Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
37 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (19.7k puan)  
Hastanedeydim. Sanırım göğüs muayenesiydi.. Bitti ve doktorla ayrılmadan önce tuvalet olup olmadığını sordum. Orada da vardı ama oradaki tuvaletin yerinde bir araba varmış gibi hatırlıyorum, beni ilerideki cafeye yönlendirdi.
Cafeye gittiğim, merdiven çıktım. Burası eski, kerpiç gibi duvarları olan bir yerdi. Çalışanlara sordum bu kez tuvaletin nerede olduğunu. Çok ilgilendiler. Beni köprü altı otoparkı gibi bir yere götürdüler. Buradan taksiler tuvalete götürüyormuş. İnsanlar vardı, çok işlek bi git gel döngüsü vardı. Bütün taksiler doldu ve gitti. Taksiciler gerçekteki gibi insanları kapış kapış alıp götürüyordu. Bana da Bi taksi kaldı. Ön koltuğa bindim. Biraz ilerledikten sonra yavşamaya başladı. Önce onu hareket halindeki kapımı açıp atlamakla tehdit ettim. Bu sırada dışarıdan farkedilmeye çalıştım. Ama kimse farketmedi. Kapıyı kapattım. Biraz olsun fikrini değiştirmemiş, tekrar devam etti. Bu kez el frenini çekmeye kalktım. Ama bir türlü durmadı araba, artık kapıyı da kilitlemişti. Kontağı çevirdim son çare. Ve hem araba durdu hem kapıları açabildim ve kendimi dışarı attım. Orada insanlar vardı, emniyet görevlilerini gördüm. Hemen şikayet ettim. Aldılar onu arabadan, kolumu gösterip dikkat etmemi söylediler. Koluma baktığımda ne olduğunu anlamadım. Sağ kolumda kan alınmış iğne izi vardı. İzden 10cm kadar yukarıda ise küçük Bi çizik vardı, çocukken Bi yerlere çarpıp kendimizi çizdirirdik de derimiz hafif soyulurdu hani.. Öyle Bi şey. Anlamadım ne zaman nerede olduğunu..
Sonrası yok...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (400k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bu da derin bir rüya olmuş. Göğüs muayenesi son zamanlar bedeninle ilgili yaşadığın bazı endişelerin bilinçaltı yansıması gibi. Tuvalet bizim kendi içsel dünyamız ve cinsellik duygularının olduğu bir yer. Buraya ise gitmek için sana fütursuzca yavşayan birinden etkileniyorsun olumsuz anlamda. Belki hayatındaki birini simgeliyor olabilir bu durum. Giden arabayı durdurmak istiyorsun yani bu duruma bir son vermek istiyorsun ama araba gitmeye devam ediyor. Sonunda ufak çiziklerle (tabi bunlar bedenine değil ruhuna olacak) atlatıyorsun sanki bu durumu.
Rüya Yorumcusu (19.7k puan)  
Teşekkürler
Rüya Bilgesi (400k puan)  
Ne demek...

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 14 okuma
23 Mayıs Rüya kategorisinde Herhangibiri Karabasan (409 puan)   yazdı
+11 oy
4 yorum 191 okuma
29 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (400k puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 11 okuma
0 oy
1 yorum 10 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Whiteblack Karabasan (400 puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 92 okuma
29 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Ufuk   yazdı
+4 oy
0 yorum 19 okuma
4 Ocak Rüya kategorisinde Firtinalisular Karabasan (400 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
26 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Bilge akkaş Karabasan (400 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 42 okuma
23 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Serasera Karabasan (400 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 21 okuma
3 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Bülent   yazdı
+4 oy
1 yorum 33 okuma
+3 oy
1 yorum 20 okuma
8 Kasım 2019 Rüya kategorisinde umutt3437 Karabasan (400 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

63.6k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

75 Aktif
4 Üye ve 71 misafir
Bugün : 7807
Dün : 22652
Toplam : 16011865
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3335 e
  2. Sonbahar - 677 e
  3. Karga - 459 e
  4. kuzgun - 158 e
  5. Likya - 101 e
  6. yirmiyedi - 71 e
  7. Arşiv - 66 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...