Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
229 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (998 puan)
düzenledi
Ruyamda herkes gece toplanmış binanin en ust katindaydi, bazi kisilerden kacmak icin belirli kisilerde en asagiya inmek zorundaydi, hemde yakalanmadan, ben merdivenleri kullanarak inmeye basladim, hizli hizli iniyordum kimseyede yakalanmamistik, sonra disarda bunu arkadasimiz icin yapacağımızı biliyorduk, ama kim o arkadas bilmiyorduk, sevmedigim bir kiz bile bu olaya yardim ediyordu, ciktik bahceye etrafta kimse yoktu, dedik yuruyun yakalanmadan gidiyoruz, bi yere gittik boyle, hava hafiften aydinlanmaya basliyor, yeni kiyafetler bulmaliyiz uzun sure idare edemeyiz derken, etrafimizi arabar sardi, sizi bulamayiz mi sandiniz dedi ve capraz ates altinda kaldik, ben iki agac arasina girdim, atesler bana bir turlu denk gelmiyorlardi bilerek oldurmek icin bana bile sıktılar ama denk getiremediler, harekette etmiyordum, ben gittiklerinde ciktim, sevgilim vardi galiba elini tuttum yesil tisortluydu benden 15 cm kadar uzundu ve esmerdi, baskasi yaranlasada kan akmamisti kursunlar delmişti vucudunu sadece , dedim 70 kursunun 70ide gelmedi, sonra uyandim

1 yorum

+3 oy

seçti
 
En İyi Yorum
Bu rüyanın anlami senin kendini zeki, çevik ve taktikçi gormendir.  
Zor koşullarda bile zekan sayesinde hayatta kalabileceğini düşünüp bu düşünce üzerinden narsistik bir motivasyon elde ediyorsun.  Rüya bu duyguya işaret ediyor.
Ek olarak, çapraz ateş e tutulmak, birden fazla kişinin eleştirisine maruz kalacağın riskli işlere girişmen.  Örneğin toplum ve aile tarafindan yasak kabul edilen bir eylemde bulunman

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 74 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 20 okuma
19 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Melike yazdı
0 oy
0 yorum 1 okuma
12 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 14 okuma
24 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 52 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
7 Nisan Rüya kategorisinde Hayat yazdı
+3 oy
1 yorum 30 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 19 okuma
28 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 31 okuma
14 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Esraa Rüyakar (602 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
7 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...