Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+11 oy
89 okuma
Bilgi kategorisinde Rüya Bilgesi (155k puan)
Şimdi rüyanızın gerçekten güzel bir şekilde yorumlanmasını istiyorsunuz değil mi? O zaman bu yazıyı mutlaka okumalısınız öncelikle.

1- Profilinizde hakkında bölümünde kendinizle ilgili temel bilgiler yer almalı. (yaş, cinsiyet, iş, ilişki, vs gibi)
2- Ne tür bir yorum istediğinizin farkında olun ve bunu rüyanın sonunda belirtin. (islami rüya tabiri, psikolojik yorum, analiz, şamanik yorum vs gibi)
3- Sitede kimden yorum istiyorsanız etiketleyin o kişiyi. (örneğin, @karga, @likya gibi) Ama birden fazla kişi etiletlemeyin.
4- Daha önce rüyalarınız yorumlandıysa mutlaka onlara oy vermiş, düşünce yazmış, teşekkür etmiş veya en iyi yorum seçmiş gibi geri dönütlerinizi yapın. (bunlar olmazsa rüyanız yorumlanmamaya başlar)
5- Rüyanızdaki duyguları yazmayı ihmal etmeyin. Veya kendiniz rüyanız hakkında ipuçlarınız varsa bunları da belirtin.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Diğer üyelerimiz de ekleyebilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
iyi oldu bu karga gerçekten bunları bilmeden yorum yapmak doğru değil yanlış yere varabiliyor yorumlarımız. rüyada önemli olan doğru bir yorum yapabilmek.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
örneğin rüyada görülen kişilerle alakalı gerçek hayatta yaşanmışlık durumlarıda etkendir. hastalık ve ölüm durumlarında görülen kişinin gerçek hayattaki durumu hastalığı ve ya ölmüşmü sağmı gibi durumlarda etken.
+5 oy
Rüya Yorumcusu (20.9k puan)
Rüyam yorumlanmadı, tekrar  atayım gibi yaklaşımlar ismini değiştirerek tekrar aynı rüyayı yollama gibi durumlar hem okuyucuyu bölüyor hemde rüyaya yorum yapanı şaşırtıyor .
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
bazı rüyalar karışıktır bazıları tam net değildir, bazıları eksik anlatılmıştır, bazıları psikolojik bazıları, bilinçaltıdır. doğal olarak yorumcularda her rüyaya yorum yapamayabiliyor, yorumcular kendilerine uygun rüyaları değerlendirebiliyor zaten fazla yorumcu yok sitede şahsen bilinçaltı ve uzun karmaşık gördüğüm rüyaları yorumlamaktan uzak duruyorum bazı rüyalar benim tarzıma uymayabiliyor.
+4 oy
Rüya Yorumcusu (20.9k puan)
Katılıyorum ayrıca rüyayı gören da yorumları farklı kişilerden isteyebiliyor enerjimiz boşuna gidiyor , Karga orada haklı rüya hangi açıdan yorumlansın diye bir ayrıntı verseler iyi olacak . Hepimiz farklı enerjilerdeyiz  bazıları bana da uymuyor evet :) Rüya yorumcuları az gerçekten umarım artar :)
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
farklı kişlerden istemeleri aslında yorumdan tatmin olmadıklarından diye düşünüyorum ama bu kafalarını daha çok karıştırabilir. birini beğenmeyince başkasına dönmek çözüm değil. biz rüya yorumu yaparken eksik yada hatalı yorum yapabiliriz. o yüzden de rüalrın net olması ve yorumu kimin yapacağının belirtilmesi etkili olacaktır. karga şamanik yaklaşır, likya başka tarzda ben başka tarzda diğer yorumcularımız başka tarzda yaklaşıyor. biz yorum yaparken bize uygun olanlara bakmak durumundayız. her rüyayı yorumlamak gerçekten çok zordur.
+4 oy
Rüya Yorumcusu (20.9k puan)
düzenledi
Yorumların farklı yorumlanması  şahsen hoşuma gidiyor tabi kendi rüyalarımda , farklı noktalara dikkatimi çekiyor , hatalı yorum yapabiliriz elbette kendi çerçevemizden bakıyoruz rüyalara ben hissettiklerimden ve rüyada ki imgelerden yola çıkarım ama o an rüya görene hissettirdiklerini de merak ederim tabi

İlgili rüyalar

+21 oy
19 yorum 605 okuma
+9 oy
4 yorum 114 okuma
27 Mart Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (155k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 89 okuma
+7 oy
2 yorum 44 okuma
11 Mayıs Bilgi kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (75.9k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
+40 oy
89 yorum 43.7k okuma
+4 oy
2 yorum 107 okuma
28 Mart Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (48k puan) yazdı
+4 oy
4 yorum 229 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

24.2k yorum

14.6k düş-ünce

2.6k üye

75 Aktif
5 Üye ve 70 misafir
Bugün : 15319
Dün : 27369
Toplam : 11688333
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 469 e
  2. Likya - 269 e
  3. Karga - 128 e
  4. yok - 73 e
  5. Ruyaninmeali - 66 e
  6. Tolgahan - 59 e
  7. sonsuz - 44 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...