Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+6 oy
87 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (1.9k puan)
Merhaba arkadaşlar, gece everenin kozmik enerjisi çoğumuzu tesir altına almış olmalı,  bu enerjiyi hissetme yetisini ancak rüya ile uzun zaman uğraşanlar farkedebilir ve başka insanların o gece nasıl rüyalar gördüğünü tahmin edebilir.  

Dün gece bu enerji yeniden ruhuma tesir etti, sembollerin lisanı sabaha dek bilincimde tekerrür etti. Bu yüzden sormak istiyorum size;

 GECE UYKUNUZDA HANGİ ÜRKÜTÜCÜ RÜYALARI GÖRDÜNÜZ?
Rüyakar (1.9k puan)
Şunu belirtmeliyim ki; bazı geceler Ay ın konumu ve gezegenlerin konumundan ötürü sembolik dil daha sık ve daha şiddetli tesir eder.
Böyle gecelerin sabahında çoğu kişiden rüya beklerim. Dün gece, o gecelerden biriydi. Ancak bu tür rüyalar içerdiği enerji şiddetinden ötürü unutulmaya daha cok mağruz kaldıkları için, öğleden sonra çoğumuz rüyaları çoktan unutmuş olacağız.  Bu yüzden öğle ye varmadan sembollerinizi yazmanızı istiyorum.

4 Yorum

+1 oy
Rüyakar (998 puan)
Eski okulumdaydim eski bir sey tekrarlanacakti ,boyle iki kolon arasi igneler vardi igne yatak gibi ama kucuk kucuk duvarda, ona tam uyan kutular sokup cikariyorduk, bir seyi arar gibi, yanindada surekli kontrol eden gozleri pörtlek birisi varda duvara yapismis bekliyodu sonucu, mahvetmek icin, sonra aciklandi, her sey o portlek gozlunun istedigi gibi ilerliyordu, millet korkuyordu, acik alandaydik ondan sonra, agzina bir et atti bu ama etede benzemiyordu, o kadar pis kokuyorduki, ruyamdada midem kalkti ama kusmadim, hemen kactim ordan
Rüyakar (1.9k puan)
Yunan mitolojisindeki "Minnatour." Efsanesinde bir labirentten bahsedilir. Labirentin içinde öfkeli bir boğa vardır ve labirente yanlışlıkla girenleri hemen öldürürmüş. Bur öfkeli boga her tarafa korku saçarmıs.
Bu efsane, esasen insan ruhunun çıkmaz a düşmesini tasfir eder.  Ve her insanın çıkmaza düşmesi, rüyada bir dizi sınav şeklinde ortaya çıkar.  
Senin rüyanda, ruhunun düştüğü çıkmaz durum simgelenmiş.
Rüyakar (998 puan)
Cok tesekkurler ::))
+1 oy
Rüyakar (584 puan)
Birkaç gündür badtripler görüyorum uykuya dalmadan önce.
0 oy
Rüyakar (1.2k puan)
doğru bir tane upuzun gördüm. hem de aşırı ilginçti. ama nerden başladık bilmiyorum.
en samimi 3 arkadaşımla değişik bir yapıdaydık. sanırım askeri, hatta istihbarat işlerini yürüten bir yapı. ancak bina şöyle ilginç, biz asansörle inip çıkıyoruz ve bir şekilde yüksek katlardan birine ulaşıp, camdan atlamayı düşünüyoruz. aksi takdirde kendimi esir hissediyordum. + işkence yaparlar diye bile korkuyordum. Neyse işte, biz asansörle bir aşağı bir yukarı yapıyı/binayı turlarken asansörde bir süre sonra yer çekiminin değiştiğini fark ettim. yani bir kata geldikten sonra oturduğumuz özel koltuklar yer değiştiriyordu,  kemer yoktu, düşmemek için çaba sarf ediyordum. bu sırada arkadaşlarımla konuşuyorum, olayı gözden geçiriyoruz ve ben korkuyordum. Herhalde en başında, evet evet şimdi hatırladım, en başında bir odada beklememi söylemişlerdi, kuytu bir oda, başka odaya geçmek için, hani bekleme salonu gibi. Ben de oradan kaçmak için yol arıyordum. habire koridordan üniformalı kadın geçiyordu. üstüme kürk aldım beni fark etmemesini umarak çıktım. çıktığım yer katın merkeziydi, farlı odalara geçiliyordu. işte orda arkadaşlarıma rastladım ve asansöre bindik. çok kata gittik ancak bir tanesini hatırlıyorum. Bir oda vardı, tuvalet, banyo tarzı sanıyorum. arkadaşlarım kaş göz hareketleriyle içerde kimse yok gir dediler. tek başıma girdim. baya geniş bir odaydı. özel ihtiyaçları gidermek için. pencerelere baktım, atlamayı düşünüyorum ya, ilkinde gördüm ön tarafta kamyon ve işçiler var, zaten cam devasa büyük, geniş. tırmanamıyorum. koltuğun arkasındakine baktım o işçiler inşaat gibi bir yere doğru hareket ediyorlar. sonra tırmanamıyorum diye pencerelerin stor perdelerini indirmek istiyorum. ancak bir tarafı indiriyorum, karşıki pencereninki iniyor :/ çok da acele ediyorum. bir anda odaya sinirli bir kadın giriyor benden şüpheleniyor. işte çok acayip dimi bu tarafı açıyorum öbür taraf açılıyor diyerek ordan kaçıyoruz. binanın dışına çıkıyoruz. siyah turuncu, katman katman. yüksek teknolojili. uzaklaşıyoruz ama hala camdan atlayarak kaçmam gerektiğini düşünüyorum. sonra arkamdan annemin koşarak geldiğini görüyorum, ters tarafa doğru bisiklet yolu gibi bir yerden koşuyorum, ama çok acayip ki, annem benden daha hızlı koşuyor. en son pes edip arkamı dönüyorum. bana vuracağını düşünüp ellerimi siper ediyorum. bahane sayıyorum vs. vs.. annem de "olan olacak" diyor. ne büyük umutsuzluk.... orada bitiyor.
Rüyakar (1.2k puan)
benimkini de yorumlar mısınız ya? :(
0 oy
Türkiye nın geleceği adlı rüyayı yorumlar mısınız Nebi bey?

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 14 okuma
16 Nisan Rüya kategorisinde Sevgi yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
14 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Cennet yazdı
+5 oy
0 yorum 6 okuma
10 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
9 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...