Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde
iki katli bir ev var icerde bi cenaze insanlar taniyormusum gibi davraniyor bana cenazeyi bahcedeyim ve sevdigim kisinin eski esi yanima geliyo bende hamile oldugumu soyliyorum.sonrada sevdigim kisinin yanina gidip yalanimi ortaya cikarma diyorum.arkamdada o birilerine yalan soyliyo cunku o gun benim yanimdaydi ben hamileyim diyo tekrar baktigimda kadinin karni kocamandi tam o sirada gokyuzu siyah kargalarla doldu ve saldirmaya basladilar elimde bi kafes icindede yavru tuysuz bi karga vardi koruyordum onu uyandim

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (18.5k puan)
Karga bilge kişiyi temsil eder. Kafeste tüysüz karga yetiştirilmesi gereken bilgiyi temsil eder.. Bence dikkat etmelisiniz artık size semavi alemden uyarı gibi gelmiş..  İyi rüyalar

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 5 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 16 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Yasemin yazdı
+2 oy
1 yorum 28 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 45 okuma
14 Nisan Rüya kategorisinde Burcu yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
+2 oy
0 yorum 6 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde Ismail yazdı
+2 oy
0 yorum 3 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
9 Nisan Rüya kategorisinde Salih yazdı
+2 oy
1 yorum 21 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...