Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
114 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (522 puan)  
Merhaba rüyamda ölen dedemi canlı kanlı görüyorum. Hstaymış ama ölecekmiş gibi snrasında bi anda gülerek gayet saglıklı geliyo. resmen mezarlık değil ancak mezar cukuru var onun basındayız masa var az ilerde tüm aile yemek yiyecekmişiz orada. Derken diğer ölen dedem gülerek bize geliyo ve bizle tokalaşmaya baslıyo. Konusuyoruz filan. İçimden hiç zayıflamamıs diyorum diğer dedemin yanına gidiyprum.Oturup yemek yiyoruz vs gelen giden oluyo cok garip bir rüyaydı. Sunu belirtmek isterim ki bahsettiğim ilk dedemi ne zaman görsem 1 haftaya gercek dünyada birini kaybediyoruz. Tesekkur ederim heycan içerisinde yorumu bekleyeceğim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+10 oy
Uzman Yorumcu (27.0k puan)  
Merhaba eola... Öncelikle cümlen (dedemi ne zaman görsem 1 haftaya gerçek dünyada birini kaybediyoruz) çok kuvvetli bir kalıp. Bu cümleye bu niyeti yüklediğinde böyle olması çok da şaşırılacak birşey değil. Bu inancı değiştirmen yaşamını ve çevreni daha olumlu kılar. Ölmüş biriyle (anlaşma yapar gibi) el sıkışmak bana pek hoş gelmedi... Rüyan da genel anlamıyla çevrende olan iletişimini gözden geçirmeni söylüyor. Bence bu rüyayı suya anlat, aksın ve temizlensin. Güzel rüyalar.

İlgili rüyalar

+7 oy
4 yorum 271 okuma
+4 oy
1 yorum 40 okuma
+14 oy
85 yorum 2.1k okuma
+5 oy
1 yorum 44 okuma
8 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde ucelerr Karabasan (488 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 36 okuma
31 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Şule   1 8 23 yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
16 Temmuz Rüya kategorisinde İsmail3947 Karabasan (20 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 36 okuma
+4 oy
1 yorum 56 okuma
+10 oy
1 yorum 45 okuma
+2 oy
2 yorum 35 okuma
+3 oy
0 yorum 15 okuma
+6 oy
2 yorum 29 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde Zahide Karabasan (487 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...