Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
25 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
Rüyamda sevdiğim kadınla motosikletler hakkında konuşuyorduk. Bir kaç motosiklet vardı olduğumuz yerde ve ben ona hangisinin daha iyi olacağını anlatıyordum. Sonra bir bisiklete bindik. İlerlerken düştük bir defa. Ben sürüyordum o arkamdaydı. Ben ona dengeyi bana bırak dedim sen sadece uyum sağla dedim. Ben ne tarafa eğilirsem sen de o tarafa eğil dedim. Sonra birlikte epey yol aldık sorunsuz bi şekilde.

1 yorum

+1 oy
Rüyakar (1.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Başlangıç olarak, ruh hali açısından hızlı ve tempolu bir yapıysa sahipsin. Motosikletten bahsetmenin sebebi, kendine uygun gördüğün aracın bu olması olabilir. Ayrıca, sevdiğin kadını ya da kadınları yönetmek istiyorsun. Onlarla olan ilişkinin veya onların kendi iyiliklerinin, senin kontrolünde gerçekleşeceğini düşünüyorsun. Ama bir yandan da, motosiklet gibi hızlı bir araç seni korkutuyor ve bisiklet gibi, kontrollü ama motosiklete çok benzeyen bir aracı tercih ediyorsun. Biraz kopukluklar var, ama muhtemelen, sevdiğin kadının kendini sana ''bırakmaması'' seni üzüyor; iki açıdan, hem senin için, hem de onun iyiliği için. Sen, onun, iyiliği için, seni dinlemesi ve otoriteyi tamamen sana bırakması gerektiğini düşünüyorsun. Özellikle motosiklete düşkünsen, motosikletten bisiklete geçiş, hayat tercihlerin konusunda seni düşündürmeli. Belki biraz daha rahatlamalısın, frene basmalısın ve her şeyi yönetme isteğinden uzaklaşmalısın.

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 18 okuma
31 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Müjdat yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
2 Nisan Rüya kategorisinde merve yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
8 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mine yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
25 Şubat 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 95 okuma
18 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 19 okuma
21 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Özlen yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...