Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
56 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bir yerden dönüyordum yalnızdım sonra bir üst geçit gibi bir yere çıktım kalabalıktı. Bir adam beni durdurdu o anda birine işaret etti ve gördüm bu kişi tanıdığım birisi benden hoşlanıyordu. Fakat benim sevgilim var ve onu görünce ordan uzaklaşmaya çalıştım ağlamaya başladım tam geri dönüyordum ki işaret ettiği çocuk bir anda karşıma çıktı ve ağlaya ağlaya kucağına atlayıp sarıldım o an öyle bir sarılmışız ki sevgilimle bile böyle sarılmamıştım yani rüya bile olsa hissettim ister istemez içimde bir şüphe oldu sonuçta sevgilim var ve ben bu çocuğa sarılıyorum acaba yanlış tercih mi yağtım bilmiyorum ama çok güzeldi etkisinden çıkamadım çok kötü hissettim acaba bunun manası nedir?

1 yorum

0 oy
Rüya Görüşmecisi (36.4k puan)
Sevgili Ayla rüya da bazen iç hesaplaşma yaparız.. Birinden hoşlandın,ihanet ettin demek değil..  Bazen bilinç bizden daha hızlı hesap yapar ve bunun değerlendirmesini sen güncel hayatta mantıkla pişirirsin..  Ama rüyalarına güven...  İyi rüyalar

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 70 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde Sona Rüyazede (131 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 122 okuma
15 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Ashaf. yazdı
+1 oy
0 yorum 19 okuma
+3 oy
1 yorum 45 okuma
+1 oy
0 yorum 15 okuma
+2 oy
1 yorum 10 okuma
14 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...