Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
düzenledi
Rüyamda Z ile top oynuyoruz bi yol kenarında. Top yola kaçıyor, ben Z ye dikkat etmesini söyleyip kolundan çekiyorum, o sırada yukarıdan bi araba gelip Z nin çok az farkla yanından geçiyor. İşin tuhafı arabayı süren de benim. Algım bi sürene bi diğer bana kayıyor.

Sonra kendimi garip bi şehirde büyük apartmanların üstünde koşarken ve koşan beni seyrederken buluyorum. Hem koştuğumu hissediyor hem de uzaktan apartmanların üstünden sıçrayışımı, birinden diğerine atlayışımı seyrediyorum. Koşan ben, uygun bi yükseklik ve gökdelen bulduğunda tamamen enerji bedeni olacakmış. Artık herşey için hazırmış. Sadece kendini aşağıya bırakması yetecekmiş.

Tuhaftır iki rüyanın sırası hakkında iki farklı anım var. Bir anım, koşarken Z nin araba ile olan kazasının aklıma gelmesi, diğeri ise kesinlikle arabalı rüyayı daha sonra gördüğümle ilgili.

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (15.5k puan)
düzenledi
Üstatların rüyası yorumlanır mı :)
Benim yorumlamam şöyle ikinci dikkatten ziyade bunu zaten yapabiliyorsun ama sana ayrıntıda gösterilmek istenen yeni noktalar var..  Bu arada z kişi mi?  Bilgini tartman gerekiyor atladığın bir yer mi var eğer hızlı koşarsam geçecekmişim bu eksik bir şey mi var dedirtiyor bana?  
Saygılar iyi rüyalar

İlgili rüyalar

+6 oy
2 yorum 37 okuma
10 Temmuz 2017 Lusid kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
25 Nisan Durugörü kategorisinde Sibel Atasoy Rüyakar (1.6k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 6 okuma
10 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 45 okuma
16 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Sadiye koçar yazdı
+6 oy
4 yorum 87 okuma
16 Ekim 2016 Rüya kategorisinde Nebi Rüyakar (1.9k puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 21 okuma
17 Mayıs Rüya kategorisinde Mgka71 Rüyazede (130 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
+2 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde Dukan yazdı
+1 oy
1 yorum 13 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
0 oy
1 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...