri olmak için çalışmak demektir. Gizli saklı işler yapanların, kötü alışkanlığı olanların daha şeffaf ve düzgün bir hayat yaşamak için verecekleri çabaya, bir beladan kurtulmaya ve rahatlamaya alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Yıkanmış Çamaşır Görmenin Yorumu
Geçmişteki hayatından memnun olmayan, yaptığı yanlışlar yüzünden kendini mutsuz ve huzursuz hisseden insanları niteler. Temize çıkmak, arınmak, suçluluk duygusundan ve pişmanlıktan kurtularak yeniden başlangıç yapmak isteyenleri ifade eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Görmek
Temiz çamaşırlar kişinin iyi amelleri, ahlakı, güzel düşünceleri ve insanlarla olan iyi münasebetine, Kirli çamaşırlar biriken ve ihmal edilen işlere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Elbise, Atlet, Külot, Çamaşır Yıkamak.)
Rüyada çamaşır görmek çok arzulanan bir şeye kavuşulacağına işarettir .
Rüyada temiz çamaşır sağlık anlamına gelir. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Çamaşır almak gizlediğiniz şeylerin başkalarının kulağına gideceğine işarettir. Rüyada çamaşır yıkamak uzun süredir gizlenen gerçeklerin su yüzüne çıkmasıdır. Çamaşır satmak kısa bir süre sonra ciddi sağlık sorunları yaşayacağınıza işarettir. Çamaşır asmak ev içinde belanın savuşturulmasıdır. Rüyada çamaşır görmek çok istenilen bir şeye kavuşulacağına yorulur.
Rüyada temiz çamaşır sağlık, kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada çamasir görmek yeniliklerle yorumladir. Rüyada çamasir degistirdiğini görmek, evlenmege; çamasir yikadiğini görmek, yolculuga çikacagina; bir dükkandan iç çamasirlari satin aldiğini görmek, yeni arkadas ve dostlar edinecegine;bahçede bir ipe çamasir astigini görmek, ayriliga işarettir. Salimi’ye göre : Rüyada çamasir görmek, çok istedigi bir ise baslayacagina işarettir. Çamasir yikadiğini gören kadinsa, kocasi ile aralarinda küçük bir tartisma çikar. Bir başka rivayete göre de: Bir kimsenin rüyada çamasir yikadiğini görmesi, keder ve dertlerden kurtulacagina işarettir.
Rüyada temiz çamaşır sağlık anlamına gelir. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Rüyada çamaşır yıkamak uzun süre gizli kalan gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Çamaşır asmak evle ilgili bir belanın defedilmesidir.
Rüyada temiz çamaşır sağlık anlamına gelir. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Rüyada çamaşır yıkamak uzun süre gizli kalan gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Çamaşır asmak evle ilgili bir belanın defedilmesidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek yeniliklere yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatında adeta yeni bir sayfa açacağına, yeni ortamlara gireceğine, huzur dolu bir hayat geçireceğine delalet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek yeniliklere yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatında adeta yeni bir sayfa açacağına, yeni ortamlara gireceğine, huzur dolu bir hayat geçireceğine delalet etmektedir.Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada çamaşır görmek arzu edilenlerin gerçek olması manasına gelir. Bu yorumculara göre rüyayı gören kişi iş hayatında ve özel yaşantısında hayalini kurduğu şeyler için ilk adımı atacaktır. Bu ilk adım ile birlikte hayallerinin peşinden gittiği için kişi hem mutlu olacak hem de hayatında birtakım yenilikler gerçekleştirecektir.
Rüya tabirleri kitaplarında rüyada çamaşır görmenin manası ayrıca şu şekillerde ifade edilmektedir:
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Birikmiş Çamaşır Görmek
Rüyada birikmiş çamaşır görmek rüya sahibinin üşengeç birisi olduğuna, eline çok iyi fırsatların geçeceğine, bu fırsatları üşengeçliği yüzünden değerlendiremeyeceğine işaret etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada İpte Asılı Renkli Çamaşır Görmek
Rüyada ipte asılı renkli çamaşır görmek, kişinin geleceğini küçüklükten inşa edeceğine, gençlik yıllarında çok fazla çalışacağına, yaşı ilerledikçe gençken çalışmanın meyvelerini toplayacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Dağınık Çamaşır Görmek
Rüyada dağınık çamaşır görmek, kötüye yorulur. Rüya sahibinin haramdan kaçınmayacağına, gün geçtikçe dinden dahada uzaklaşacağına, kendisine yakışmayacak kötü işlere gireceğine, maddi ve manevi boşluğa düşeceğine, zor zamanlarında kimsenin yanında olmayacağına alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Yığını Görmek
Rüyada çamaşır yığını görmek, rüya sahibinin kötü ve acı bir ölüm haberi alacağına, bu haberi duyduktan sonra uzun bir süre toparlanamayacağına, zor günler yaşayacağına rivayet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Asılı Beyaz Çamaşır Görmek
Rüyada asılı beyaz çamaşır görmek, kişinin çok çabaladığı fakat bir türlü sahip olamadığı hayalleri olacağı, bu hayallerini bir büyüğü sayesinde gerçekleştireceği ve feraha ereceği, mutlu bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Yıkanmış Beyaz Çamaşır Görmek
Rüyada yıkanmış beyaz çamaşır gören rüya sahibinin ailesiyle birlikte çok yakın olacağına, onların göğüslerini kabartacak işler yapacağına, iş hayatında çok başarılı birisi olacağına delalet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada çamaşır görmek, kişinin arzu ettiği şeyler yakın zamanda sahip olacağı demektir. Rüya sahibinin mutlu olacağı olaylar yaşayacağına, bu olayların sadece kendisini değil çevresinde bulunan insanları da mutlu edeceği anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Beyaz Çamaşır Görmek
Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında beyaz çamaşır görmesi kişinin toplum tarafından sevilen ve saygı duyulan biri olacağına, başarılı bir iş hayatı geçireceğine rivayet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Asılı Çamaşır Görmek
Rüya sahibinin asılı çamaşır görmesi kişinin aile hayatında ufak sürtüşmeler yaşayacağına, sorunlarından kaçacağına, hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Yıkanmış Çamaşır Görmek
Rüya sahibinin rüyasında yıkanmış çamaşır görmesi kişinin zorlu bir süreç içerisinden sabır ederek çıkacağına, ailesinin yardımı ile yeniden ayağa kalkacağına yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Görmek
Yenilik demektir. Hayatınızda meydana gelecek yeniliklere işaret edilir. Kimi yorumcuya göre bu arzu edilen şeyler için ilk adımı atmaktır. Yaşantının değişmesi ile birlikte mutluluk beraberinde gelecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Temiz Çamaşır Görmek
Temiz çamaşır güzel düşüncelerin eseridir. Kişiler hakkındaki düşüncelerinize işaret eder. İnsanlarla iyi ilişkiler kurmanıza ve karakterinizin güzelliğine yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Kirli Çamaşır Görmek
Kirli çamaşır sağlığınızı olumsuz etkileyen durumlar demektir. Kimi yorumcuya göre ihmal ettiğiniz ve sonra yaparım deyip unuttuğunuz şeylerin birikimini ifade eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Yıkamak
Gizlediğiniz sırların ortaya dökülmesi demektir. Bir süredir gizli kalan bilgiler ortaya çıkacak ve etrafınızadakiler tarafından öğrenilecek denir. Kimi yorumcuya göre yolculuğa çıkılacağına dair işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Asmak
Çamaşır sermek hane içinde yaşanacak bir krizin çözümüne işarettir. Olayın derinleşmesini ve bela halini almasını önleyeceğiniz manasına gelir. Bazı yorumcular ayrılık manasına gelir. Sevdiğinizden ya da ailenizden ayrılacağınız
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada İç Çamaşırı Satın Almak
Rüyada iç çamaşırı aldığını gören kimse yeni çevreye girer ve yeni arkadaşlar edinir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Görmek
Rüyada çamaşır görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyada çamaşır almak; Yeni bir iş fırsatı ile huzura ve rahata kavuşacağınıza işarettir.  Rüyada çamaşırını çıkarıp yeni bir çamaşır giydiğini gören kişi; hayırlı ve kısmetli bir kimse ile bir evlilik yapacak anlamındadır.  Rüyada çamaşırın yıkanması, rüya sahibi için hayırlı bir yolculuk anlamındadır. Rüyada yeni bir iç çamaşırı satın almak yeni dostluklara ve yeni ilişkilere işaret eder. Rüyada yıkadığı çamaşırı dışarıya astığını gören kişi için bir uzaklık ve uzaktan alınacak bir haber anlamındadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Temiz Çamaşır Görmek
Rüyada temiz çamaşır görmek rüya sahibinin hayırlı ve uğurlu bir kimse olduğuna, yaptığı hayır işlerine, onun iyi niyetlerine, temiz düşüncelerine, işlediği hayırlı amellere, etrafıyla iyi geçindiğine ve bu nedenle de etrafındaki kişiler tarafından çok sayıldığına, sevildiğine, söz sahibi bir kimse olduğuna işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Kirli Çamaşır Görmek
Rüyada çok kirli çamaşır görmek; uzun zamandır sürüncemede kalmış bir takım işlerinizi bitirmeniz gerekmektedir. Kirli çamaşır aynı zamanda üzüntü, dert anlamına da gelmektedir. Bir yakınınızla ilgili sevimsiz ve asılsız haberler yüzünden gergin günler yaşayacaksınız anlamındadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Asmak
Rüyada çamaşır asmak hayırlara vesiledir. Rüyada dışarıya çamaşır asmak; rüya sahibinin kötü ve yolunda gitmeyen işlerinin düzene gireceğine, kısmetinin açılacağına, kısa zamanda yeni iş imkanları ile karşılaşacağına işaret eder. Rüyasında çamaşır astığını gören kişi dertlerinden, sıkıntılarından ve çektiği zorluklardan kısa zamanda kurtulacak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Satmak
Rüyada çamaşır satmak; hayatınızda yeni bir dönemin başlayacağına, yeni iş sözleşmeleri, yeni bir işe başlama gibi sizin lehinize gelişecek olaylar yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada çamaşır satmak; eğer ticaretle ilgiliyseniz ve işleriniz kötü gidiyor ise, bu yeni dönemde rahat edecek, bereketli işler yapacaksınız anlamındadır. Rüyada evli bir kimsenin çamaşır satması, aile içindeki anlaşmazlıkların biteceği, huzurlu ve mutlu günler yaşayacağı anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada çamaşır görmek, hayatınızda bazı yenilikler olacağına, yeni ortamlara gireceğinize, hayatınıza yepyeni bir sayfa açacağınıza ve hayatınızı huzurlu bir şekilde idame ettireceğinize delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Görmek Neye İşarettir?
Rüyada çamaşır görmek, hayatınızda bazı yenilikler olacağına, yeni ortamlara gireceğinize, hayatınıza yepyeni bir sayfa açacağınıza ve hayatınızı huzurlu bir şekilde idame ettireceğinize delalettir. Dileklerinizin gerçek olacağını, hem iş hem de özel hayatınızda hayallerinize bir adım daha yaklaşacağınızı, her zaman hayallerinizin peşinde olacağınızı bunun sonucunda çok mutlu olacağınızı işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada birikmiş çamaşır görmek
Rüyada birikmiş çamaşır görmek, üşengeç biri olduğunuzu gösterir. Öyle ki, üşengeçliğinizden karşınıza çıkan fırsatları bile kaçırmaktasınız.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada ipte asılı renkli çamaşır görmek
Rüyada ipte asılı renkli çamaşır görmek, geleceğinizi daha küçükken kurmaya başlayacağınıza, gençlik yıllarınızda çok çalışacağınıza ve bunun meyvelerini yaşlanınca toplayacağınıza işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada dağınık çamaşır görmek
Rüyada dağınık çamaşır görmek, harama el uzatacağınızı, dinden uzaklaşacağınızı, kötü işler yapacağınızı, kimseye yardım etmeyeceğinizi tüm bunlar yüzünden kendinizin de hem maddi hem de manevi olarak sıkıntılar yaşayacağınızı gösterir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada çamaşır yığını görmek
Rüyada çamaşır yığını görmek, sizin için değerli olan birinin ölüm haberini alacağınızı, bu haberle birlikte adeta kahrolacağınızı belirtir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada askılı beyaz çamaşır görmek
Rüyada askılı beyaz çamaşır görmek, her zaman ertelediğini hayallerinizin bir büyüğünüz sayesinde artık gerçekleşeceğini ve mutlu bir şekilde yaşayacağınız müjdeler.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada yıkanmış beyaz çamaşır görmek
Rüyada yıkanmış beyaz çamaşır görmek, ailenize bir adım daha yakın olacağınıza, onları gururlandıracak işler yapacağınıza ve işinizde çok başarı olacağınıza alamettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada çamaşır makinesi görmek
Rüyada çamaşır makinesi görmek, ibadetlerinizi eksiksiz yapacağınıza, haramla işiniz olmadığına,işinizde büyük başarılar elde edeceğinize ve zor zamanları atlatarak rahata ereceğinize vekalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada beyaz çamaşır görmek
Rüyada beyaz çamaşır görmek, herkes tarafından sevilen ve saygınlık duyulan biri olduğunuzu ve işinizde başarılı olacağınızı gösterir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada askılı çamaşır görmek
Rüyada askılı çamaşır görmek, aile içerisinde ufak tefek tartışmalar yaşayacağınıza, sorunlarınızdan sürekli kaçtığınıza evinizde bolluk ve bereketin hakim olacağına tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada yıkanmış çamaşır görmek
Rüyada yıkanmış çamaşır görmek, zorlu zamanları sabrederek atlatacağınıza ve ailenizin yardımıyla yeniden eski halinize döneceğinize alamettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada temiz çamaşır görmek
Rüyada temiz çamaşır görmek, başkaları hakkında iyi düşüncelerinizi gösterir. İnsanlarla güzel ilişkiler kurduğunuzu ve çok güzel bir kalbiniz olduğunu ifade eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada çamaşır yıkamak
Rüyada çamaşır yıkamak, gizlediğiniz tüm sırların ortaya çıkacağına ve bir yolculuğa çıkacağınıza vekalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada çamaşır asmak
Rüyada çamaşır asmak, evinizde yaşanacak krizlerin çok uzamadan biteceğinin ve sevdiğiniz veya ailenizden ayrılacağınızın habercisidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada iç çamaşırı satın almak
Rüyada iç çamaşırı satın almak, yeni ortamlara girerek yeni arkadaşlıklar kuracağınıza delalettir.
Rüyada çamaşır görmek, bu rüya kişinin gerçekleştireceği hayallerine, amel defterine, rızkının peşinde koşmasına tabir edilir. Rüyasında çamaşır gören kimse, hayatını anlamlı kılacak yeni yatırımlar peşinde koşarak kazançlarını bu yönde etkin kılacaktır. Rüyada çamaşır görmek, bazen de haklı davalarda yer almaya, devlet erkanında yer almaya, atılan adımların doğru yönde sonuç almasına tabir edilir. Kişinin rüyasında çamaşır çıkartıp yeni çamaşır giymesi, hayırlı bir işe vesile olacak işlere yönelerek kısmetinin peşinde koşmasına ifade edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Görmek Ne Demek?
Rüyada çamaşır görmek, çamaşır rüyası gören kişi için hayırlı olup kişiyi her anlamda ele alan rüya şeklidir. Bu rüya kazancın yanı sıra kişinin açılacak kısmet kapılarına, mutlu sona bağlanmasına yorumlanır. Rüyasında çamaşır gören kimse, hayırlı bir evliliğe vasıl olup murat kapısını sonuna kadar açık eyler. Rüyada çamaşır görmek, bazen de yolculuğa çıkmaya, ticari anlamda atılacak önemli adımlara, başarıların bir ömür süre gelmesine ifade edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Yıkamak
Rüyada çamaşır yıkamak, bu rüya kişinin istenmeyen olayların içine sürüklenerek sürekli huzursuzluk içinde olacağına yorumlanır. Rüyasında çamaşır yıkadığını gören kimse, atılan iftiralar karşısında sessizliğin korumayarak kötülük yapmak isteyen kişilere karşı ders verme amacı güderler.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Sermek
Rüyada çamaşır sermek, kili yollarla yapılan işlerin gün ışığına çıkmasına, kişiye atılan iftiraların aslının olmayışına işaret eden bu rüya gören kişi için son derece hayırlı rüyalar dandır. Rüyada çamaşır sermek, bazen de rahata ermeye, sıkıntıların çözümle sonuçlanmasına, duyulacak hayırlı habere delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Toplamak
Rüyada çamaşır toplamak, kişinin helal yollarla kazandığı rızkları ile hayatını sefa içinde yaşayarak kimseye el açmamasına yorumlanır. Rüyasında çamaşır topladığını gören kimse, başarılarının meyvesini toplayarak hayata yönelik attığı adımların karşılığına fazlasıyla erer.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Katlamak
Rüyada çamaşır katlamak, bu rüya kişinin hayatının düzen içinde olup kuralcı davranışlar içinde yer alacağına yorumlanır. Rüyasında çamaşır katladığını gören kimse, eline geçen fırsatları doğru yönde değerli kılarak hem kendisini hem de ailesini mutlu kılar. Bu rüya bazen de eğitim hayatında geçecek zorlu mücadeleye, kişinin süreç içinde olmasına ifade edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Değiştirmek
Rüyada çamaşır değiştirmek, kişinin izdivaç içinde olup hayırlı kısmete nail olacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında çamaşır değiştirdiğini görmesi, hem kendisi hem de ailesi için hayırlı olacak işlere atılım yaparak murat kapısının yanı sıra kısmet kapılarını da sonuna kadar aralayacağına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır İpi Görmek
Rüyada çamaşır ipi görmek, çamaşır rüyasıyla aynı anlamları içeren bu rüya kişiyi bekleyen uzun bir o kadarda zorlu hayat mücadelesine işaret eder. Kişinin rüyasında çamaşır ipi görmesi,girdiği mücadelelerde başarılı sonuçla ayrılarak kazancını güzel kılacağına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Temiz Çamaşır Görmek
Rüyada temiz çamaşır görmek, bu rüya kişinin yapacağı hayırlı ve güzel işlerine, rızkını helal yollarla temin etmesine, açılan kısmet kapılarına delalet eder. Rüyasında temiz çamaşır gören kimse, nasibini ve kısmetini hayırlı yönlerde değerli kılarak verdikleri hayat mücadelesinde mutlu sonla ayrılırlar.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Kirli Çamaşır Görmek
Rüyada kirli çamaşır görmek, hastalık ve maddi sıkıntı anlamı taşıyan bu rüya kişinin kazanç ve kısmet kapılarının kapanarak rızkının bıçak gibi kesileceğine yorumlanır. Bu rüya kişinin yaşayacağı zorlu hayat mücadelesine, hayallerinin yarım kalmasına, pişmanlık duyacağı işlerde yer almasına işaret edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Alimlerin Açıklamaları?
Diyanet Yorumu, rüyada çamaşır görmek, çamaşır rüyası gören kişi için farklı anlamlarda ifade edilir. Kişinin rüyasında temiz çamaşır görmesi, hayırlı ameller peşinde yolmasına, kirli çamaşır görmek ise rızkın kesilmesine, kötülüğe  delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Görmek
Rüyada çamaşır görmek, güzel şeylere işaret eder. Rüyada çamaşırını çıkarıp yeni bir çamaşır giydiğini gören kişi için bir izdivaç gerçekleşecek demektir. Rüyada çamaşırın yıkanması, kişiye görülen bir yoldur. Yeni bir iç çamaşırı satın almak yeni dostluklara ve yeni ilişkilere işaret eder. Rüyada çamaşırı dışarıya astığını gören kişi için bir uzaklık söz konusudur. Rüyada çamaşır görmek genel anlamda yeni ve güzel gelişmelere işaret eder. Bazı rüya yorumlarına göre rüyada bir kadın çamaşır yıkarsa bu eşi ile münakaşa yaşayacağı anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Temiz Çamaşır Görmek
Rüyada temiz çamaşır görmek rüya sahibinin yaptığı hayır işlerine, onun iyi niyetlerine, temiz düşüncelerine, etrafıyla iyi geçindiğine ve bu nedenle de etrafındaki kişiler tarafından çok sevildiğine işaret eder. Temiz çamaşır aynı zamanda yenilik ve sağlık anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Kirli Çamaşır Görmek
Rüyada kirli çamaşır görmek ne iyidir ne de kötüdür, kirli çamaşırlar yapılması gerektiği halde yapılmayan şeylere işaret eder. Aynı zamanda hastalık anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Yıkamak
Rüyada çamaşır yıkamak birkaç şekilde tabir edilir. Bir tabiri münakaşa, tartışma ya da kavga iken bir diğer tabiri de bilinmesi istenmeyen bazı şeylerin herkes tarafından öğrenilecek olmasıdır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Asmak
Rüyada çamaşır asmak güzeldir ve iyi şeylere işaret eder. Rüyasında çamaşır astığını gören kişi dertlerinden, sıkıntılarından ve çektiği zorluklardan kurtulacak demektir. Ayrıca hane içinde bir kısmetsizlik ya da şansızlık söz konusuysa onun da ortadan kalkacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Çamaşır Satmak
Rüyada çamaşır satmak hayırlı ya da iyi bir şeye işaret etmez bilakis yaşanacak olan hastalıklara işaret eder. Yani rüya sahibi, rüyasında çamaşır sattığını görürse bu onun sağlık sorunları yaşayacağı anlamına gelir.
Diyanet: Rüyanızda çamaşır görmeniz; çok istediğiniz bir şeye kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyanızda çamaşır yıkadığınızı görmeniz; üzüntü ve kederden kurtulacağınıza delalet eder. Bir kimsenin rüyasında çamaşır değiştirdiğini görmesi; o kişinin evleneceğine, çamaşır yıkadığını görmesi; o kimsenin bir yolculuğa çıkacağına, bir kimsenin rüyasında bir dükkândan iç çamaşırı satın aldığını görmesi; o kimsenin birtakım yeni arkadaşlar ve dostlar kazanacağına, kişinin rüyasında bahçede çamaşır astığını görmesi; o kimsenin eşinden ayrılacağına işaretle tabir olunur. Sâlimî'nin yorumuna göre: Rüyada çamaşır görülmesi; rüyayı gören kimsenin çok istediği ve sevdiği bir işe başlayacağına delalet eder Bir kadının rüyasında çamaşır yıkadığını görmesi; kocası ile aralarında bir tartışma çıkacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada çamaşır yığını görmek, saygın bir insan olmaya, sorumluluk almaya, hayatı dolu dolu severek yaşamaya, işinizi severek yapmaya ve hayatın anlam kazanmasına delalet eder.
Bir kısım alim ve ulemalar görmüş olduğunuz rüyayı şu şekilde yorumlamıştır: verdiği uğraşların sonunda hak edilen hayra, yardım alarak ümit ettiği toplu mala, başarısızlıktan sonra düşlediği şöhrete, yardım alarak hayalini kurduğu saygınlığa, umudunu kestikten sonra kazandığı yüksek mertebeye şeklinde tefsir edilebilir
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Yıkanmış Çamaşır Görmek
Rüyada yıkanmış çamaşır görmek, bir belayı savuşturmak, kişiye sıkıntı veren bir işten kurtulmak demektir. Kısa zamanda hayatını düzene sokacak olan rüya sahibinin eski dertlerini rafa kaldıracağını yahut köklü şekilde çözümler bulacağını ve bu sayede mutlu ve huzurlu günler yaşayacağını da bildirir. Sevinç getiren haberlere, umudu tekrar diri tutmaya da yorumlanan rüya yüklerden kurtulmak anlamına da gelir. Rüya sahibinin üzerine atılan iftiraları ortaya çıkarıp, gerçekleri insanların yüzlerine vuracağına delalet eder ve aynı zamanda ihmal edilen, ertelenen bazı işleri tamamlamak, üzerindeki sorumluluğu layıkıyla yerine getirerek hem kendini, hem de ailesini mutlu etmek demektir. Kişinin güzel, ahlaklı davranışlarıyla büyük beğeni toplayacağına, bekar kişiler için kendilerine ilgi gösteren çok sayıda kişiyle karşılaşacaklarına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Yıkanmış Çamaşır Giymek
Nihayete eren işlere ve sonrasında kişinin manevi anlamda kendisini hafiflemiş hissetmesine yorumlanır. Alnı secdeden ayrılmayan bir eşe sahip olmak, hayatını namusuyla kazanan, helal ekmek yiyen dostlara sahip olmak ve her sıkıntıda şikayet etmeden tevekkülle hareket etmek manasına gelir. İyi ahlaka da yorumlanan rüya, kendisine yapılan kötülükleri affetmek, kalbini kinden ve öfkeden arındırmak demektir. Rüya sahibi için sağlığını tehdit eden alışkanlıklardan uzak kalacağını, yaptığı iyi işlerin sevilen kimselerin kulağına gideceğini bildirir.Rüyada Çamaşır Yıkamak
Kendini aklamak, söylediği kötü sözlerden dolayı kırdığı insanların gönlünü almak ve daha iyi biri olmak için çalışmak demektir. Gizli saklı işler yapanların, kötü alışkanlığı olanların daha şeffaf ve düzgün bir hayat yaşamak için verecekleri çabaya, bir beladan kurtulmaya ve rahatlamaya alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Yıkanmış Çamaşır Görmenin Psikolojik Yorumu
Geçmişteki hayatından memnun olmayan, yaptığı yanlışlar yüzünden kendini mutsuz ve huzursuz hisseden insanları niteler. Temize çıkmak, arınmak, suçluluk duygusundan ve pişmanlıktan kurtularak yeniden başlangıç yapmak isteyenleri ifade eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada dağınık çamaşırlar görmek zorluk çekerek mal sahibi olmaya ve insanları kendine hayran bırakmaya, yaşanacak hayatın düzene girmesine ve yüzün gülmesine delalet eder. Rüyada dağınık çamaşırları düzeltmek ve ütülemek ise hayırlı bir hayata, mutlulukların yaşanmasına ve yüzün gülmesine tabir edilir.
Rüya tabircisi sadık a göre ise, zahmetle beklediği kazanca, yardım alarak kazandığı mala, sıkıntı çekerek hak edilen zafere, uğraşarak özlediği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntılarının sonunda düşlediği şöhrete tabir olunur

İlgili rüyalar

+2 oy
53 yorum 33 okuma
+5 oy
59 yorum 504 okuma
+3 oy
74 yorum 44 okuma
+1 oy
73 yorum 64 okuma
+6 oy
2 yorum 46 okuma
5 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (720 puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 138 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+1 oy
0 yorum 29 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+1 oy
0 yorum 38 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 75 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 28 okuma
28 Eylül 2019 Tabir kategorisinde Fulyan Karabasan (401 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 49 okuma
5 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Rüyazede Rüyazede (800 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

64.7k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

60 Aktif
0 Üye ve 60 misafir
Bugün : 3277
Dün : 22133
Toplam : 16051824
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 478 e
  2. Sonbahar - 112 e
  3. Karga - 34 e
  4. magdalena - 25 e
  5. RuyAra - 15 e
  6. Ehlibeyt - 14 e
  7. Likya - 10 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...