Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+3 oy
33 okuma
Rüya kategorisinde
rüyamda kuzenimin düğünüymüş ben de hazırlanışım erkek kardeşimle yola çıkıp gelin almaya gidiyomuşuz ama damadın evinin orda buluşup gidicekmişiz bizde yoldayız ama bir anda trafiğe yakalandık karşı taraftan galatasaray taraftarları çalgı eğlence eşliğinde yürüyorlar bizde arabada bekliyoruz sonra yol açılıyo gidiyoruz annemi arayıp bizi beklemelerini söylüyorum.damadın evinin oraya vardıktan sonra kapının önünde kimse yokmuş annemi arayıp nerde olduklarını soruyorum o da gittiklerini söylüyor bnde anneme kızıyorum niye beklemediniz diye.
Bir de bana geçen reddettiğim erkeği gördüm rüyamda canlı yayında izliyoruz annesiyle benim hakkımda ne konuştuklarını öğrenmeye çalışıyoruz annemle
Sizce rüyalarımı neye yorabilirim?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (18.4k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Simge çok simgeli rüyalar bunlar öncelikle evlilik konvoy taraftar kalabalık bunlar benzer terimler çünkü hepsinde bir araya gelmiş insan birikintisi var..  bu rüyalarında insanları aslında senin düşüncelerinmiş gibi düşün..  Kalabalık düşünceler birbirine sıra veremeyecek kadar çok şey var hayatında...  Bunları bir temizle sıraya koy tek tek çöz onları rahatlat kendini kısaca.. Hep bir telaş koşturmaca yorulmaca var sanki...  İkinci rüya dev ekran ve herkes izliyor... Bu rüyaların benim açımdan tek bir manası var birşey yaptın ya da yapacaksın daha dikkatli karar vermelisin...  Hassas bir konu olan erkek arkadaşını görmeleri gibi hassas bir konu da karar...  En sonda yazdığın gibi benim yorumlarım değil senin yorumların önemli...  İyi rüyalar

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 15 okuma
30 Mayıs Rüya kategorisinde Leyla yazdı
+5 oy
0 yorum 45 okuma
10 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Lusid Rüyacı (75.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 24 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (55.4k puan) yazdı
+3 oy
4 yorum 33 okuma
+2 oy
0 yorum 9 okuma
16 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
0 yorum 35 okuma
29 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (47.8k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (55.4k puan) yazdı
+4 oy
5 yorum 37 okuma
2 Temmuz Rüya kategorisinde Cansulku Rüyazede (180 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 34 okuma
+4 oy
1 yorum 23 okuma
30 Haziran Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
2 yorum 18 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.9k rüya

5.7k yorum

3.9k düş-ünce

1.6k üye

45 Aktif
3 Üye ve 42 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 716
Dün : 19880
Toplam : 8828532
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 123 e
  2. Rüya Tabircisi - 41 e
  3. sonsuz - 29 e
  4. Liz - 25 e
  5. Asude Makbule Uysal - 17 e
  6. Karga - 13 e
  7. Simge - 12 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...