Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (998 puan)
düzenledi
Ruyamda sozde dedemin eviymis ama sanki degildi,annemle abim disardaymis bende uyuyormusum, ikinci katmis galiba, deprem olmaya baslamis bende hemen kapinin onune gidiyordum ordan surune surune balkonun kenarındaki koltuga gidiyodum iki defa besmele cekiyodum koltuk sariydi sanirim, sonra ustumdeki pijamalarin ustune kaban giyiyordum, ama basim donuyordu onumu goremiyordum, kundura gibi babetti giymeye calistigim kahverengi bir seydi sonra nerden geldiyse ölmüş olan anneannemi gördüm annem ben ve o oturuyordu (kanserden ölmüştü) tedaviden bahsediyordu kasiginin ic tarafina dogru büyümüş bir ur gosteriyordu buyukce bari buyumese tedavi nasil olacakti diyo sonra uyandim

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (15.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili dimit rüyada deprem içe yolculuğun ilk adımıdır..  Bazı şeyleri yıkarız kafamızda hayatımızda bunun yansıması rüyamızda depremdir..  Vefat etmiş yakının sana fani hayatın farkındalılığı için orda aslında rüya da olduğun bilincinde olmalıydın... Ama olacaksın iyi rüyalar

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 21 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde Birol yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
3 Nisan Rüya kategorisinde Sedat sayar yazdı
+2 oy
0 yorum 19 okuma
+2 oy
0 yorum 27 okuma
11 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Erdem yazdı
+3 oy
1 yorum 63 okuma
12 Eylül 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 38 okuma
9 Eylül 2017 Rüya kategorisinde dimple35 Rüyakar (680 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
30 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Sefa yazdı
+1 oy
0 yorum 25 okuma
9 Kasım 2016 Rüya kategorisinde DemiRD Rüyazede (90 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 42 okuma
14 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...