Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
15 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (48 puan)
Öncelikle şunu belirtmek isterim ben delirmek üzereyim ne yapacağımı bilmiyorum en sonunda kendimi asıp kurtlucam biz hiç bir zaman sevgili olmadık aynı mahallenin içinde beraber büyüdük ailelerimiz falan sürekli görüşür aynı memleketliyiz Herşeylerimiz aynıdır sürekli ona karşı bi zaafım vardı bu bir süre sonra aşka dönüştü oda boş değildi bilirdim bakışlarından tavrından ama hiç bir zaman sevgili olmak istemezdi asla affedecemeğim bir biçim de gördüm onu o gün vazgeçmek zorundaydım bir ilişkiye başladım bende 4 yıl oldu hayla da devam ediyorum bu sürekli benim rüyalarıma girerdi ayda haftada bir falan ama son 6-7 aya yakın her Allah’ın günü rüyamda ve çok gerçek sanki o an canlı gibi kalbim sıkışıyo artık dayanamıyorum hep mi hayatım böyle olacak beni çok etkiliyor

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Yorumcusu (20.8k puan)
Lütfen sakin olun, siz bu durumu kabullendiğinizde her şey bitecek bazı durumların her halini bilseydik zaten istemezdik size bir şeyler gösterilmiş ama kabullenmediğiniz zaman kendinizi çok yıpratırsınız, her gün rüyalarınıza nasıl girdiği konusunda bir şey yazmadığınız için bir şey diyemiyorum, biraz daha rüyalarla ilgili yazsaydınız rüyada ne anlatılmak isteniyor bakabilirdim. Belki ihtiyacı var belki sizin ona ihtiyacınız var yeni ilişkinizde ondan şeyler arıyorsunuz ama bazen kabulle başlar çok şey lütfen bunu düşünün... Ve hayata eminim bir yol için yollandınız oraya odaklanın, ve bana göre herkesin hayatımıza giriş gayesi vardır oradan almanız gereken dersi çıkartıp kendi yolumuza bakmalı, güzel şeylere odaklanın yaşam değerli :) sevgiler

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 31 okuma
1 Temmuz Rüya kategorisinde Seymaaa Rüyazede (170 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 33 okuma
+2 oy
2 yorum 10 okuma
+4 oy
0 yorum 5 okuma
2 saat önce Rüya kategorisinde aragorn Rüyazede (56 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
4 Eylül Rüya kategorisinde busekose Rüyazede (52 puan) yazdı
+10 oy
1 yorum 72 okuma
+8 oy
1 yorum 39 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 50 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Aslı nur yazdı
+4 oy
1 yorum 35 okuma
+5 oy
1 yorum 78 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.1k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

92 Aktif
3 Üye ve 89 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15293
Dün : 18802
Toplam : 11611788
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 197 e
  2. Likya - 74 e
  3. Ruyaninmeali - 47 e
  4. Karga - 41 e
  5. yok - 31 e
  6. Lacivert - 20 e
  7. Su gürcan - 20 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...