Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+13 oy
331 okuma
Karga Bilgi kategorisinde Rüya Bilgesi (478k puan)  
Şimdi rüyanızın gerçekten güzel bir şekilde yorumlanmasını istiyorsunuz değil mi? O zaman bu yazıyı mutlaka okumalısınız öncelikle.

1- Profilinizde hakkında bölümünde kendinizle ilgili temel bilgiler yer almalı. (yaş, cinsiyet, iş, ilişki, vs gibi)
2- Ne tür bir yorum istediğinizin farkında olun ve bunu rüyanın sonunda belirtin. (islami rüya tabiri, psikolojik yorum, analiz, şamanik yorum vs gibi)
3- Sitede kimden yorum istiyorsanız etiketleyin o kişiyi. (örneğin, @karga, @likya gibi) Ama birden fazla kişi etiletlemeyin.
4- Daha önce rüyalarınız yorumlandıysa mutlaka onlara oy vermiş, düşünce yazmış, teşekkür etmiş veya en iyi yorum seçmiş gibi geri dönütlerinizi yapın. (bunlar olmazsa rüyanız yorumlanmamaya başlar)
5- Rüyanızdaki duyguları yazmayı ihmal etmeyin. Veya kendiniz rüyanız hakkında ipuçlarınız varsa bunları da belirtin.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Diğer üyelerimiz de ekleyebilir.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
iyi oldu bu karga gerçekten bunları bilmeden yorum yapmak doğru değil yanlış yere varabiliyor yorumlarımız. rüyada önemli olan doğru bir yorum yapabilmek.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

9 Yorum

+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
örneğin rüyada görülen kişilerle alakalı gerçek hayatta yaşanmışlık durumlarıda etkendir. hastalık ve ölüm durumlarında görülen kişinin gerçek hayattaki durumu hastalığı ve ya ölmüşmü sağmı gibi durumlarda etken.
+7 oy
kuzgun Rüya Kurucu (88.8k puan)  
Rüyam yorumlanmadı, tekrar  atayım gibi yaklaşımlar ismini değiştirerek tekrar aynı rüyayı yollama gibi durumlar hem okuyucuyu bölüyor hemde rüyaya yorum yapanı şaşırtıyor .
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
bazı rüyalar karışıktır bazıları tam net değildir, bazıları eksik anlatılmıştır, bazıları psikolojik bazıları, bilinçaltıdır. doğal olarak yorumcularda her rüyaya yorum yapamayabiliyor, yorumcular kendilerine uygun rüyaları değerlendirebiliyor zaten fazla yorumcu yok sitede şahsen bilinçaltı ve uzun karmaşık gördüğüm rüyaları yorumlamaktan uzak duruyorum bazı rüyalar benim tarzıma uymayabiliyor.
+6 oy
kuzgun Rüya Kurucu (88.8k puan)  
Katılıyorum ayrıca rüyayı gören da yorumları farklı kişilerden isteyebiliyor enerjimiz boşuna gidiyor , Karga orada haklı rüya hangi açıdan yorumlansın diye bir ayrıntı verseler iyi olacak . Hepimiz farklı enerjilerdeyiz  bazıları bana da uymuyor evet :) Rüya yorumcuları az gerçekten umarım artar :)
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
farklı kişlerden istemeleri aslında yorumdan tatmin olmadıklarından diye düşünüyorum ama bu kafalarını daha çok karıştırabilir. birini beğenmeyince başkasına dönmek çözüm değil. biz rüya yorumu yaparken eksik yada hatalı yorum yapabiliriz. o yüzden de rüalrın net olması ve yorumu kimin yapacağının belirtilmesi etkili olacaktır. karga şamanik yaklaşır, likya başka tarzda ben başka tarzda diğer yorumcularımız başka tarzda yaklaşıyor. biz yorum yaparken bize uygun olanlara bakmak durumundayız. her rüyayı yorumlamak gerçekten çok zordur.
+6 oy
kuzgun Rüya Kurucu (88.8k puan)  
düzenledi
Yorumların farklı yorumlanması  şahsen hoşuma gidiyor tabi kendi rüyalarımda , farklı noktalara dikkatimi çekiyor , hatalı yorum yapabiliriz elbette kendi çerçevemizden bakıyoruz rüyalara ben hissettiklerimden ve rüyada ki imgelerden yola çıkarım ama o an rüya görene hissettirdiklerini de merak ederim tabi
+1 oy
 
rüyamda annemin sevdiğim kızı istememesi ve annemle bu konu yüzünden tartıştığımı gördüm. rüyanın içinde çok sitresli anlar yaşadım. onca şeyler söylememe rağmen annemi bir türlü ikna edemedim.
+1 oy
 
Ruyada bir evin odasında inek yada dana tarzı birsey kesiyordum ve kırılmış boynuz seslerini duvara sürtmesini hem gördüm hem duydum ve ne olduysa bir anda o inek bir anda yok olmuş ve annem yatıyordu yerde kanlar içinde kafası kopmuş ve bana mutfakta yapmam gereken yemekleri söylüyordu lahana dediğini hatırlıyorum diğerleri aklımda değil sonra salona doğru ilerlemeye başladı ve mutfaktaki kız kardeşime lahana yapmasını söyledi bende arkasından tutup sen ne diyorsun kafan kopmuş son anların bırak şu dünya halini önemli olan sensin dedim o anda ter içinde uyandım .Bir önemi varsa eğer uyandığımda saat sabah 09.40 ve korkarak uyandım
+1 oy
Karga Rüya Bilgesi (478k puan)  
Tabi bir de şimdi biraz puan toplamanız gerekiyor. Aktif katılım yapmazsanız da rüyanız yorumlanmaz. Bu yüzden oylayalım, yazalım, seçelim. Slogan bu

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 17 okuma
+2 oy
4 yorum 64 okuma
+28 oy
21 yorum 1.7k okuma
+13 oy
4 yorum 184 okuma
Karga 27 Mart 2019 Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (478k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 133 okuma
sonsuz 15 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (101k puan)   yazdı
+9 oy
3 yorum 115 okuma
Simge 11 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (122k puan)   yazdı
+5 oy
4 yorum 248 okuma
sonsuz 28 Mart 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (101k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 43 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

21k rüya

84k yorum

26.6k düş-ünce

4.4k üye

61 Aktif
2 Üye ve 59 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 20576
Dün : 24768
Toplam : 17292668
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 3472 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 698 e
  3. Karga Karga - 199 e
  4. Simge Simge - 141 e
  5. Sibel Atasoy Sibel Atasoy - 135 e
  6. Hypnos Hypnos - 74 e
  7. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 54 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...