Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+4 oy
24 okuma
Rüya kategorisinde
Bu rüyayı 2010 yılında gördüm.  Rüyamda gazete gibi bir şeyi rulo haline getirip ortasındaki delikten  yeşil bir duvara tutup duvarın aarkasındaki ķüçük bir odayı izliyordum ve birden kendimi o yeşil odanın içinde buldum.Odanın içinde tam karşımda türbelerde gördûklerimizden  bir kabir ve kabrin sağ tarafında bir kapı vardı.Birden kabrin kapağı açıldı ve kabrin içinden güneş ışıkları gibi ışıklar geldi anladım ki kabirden kalkan Efendimiz idi.Sağdaki kapıdan kabrin kapağının açılmasıyla içeri beyaz elbiseli,beyaz sarıklı,uzun boylu kimseler girdi ve kabrin etrafında bekler bir vaziyette sıralandılar.Ben bu günahlarımla O'nun karşısına çıkamam deyip bilmediğim bir şekilde odadan  çıktım ve koşarak kaçmaya başladım sağımda zayıf solumda şişman bir kişi de benimle birlikte koşuyordu ve kalbim çok hızlı  atıyordu.Sonra zayıf olan dayanamadı düştü.Etrafımız yemyeşil çimenlikti ve hiç ağaç yoktu.Küçük bir tepeye çıktık ve asfalt bir yola çıkmış bir halde koşarken bir ses duydum "Affedildin geri gel"diyordu.Tepeden aşağı yemyeşil çimenı düz ağaç olmayan sol tarafta hanımların ve çocuklarının olduğu bir çocuk parkı, ilerisinde ahşaptan büyük bir ev ve sağ tarafı da Efendimiz  (sav) ve aramızda iki beyaz sarıklı,beyaz  kıyafetli  ve uzun boylu kişiler duruyordu. Onlar aramıdan çekildiler ve O (sav)şunlarì sôyledi"Türkiye büyüýüp gelişeçek.Ortadoğu da iki şehir (Şam ve Basra diye hatırlıyorum ama emin değilim)fethedilecek (fethedilecek derken kılıcını kınından çıkarıp geri koydu ve bu sırada kılıcı parlìyordu)Sen burada kalacaksın"dedi bana.Ardından parktaki hanımlardan birisi ve birkaç çocukla birlikte oradaki büyük ahşap gittim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 6 okuma
9 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Gelissa Rüyazede (161 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
27 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Yasemin94 Rüyazede (131 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 18 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
0 oy
0 yorum 54 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
0 oy
0 yorum 24 okuma
12 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Glce yazdı
+5 oy
0 yorum 17 okuma
21 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Emre Rüyakar (927 puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 68 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...