Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
30 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (15.5k puan)
Rüyamda çoklu yerlerde bulunuyordum.. Dimitin rüyası gibi ama çok çeşitli yerler benim olan fırınım, daha henüz yapılmayan fırınım, eski iş yerim, uzun zamandır gitmediğim bir yer.. Eski iş yerim e gidince patronumla dışarda konuşmak istiyorum..  Çok yakın arkadaşım kendisi aynı zamanda..  Konuşmak için dışarı çıkınca sokak başında bak şu bina az önce yandı diyorum.. birden bir taş düşüyor ben kafamı hafif çekince denk gelmiyor..  Burdan çekilelim diyoruz çekildiğimiz yere düşüyor bu defa.. Ben biraz ileri bakmak istiyorum patronum A dönüp içgüdüsel olarak hayır durma gel diyorum iki adım atıyor az önce durduğu yere büyük bir kütle düşüyor.. Ben binaya fırlıyorum bu taşlar ordan geliyor.. En üst kata çıkıyorum...  Kapıyı bir çocuk açıyor..  Bir bakıyorum odasında ki taşları atıyor.. Birden kızarsam işe yaramayacak diyorum.  Sonra onun camdan eğilişine yönelik ya taş ağır gelir düşersen ne olur diye ağlıyorum . Ölürsün..  Kendine acıdan yok mu hiç?  Bu taş seni öldürecek düşeceksin diyorum.. Ama çok kayıtsız düşmem diyor..  Ben bu camların kenarına macun çekiyorum...  (eski camlarda vardı) ne yaparsam yapayım anlıyorum ki o haklı görüyor kendini oyalıyorum ailesi gelene kadar..  Bu sefer annesine söylüyorum annesi ben diyorum benimi dinliyor diyor..  Ya nasıl bu evlat ya diyorum..  Gözüm bir torbaya ilişiyor içinde pembe hırkam var battaniyem var şaşırıyorum sonra aynısı onlar da da vardır diyorum.  Çıkar ayak kadına sinirleniyorum birden sinsice.   O torba size mi ait nerede buldunuz diyorum.  Kadın duraksıyor neden diyor ben de kendimi kasarak çok sert o benim diyorum..  Kadın bana bakmadan öyle mi deyip hemen topluyor bana vermek için kızıyla beraber.. Rüyanın başında hırsız olayı olmuştu..  topladıkları an uyanmıştım..   Hem kundakçı hem hırsız onlardı büyük ihtimalle..  Ben işaretleri sorguladım bunu ilk defa yaptım..  Son günlerde rüyamda sorularım ve yönlendirmelerim bilinçli..
Rüyakar (998 puan)
Dimitin rüyası gibi :D
Rüya Yorumcusu (15.5k puan)
Evet ben yorum yaptıkça rüyalarınıza benzer rüyalar görüyorum
Rüyakar (998 puan)
Demekki etkileniyorsunuz yani bilincaltiniza gidiyor
Rüya Yorumcusu (15.5k puan)
Bundan ziyade bende çözümleme ve hızlı empati var ben çok çabuk karşımdakini kapıyorum bu da bende diğer kişiliklere hızlı geçiş sağlıyor..  Genelde hepimiz yapıyoruz ama bu bende bilinçli gidiyor..  Çok çabuk bir sözü kapıp kullanmaya başlarız farkında bile olmadan örneklersem ben burada o sözü kendime uygunluğunu süzgeçten geçiriyorum ve farkında oluyorum daha hızlı yani bu da toplum da daha orjinal görünmemi sağlıyor biraz daha dikkat çekiyor...  Rüyalarda ise yaptığım durum galiba rüyalarıma senaryo olarak ekliyorum.

1 yorum

0 oy
Rüya Görüşmecisi (41.6k puan)
Etrafında seni rahatsız eden bir çocuk ve annesi var mı?
Rüya Yorumcusu (15.5k puan)
Yo öyle birşey yok..  Daha doğrusu o kayıtsız çocuğa hiç olmayacağım kadar hoşgörülü davrandım tek fark bu

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 17 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde Büşra T yazdı
+3 oy
1 yorum 69 okuma
30 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41.6k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 24 okuma
7 Haziran 2017 Lusid kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 30 okuma
10 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
11 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 64 okuma
8 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Sibel yazdı
+2 oy
0 yorum 46 okuma
+3 oy
2 yorum 21 okuma
16 Kasım 2016 Rüya kategorisinde shaw Rüyazede (280 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 21 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...