Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+5 oy
34 okuma
Tabir kategorisinde Rüyakar (1k puan)
Merhabalar eşim rüyasinda ikimizi bir dağin yamacinda gormus dag cok buyukmus ama cok guzelmis egzotik orman gibiymis yani asagisi okyanusmus daha sonra hava aydinlanmaya baslamis bir anda ikimiz okyanusa girmisiz yunus baliklari gelmeye baslamis 1 yunus bana degmis ben korkup bogulma korkusu yasamisim tam esim kurtarmaya caliscakmis ben kendim cikmisim yuzeye ama okyanus dag falan cok guzelmis yorumlarinizi bekliyorum:)
Rüyakar (1.6k puan)
Çok güzel bi rüyaymış
Rüyakar (1k puan)
Benimde hosuma gitti anlatirken ferahlatti beni ama yorum olarak merak ettim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (825k puan)
düzenledi
rüya eşinin ama sizin üzerinizden değerlendirmeyi uygun buldum.dağa bakmanız yüksek hayalleriniz olduğuna işarettir. yani büyük, havanın aydınlanması yeni bir başlangıç veya yenilenme ve bir enerjiye ihtiyaç duymanızdır.okyanusun içinde olduğunu görmen bir türlü aşamadığı sorunları var demektir. yada zor görünen işler.  ama okyanusa girerek sorunların varsa eğer üstüne gideceksin ve dost yardımı alacaksın yeni bir dost bulacaksın gibi görünüyor.bu nedenle içine kapanık biri gibi algıladım sizi ama okyanus görmek, rüyayı gören kişinin yani eşinizin veya belkide sizin,  hayırlı işlere gireceğine, bu işler sayesinde geçimini rahat sağlayacağına ve para sıkıntısı çekmeden yaşayacağına işaret eder.  yunus dost canlısı birine delalet eder.kısmet olarak yorumlanır. yunus balığı görmek; iletişim, dostluk, ahenk, topluluk, istihbarat, bolluk ve bereket, cömertlik, canlılık gibi durumları sembolize eder. yunus balığı; algıda seçiciliği, hareketin gücünü, canlılığı, sosyal hayatın içinde olmanın önemine vurgu yapar.yunus balığı görmüş olmanın; en önemli kabul edilen özelliklerinden biride, zihinsel veya bedensel olarak şifa bulmayı veya şifa veren kişiyi temsil eder. yunus balığı hayatın getirdiklerini farkedip ilerlemeyi, yardımlaşmanın önemini,kendi içinde bulunan yenileme gücünü kullanarak, bir zorluktan çıkarken kendini yeni duruma odaklanmak gerektiğine delalet eder. boğulma korkusu yaşaman bir an karamsarlığa düşüp tekrar ayağa kalkmışsın görünüyor aslında azimli biri gibisin okyanus azime de işaret eder. yunus balığının dokunması birinin sizinle dostluk kurmak istemesi sizin bir ara tereddüt etmenize ve sonra ona güvenmenize de işaret edebilir. sonunda azimle başarılı olacağın bir sonuç alacaksın. bu ara eşinizde sizinle beraber bir tereddüt yaşıyor ama sizin çabanız zaten yetiyor.
Rüyakar (1k puan)
Tesekkurler  :)
Rüya Bilgesi (825k puan)
rica ederim.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 16 okuma
31 Temmuz Rüya kategorisinde Şevval Su Rüyazede (21 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 21 okuma
5 Temmuz Rüya kategorisinde Yulaf Karabasan (-225 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 31 okuma
29 Mayıs Tabir kategorisinde mystique Rüyazede (207 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (19.3k puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 48 okuma
20 Eylül Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 18 okuma
1 Ağustos Rüya kategorisinde jeandark34 Rüyazede (28 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 24 okuma
+6 oy
1 yorum 29 okuma
23 Nisan Rüya kategorisinde magdalena Rüya Tabircisi (10.3k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 24 okuma
14 Eylül Tabir kategorisinde Münzevi Rüyazede (80 puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 23 okuma
6 Mayıs Tabir kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 13 okuma
28 Ekim Rüya kategorisinde Zeynepsena Rüyazede (65 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

19.9k yorum

11.8k düş-ünce

2.4k üye

79 Aktif
2 Üye ve 77 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15286
Dün : 18107
Toplam : 11035709
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 527 e
  2. Karga - 23 e
  3. Yaren1989 - 18 e
  4. Adams - 14 e
  5. Eyja - 13 e
  6. yok - 13 e
  7. Nilay_hat - 10 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...