Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+7 oy
49 okuma
Rüya kategorisinde  
yeniden gösterildi
daglik bir yere gidiyoruz... yanimda devletten birileri var... malatyada yuksek bir daga arabayla ciktiktan sonra ordaki koydekilere yakacak odun gibi bir yardim birakiyoruz... sonra daha yuksek bir koye gidiyoruz yine ayni sey icin... oraya da odunlari biraktiktan sonra yokuslu bir yerde cami var... kiliseden yada eski bir yapidan bozma cami... yukari cikarken cakinin uzerindeki yontma kabartmalar dikkatimi cekiyor... yukari ciktigimizda uc tane kartal kabartmalari oldugunu farkediyorum... kabartmalarin donuk oldugu yone dogru baktigimda orada karsi tepede bulunmus bir antik yer oldugunu goruyorum... ama koyluler ordaki bazi taslari sutunlari yikmaya calisiyorlar baska islerinde kullanmak icin... bu bolgeyi resmilestirmek icin fotograflarini cekiyorum... daha sonra donus yolunda belirsiz bir yerde arabadan iniyorum... yurumek istiyorum... dere yatagindan asagi indigimde deniz kenarinda buluyorum kendimi... bir tesisin icinde... deniz kenarinda bir yuzme havuzu... kalabalik... ama nerde oldugumu bilmiyorum...nerde oldugumu soruyorum kimse cevap vermiyor... bir telefon bulup arkadasimi aramaya calisiyorum gelip beni alsin diye...
orada uyaniyorum...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
RuyAra Rüya Kurucu (79.4k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada antik şehir görmek ne anlam ifade eder?
Rüyada antik şehir görmek sevinç yaşayacağı bir hadisenin yaşanacağına ve yüzünün güleceğine, ahlaklı ve varlıklı bir genç erkekle tanışmasına ve onunla evlenerek mutlu bir yuva kuracağına ve darlık çekemeyeceğine, kişinin dolgun gelir elde edeceği ve dertlerinden kurtulacağı bir döneme gireceğine, gerçek hayatta bu kimselerin hayatında var olan husumetin sona ereceğine, üzüntülü haberlerin yavaş yavaş biteceğine, hayatınızın iyiye gideceğine, kısmetinin açık olduğuna ve talihinin döneceğine işaret etmektedir. Rüyada antik şehir görmek ne anlam ifade eder? antik şehir görmek kişinin yaşanacak hadiselerde kendini hayatın akışına bırakacağına, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına ve aile hayatının gün geçtikçe daha huzurlu olacağına, günahların artmasına, bir haksızlığa ve uğursuzluğa uğrayacağına bu sebeple de hem malından hem de parasından olacağına alamettir. Rüyada antik şehir görmek neye alamet eder? antik şehir görmek allah katında iyi bir yere sahip olmak ise mutlu olmaya, bazen de zarardan son anda kurtulmaya, emek ederek elde edilecek hayırlı kazanca ve şükür sahibi olmaya işaret eder. Rüyada antik şehir görmek ne anlama geliyor? antik şehir görmek zenginliğe ve konforlu bir hayat sürdürmeye alamet eder.
+1 oy
RuyAra Rüya Kurucu (79.4k puan)  
Rüyada antik şehir görmek, seyahate çıkmaya, hayatında yaşanacak pek çok güzelliği, mutlu anlar yaşamaya yorumlanır. Antik şehir gören kimsenin aynı zamanda köklerine ve geleneklerine bağlı kimse olduğunu da söyleyebiliriz. Antik şehir gören kimsenin hayallerine kavuşacağını, kısmetinin açık olduğunu ve yüzünün güleceğini de söyleyebiliriz.

Yeni zaman tabircileri de: meşakkatle birlikte kavuştuğu paraya, çektiği zorlukların meyvesini alarak düşlediği ticari kazanca, zorlukların ardından istediği hünere, umudunu kestikten sonra gözlediği başarıya, güvenli kalmaya tabir olunur

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 55 okuma
+6 oy
3 yorum 57 okuma
Güll1 9 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Karabasan (817 puan)   yazdı
+5 oy
5 yorum 66 okuma
+3 oy
1 yorum 41 okuma
kdmrel 22 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde kdmrel Karabasan (822 puan)   yazdı
+18 oy
1 yorum 51 okuma
Katerima 27 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Katerima Karabasan (800 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 59 okuma
12 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Glce   yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...