Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
32 okuma
Rüya kategorisinde
rüyamda kuzenimin düğünüymüş ben de hazırlanışım erkek kardeşimle yola çıkıp gelin almaya gidiyomuşuz ama damadın evinin orda buluşup gidicekmişiz bizde yoldayız ama bir anda trafiğe yakalandık karşı taraftan galatasaray taraftarları çalgı eğlence eşliğinde yürüyorlar bizde arabada bekliyoruz sonra yol açılıyo gidiyoruz annemi arayıp bizi beklemelerini söylüyorum.damadın evinin oraya vardıktan sonra kapının önünde kimse yokmuş annemi arayıp nerde olduklarını soruyorum o da gittiklerini söylüyor bnde anneme kızıyorum niye beklemediniz diye.
Bir de bana geçen reddettiğim erkeği gördüm rüyamda canlı yayında izliyoruz annesiyle benim hakkımda ne konuştuklarını öğrenmeye çalışıyoruz annemle
Sizce rüyalarımı neye yorabilirim?

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (15.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Simge çok simgeli rüyalar bunlar öncelikle evlilik konvoy taraftar kalabalık bunlar benzer terimler çünkü hepsinde bir araya gelmiş insan birikintisi var..  bu rüyalarında insanları aslında senin düşüncelerinmiş gibi düşün..  Kalabalık düşünceler birbirine sıra veremeyecek kadar çok şey var hayatında...  Bunları bir temizle sıraya koy tek tek çöz onları rahatlat kendini kısaca.. Hep bir telaş koşturmaca yorulmaca var sanki...  İkinci rüya dev ekran ve herkes izliyor... Bu rüyaların benim açımdan tek bir manası var birşey yaptın ya da yapacaksın daha dikkatli karar vermelisin...  Hassas bir konu olan erkek arkadaşını görmeleri gibi hassas bir konu da karar...  En sonda yazdığın gibi benim yorumlarım değil senin yorumların önemli...  İyi rüyalar

İlgili rüyalar

+4 oy
0 yorum 42 okuma
10 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
+3 oy
3 yorum 23 okuma
13 saat önce Rüya kategorisinde Ümran yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
16 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+2 oy
0 yorum 4 okuma
4 Nisan Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.1k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 28 okuma
29 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.1k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 42 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 12 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Çiçek yazdı
+2 oy
2 yorum 20 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...