Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
33 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (2.8k puan)
2 gece önce gördüm ve uyandığımda hala etkisindeydim, değişik hissettim sanki hala ordaydım. (uykulu da değildim, oysaki sabahın 6 sı okula gidecem, şaşırtıcı dimi)
  Baya uzundu, film gibiydi de başını tam hatırlamıyorum. Bir eve girmiştim, hatta büyük annemin odasına girmiştim. Neden bilmiyorum. sonra içeri  3 5 tanıdık da geldi, baya dostlarımlardı. bir iş üzerine çalışıyorduk. hatta onlar maskeli silahlılardı. Ben normaldim, Allah'a şükür.  Neyse bir şeyler konuştuk plan yaptık. Onlar alelacele odadan çıktılar. Ama ben hala öyle dikiliyordum. Nedense çıkamıyordum dışarı, yapmam gereken bir şey varmış gibi. sonra birden elimde poşet içerisinde fazlaca para fark ettim. Düşündüm ki, birileri, düşman, yakın zamanda burada olacak ve bu paranın onların eline geçmemesi gerekiyor. o yüzden hemen basit bir yere sakladım, kenardaki örtülerin altına :/ kapıyı kontrol ettim dışarıda yine silahlı bir kadın beni bekliyordu. nedense benim orada olduğumu ve düşmanı olduğumu bildiği halde kapıyı zorlamıyor sadece bekliyordu. Ben de onun kapıdan ayrılmasını bekledim, baya uzun. rüyada bile sıkıldım yani. sonra su sesi falan geldi, anladım ki lavaboya girmiş. hemen odanın karşısında zaten. kapıyı sessizce açıp baktım, tuvalet kapısını aralık bırakmış, beni görse bile durdurabilecek durumda değil, o şekil :)).  korkarak ve aceleyle, sessizce dış kapıya gittim, sonuna kadar açık, apartman karanlık. ayakkabılarımı öylesine giydim, merdivenden iniyordum ki, kadın kapıyı kapatıyormuş, merdivenden biraz aşağıdaydım, beni başta görmedi. tam kapatacak tekrar biraz açtı, kapatmakta kararsız kaldı. ben de merdiveni inip ses çıkaramadığımdan öyle korkudan dondum zaten. sanki kapatırken beni görüyordu, açınca görmüyordu. 3. kere böyle yaptığında, baya fark ettiğini ve peşimden koşacağını düşünüp ben de koşmaya hazırlandım. işte o korkuyla uyandım...
    internetten para saklamak olarak araştırdım ama hep kötü şeyler :/

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (96.9k puan)
Ailecek gireceğiniz bir iş var, ama tanımadığınız bazı kişilerin de bu işin içinde olduğu ve bazı işleri bozacakları ya da bozmaya uğraşacakları yönünde şüpheleriniz var. Ama yine de olumlu olarak sonuçlanacak ve zararsız bir şekilde atlatacaksınız bu dönemi.
Rüyakar (2.8k puan)
haydi bakalım hayırlısı. düşman bol (hangi taraftan acaba..)

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 11 okuma
19 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Uğur yazdı
+9 oy
5 yorum 80 okuma
10 Mayıs 2016 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (19k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 55 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 5 okuma
10 saat önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Cloud yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 11 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde SSDGN Rüyazede (366 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Eylüll yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde sinem yazdı
+2 oy
1 yorum 11 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Simtafa Rüyazede (136 puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...