Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+5 oy
82 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek; kişinin hayatında yeni sürpriz gelişmelere delalet eder. Sevinçli bir habere, beklenen olayların gerçekleşmesine, başarının artmasına tabir edilir. Çok fazla emek verilen bir işin sonuca ulaşması demektir. Rüyada hamile olduğunu görmek, şanlı bir döneme, işlerin yoluna girmesi, ailenin tamamlanması, eksik olanın gelmesi demektir.
Rüyada hamile olduğunu görmek, bolluk ve bereketin artıp, dua ve dileğinin gerçekleşmesi anlamına gelir. Yeni bir iş projesine başlamaya, aileye gelecek bir bebeğe, bekar biri için evlenmeye delalet eder. Evli olup çocuğu olmayan bir kadının, rüyada hamile olduğunu görmek, annelik yapmaya hazır olduğu ve artık bir çocuk istediği anlamına da gelir.
Rüyazede (332 puan)
Bende sık sık kendimi hamile gorerim. Bu bilgiler icin tewekkurler mustafaharbuti)
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
rica ederim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

64 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Olmak Nasıl Yorumlanır
Rüyada hamile olduğunu görmek, kişinin istediği veya beklediği bir şeyin, gerçekleşme süreci içinde olduğuna yorumlanır. Müjdeli bir habere, aileye gelecek yeni bir bireye, iş hayatında ortaklık kurmak, yapılması düşünülen işe başlamak için uygun bir sürecin içinde olmak gibi bir çok güzel gelişmelere delalet eder.
Bütün bunlarla birlikte rüya içindeki diğer semboller ve kişiler, hamile olan kişinin kendini nasıl gördüğü ile alakalı olarak farklı yorumları da olabilir.
Bir erkeğin kendini rüyada hamile olduğunu görmesi, yaptığı işte başarıya ve bir iş projesine ortak olmaya veya baba olmak istediğine delalet eder. Bir kadın için, öncelikle anne olmaya, sevinç ve neşeye yorumlanır.
Bekar olan kadın veya erkek için sevdiği biri ile izdivaç yapmasına, iş arayan birinin, maddi getirisi iyi olan bir işe başlamasına, aynı zamanda herkes için yepyeni bir sürecin başlaması anlamına gelir.
Hamile olduğunu ve doğum yaptığını, bebeğini kucağına aldığını gören, kadın veya erkeğin, yaşamdan beklentilerinin karşılık bulmasına, mutlu bir aile hayatına sahip olmak anlamına gelir. Maddi ve manevi huzura, saygı ve sevgi görmeye, içsel derinlik kazanmaya, hayata karşı farkındalığının artmasına tabir olunur. Herkes için hayra yorumlanan bir rüyadır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Görmek
Rüyada hamile birini görmek, hayata dair bir beklentiyi sembolize eder. Hamile kadının karnının büyüklüğü, kişinin elde edeceği başarının hangi miktarda olacağı konusunda bilgi verir. Hayra yorumlanır ve gelecek günlerin güzel gelişmelere gebe olduğuna delalet eder. Bunlarla birlikte kişinin hayatınagirecek, başarı, sevinç, mutluluk, bolluk ve berekete yorumlanır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Olmadığı Halde Karnını Şiş Görmek
Hamile olmadığı halde karnını şiş gören kişinin, bir konuyu kendine sıkıntı ettiğine yorumlanır. Bu durum bir konuda yanılsama yaşanacağı veya bir olayın göründüğü gibi olmadığı gerçeğinin ortaya çıkacağı anlamına da gelir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek; sürprizlere, malının artacağına, öğrenmek; övülmeye, sevince, iyi habere yorulur. Rüyada hamile olmak dünya malı ve nimete işarettir. İslam alimlerinden Kirmani'ye göre mal ve mülkünün artaması anlamına gelir. Rüyada kendini hamile görmek övülmeye, izzet ve şerefe sahip olmaktır.
Ayrıca kendini hamile görmek arzunuzun gerçekleşmesi demektir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Olmak
Bu rüyayı gören kadın için yaptığı işlerden başarıya ulaşacağına işaret eder. Rüyada hamile olmak zenginleşmeye yorulur. Kişinin yapacağı başarılı işler neticesinde rahata kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Hamile olmak; kadın için çocuk sahibi olmaya işarettir. Aynı zamanda sevindirici güzel bir müjdeye yorulur. Müjdeli haberlerle tabir olunur. Çünkü çocuğun dünyaya gelişi müjde ve sevinçtir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Kendini Hamile Görmek
Rüyada kendisini hamile görmek devam edeceği kendi işinde başarıya işarettir. Bundan dolayı malının artmasına delalettir. Kendini hamile gören kadın için halk tarafından övülmeye yorulur. Bu rüya izzet ve methe nail olmaya işarettir
Kendisini hamile olarak gören kimse için iş yerinde bereketli kazançlar elde edeceğini ifade eder. Aynı zamanda aile içinde sizi birtakım sürprizlerin beklediğine işarettir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek
Hamile olduğunu öğrenen kimse için kazanç ve servettir. Kendinizin hamile olduğunu öğrenmeniz, beklediğiniz önemli bir işin gerçekleşeceğini ifade eder. Rüyada hamile olduğunu öğrendiğini görmek, rüya sahibinin mal ve dünyasındaki zenginliktir.

Hamile olunduğunu öğrenmek kadın için her ne şekilde görülürse görülsün hayırlıdır. Dul kadın ya da genç kız için bu rüya evlenmek demektir. Dini tabirlerde bu rüya mal elde etmek olarak işaret edilmiştir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Kalmak
Bazı tabircilere göre, bu rüyayı gören kişinin karnın büyüklüğü nispetinde mal elde edeceğine rivayet edilmiştir. Rüyada hamile kalmak sevinç ve iyi haberdir. Hamile kalmak rüyası, mutlu günlerin habercisidir. Sevindirici bir haber alacağınıza yorumlanır
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Alim yada bilim adam için rüyada hamile olduğunu görmek
İlim ve fazıl bir zatın rüyasında hamile olduğunu görmesi, ilminin artacağına yorulur. Sanatkar adam içinse bu rüya hiçbir insanın başaramayacağı bir şeyi yapacağına delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Annenin Hamile Olduğunu Görmek
Dünya nimetlerinden bir şey istemeye işarettir. Eğer bir kimse rüyasında annesinin hamile olarak görürse bu kişinin maddi başarı için olan arzusunu yansıtmaktadır. Bu kimsenin dünya ile alakalı bir talebi olur, malı artar.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Erkek İçin Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
Halktan gizlediği ve şiddetlenip ortaya çıkmasından korkulan ağır bir üzüntü ve keder ile tabir olunur. Rüyada kendisini hamile olarak gören erkek için, hüzün ve kederle yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek
Doğacak çocuğun kız olacağına delalet eder. Bunun tersine, kız doğurduğunu görse, karnındaki çocuğun kendisine benzeyen bir erkek çocuğu olduğuna alamettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Eşinizin Erkek Çocuğu Doğurduğunu Görmek
Rüyanızda eşinizin bir erkek çocuğu doğurduğunu görmek, eşinin dünyaya bir kız çocuğu getireceği anlamına gelmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Ergen kız çocuğu için
O çocuğun annesini işaret etmektedir. Çocuk rüyada yapacağı her şeyde, çocuğun annesini temsil eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Kısır kadın için
Rüyada kısır bir kadının hamile olduğunu görmek yakınınızdaki kötü niyetli kişileri işaret eder. İnançsız insanlardan dolayı, kuraklık, zorluk, entrika ve kötülüğe yorulur.
Eğer rüyada kısır olan kadın doğurursa bu kötülüğün, sefaletin, korkunun veya endişenin yakın zamanda biteceğine işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Evlilik Çağında Kimse İçin Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
Eğer hiç evlenmemiş veya bakire bir kadın rüyasında hamileyse, bu kendisinin, kendisine uygun bir eş ile evleneceği anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Öğrencinin bu rüyayı görmesi
Öğrenci birinin rüyasında kendisini hamile olarak görmesi kendisi bilgisinin artacağı ve okulunda başarılı olacağı anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Esnafın Kendisini Rüyada Hamile Görmesi
Bir esnafın veya sanatçının kendisini rüyada hamile olarak görmesi başarıdır. Kişinin meşgul olduğu ticaret alanında rakipsiz bir şekilde başarıya ulaşacağına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Hayvanın gebe olduğunu görülmesi
Dişi hayvanlar için hayır ve menfaate delalet eder. Erkek hayvanların gebeliği o yılın kurak geçmesine işaret eder. Hayvanların erkeğinin gebeliği, senenin kıtlığına, hayrın azlığına, hırsızlar tarafından gelecek fitneye şerrin çok olmasına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Hamilelik
Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve Sağlıklı bir çocuk dünyaya getirecektir.
Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Bir kadının kendini gebe görmesi; maldır. Aynı rüyayı erkek görürse, hüzün ve kederle yorumlanır.
Bazı tabircilere göre, ister erkek, ister kadın olsun karnın büyüklüğü nispetinde mal ve ni'mete delalet eder. Henüz buluğ çağına girmemiş bir erkek çocuğun kendini gebe görmesi babası ile, böyle küçük bir kızın aynı rüyayı görmesi annesi ile tabir olunur.
Kirmani şöyle diyor: Rüyasında gebe olduğunu görenin; malı artar. Zevcesinin hamile olduğunu görenin; dünya ile alakalı bir talebi olur. Bu rüya; gerek erkek, gerek kadın için iyidir. Bir hayvanın hamile olduğunu görmek; hayır ve menfaattir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Hamilelik
Ebu Said El Vaiz e göre; bir kadinin kendini hamile olarak görmesi mal, bir erkegin kendisini hamile görmesi hüzün ve kederdir. Rüya sahibi erkek veya kadin olsun, hamilelik görmek karninin büyüklügü nispetinde mal ve dünya nimetlerine delalet eder. Henüz balig olmamis bir çocugun kendisini hamile görmesi babasi ile ve küçük kizin hamile oldugunu görmesi de annesi ile yorumlanir. Kirmani söyle diyor: Rüyasinda hamile oldugunu görenin mali artar. Karisinin hamile oldugunu gören, dünya mallarindan bir sey ister. Hamilelik gerek erkek ve gerek kadin için her durumda hayirlidir. Hayvanlardan birinin hamile oldugunu görmek hayir ve menfa attir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hamile oldugunu gören kadinin, malinin artmasina, övülmeye, izzet ve serefe nail olmaya isaret eder. Erkegin, kendisini hamile oldugunu görmesi, insanlardan gizledigi ve ortaya çikmasindan korkulari agir bir üzüntü ve kedere isaret eder. Hamilelik, gerek erkek gerek disi olsun, rüyayi gören kimse için dünyaca olan fazlaliga isaret eder. Rüyada hamile kadini görmek, üzüntü ve kedere ve gizli islere isaret eder. Erkeklerin hamileligi, alim için ilminin fazlaligina, meslek sahibi için hiç kimsenin yapamayacagi bir seyi yapmasina isaret eder. Bazen de erkegin hamileligi, onun üzüntü ve kedere düsmesine isaret eder. Bazen de hamilelik, ask ve muhabbete isaret eder. Bazen de rüya, erkekle kadin arasini bir yerde birlestiren kimseye yahut hastaliga ya da evine hirsiz girmesine veya çaldigi bir seyi sahibinden gizlemesine isaret eder. Rüyada erkegin hamileligi, kendisini iple helak etmesine isarettir. Bazen, o kimsenin yaninda yabanci ölülerden sevdigi bir kimse defnedilir. Bazen de, mümkün olmayan seylere yardim etmekle yalanci olur. Bazen, bozuk iman ve itikadim gizler. Bekar kizin kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek ugursuzluk ve siddete isaret eder. Bazen de o kizin bulundugu yerde hirsiz ve yangin gibi meydana gelecek kötülüge isaret eder. Bazen de o kiza cin dokunmasina veyahut kendisine münasip ve layik olmayan birisine nikahlanmasina ya da uzun müddet evde kalmasina isaret eder. Kisir kadinin veya hayvanlarin erkeginin hamileligi, senenin kitligina, haynn azligina, hirsizlar tarafindan gelecek fitneye serrin çok olmasina isaret eder. Kisir kadinin yahut erkek hayvanlardan birisinin bir hayvan dogurmasini görmesi, ser ve siddetin gitmesine ve bir korku ve üzüntünün meydana çikmasina isaret eder. Bir kimse kendi haniminin hamile oldugunu görse dünya metasindan bir sey arzu etmesine isaret eder. Kendisinin hamile oldugunu gören kimsenin mal ve dünyasindaki ziyadelige isaret eder. Hamilelik, gerek kadin gerekse erkek için her halde iyidir. Dul kadin ve genç kizin kendilerini hamile görmeleri, evlenmelerine isaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Hamilelik
Hamile olduğunu görmek üzüntüye, tazarru ve niyazda bulunmaya, Doğum yaptığını görmek üzüntüden kurtulmaya, kız doğurduğunu görmek borçlanmaya, doğurduğu kızın öldüğünü ve onun için mezar kazdığını görmek borcunu ödemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; GGebelik.)
Hamile olduğunu görmek, mutsuz bir evlilik hayatı demektir. Rüyayı gören gerçek hayatta da hamileyse; bu, sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirecek, Sağlıklı bir çocuk dünyaya getireceksiniz anlamındadır.
Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk sahibi olacak demektir.
Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatını, eğer rüya sahibi gerçek hayatta da hamileyse, sorunsuz bir hamilelik dönemini gösterir.
Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getirecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Erkek Görmek
Rüyada hamile erkek görmek, rüya sahibinin insanlardan köşe bucak sakladığı ve çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratacağı için kimseye söylemeye cesaret edemediği sırlarının yavaş yavaş açığa çıkacağına ve bu durumdan ötürü rüyayı gören kişinin çok üzüldüğüne tabir edilir. Bazen de bu rüya kişinin kendi fıtratına aykırı davranmasıdır. Rüya sahibi doğasından uzaklaşarak yanlış yollara sapar. Bazı tabircilere göre ise bu rüya, soyunu inkar etmeye, çok ahlaklı ve dürüst insanlardan doğacak hayırsız kişilere veya gören kişinin yaşayacağı sıkıntılara işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
Rüyada hamile olduğunu görmek, birkaç şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi, genç bir kız ise, epey bir süredir sevdiği kişi ile evlilik konusunda anlaştıklarına ve en kısa sürede hayatlarını birleştirip mutlu olacaklarına tabir edilir. Yaşlı bir kadın bu rüyayı görür ise eğer, uzun bir zaman boyunca çekilen parasal sıkıntının ve yokluğun yakın bir zamanda son bulacağına ve bundan sonra bolluk içinde yaşanacağına delalet edilir. Rüyayı gören kişi bir erkek ise, sakladığı sırların ortaya çıkmasından ötürü çok korktuğuna ve ortaya çıkarsa çok üzüleceğine işaret edilir.
Rüyada hamile olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında göstereceği üstün başarı sayesinde çok büyük paralar ve başarılar kazanarak mal ve mülk alıp bir servet yapmasına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamileliğin Sona Erdiğini Görmek
Rüyasında hamile olan fakat daha sonra hamile olmadığını veya hamileliğin sona erdiğini gören kimse içinde biriktirdiği tüm sıkıntılarından, üzüntülerinden ve canını sıkan her şeyden en yakın zamanda kurtularak feraha erer. Bu rüya özellikle iş hayatında başarısızlığa uğrayan ve bunun sonucunda para kaybeden veya elindeki malı mülkü kaptıran kişiler için yakında tekrar mutlu olacaklarına ve kaybettikleri her şey tekrar kazanıp işlerini yoluna koyacaklarına bir işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK
Sürprizlere, malının artacağına, övülmeye, sevince, sevindirici habere, izzet verneye nail olmaya işarettir.
Kirmani demiştir ki: Rüyada Hamile olduğunu görmek, gören kişinin malı mülkü parası fazlasıyla artar. Rüyada hamile olduğunu gören kadının, mal ve mülkünün artmasına, övülmeye, izzet ve şerefe nail olmaya tabir olunur. Rüyada hamile olduğunu gören kadın yaptığı işlerden başarıya ulaşacağına, zenginleşeceğine ve başarılarından dolayı rahata kavuşacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA BEKAR KIZIN HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK
Dul kadın ve genç kızların rüyada hamile olduklarını görmeleri, evlenmelerine işaret eder. Erkeğin, rüyada kendisinin hamile olduğunu görmesi, halktan gizlediği ve şiddetlenip ortaya çıkmasından korkulan ağır bir üzüntü ve keder ile tâbir olunur. Âlim ve fazıl bir zatın rüyada hamile olduğunu görmesi, ilminin artacağına; sanatkâr adamın hamile olduğunu görmesi, hiçbir insanın başaramayacağı bir şeyi yapmasına delâlet eder.
Rüyada Zevcesinin hamile olduğunu görmek, dünya nimetlerinden bir şey istemeye işarettir.
Rüyada hayvan cinsinden birinin hamile olduğunu görmek, hayır ve menfaate delâlet eder.
Rüyada bir hamile olduğunu görmek ve doğurmak, çocuk sahibi olmaya yada sevindirici güzel bir müjdeye işaret eder.
Yine hamile olduğunu görmek ve bir yerde beklemek, müjdeli haber ile tâbir olunur. Çünkü çocuğun dünyaya gelişi ana baba için müjde ve sevinçtir.
Rüyada hamile olmak ve rüyada bunun yanında armut görmek, doğacak çocuğun erkek olacağına işarettir.
Hamile bir kadının karnından balık çıktığını görmesi, doğacak çocuğun kız olacağına işarettir.
Hamile bir kadının rüyada kendisini bıyıklı görmesi, bir erkek çocuğu doğuracağına, hamile olmayan kadının bu Rüyayı görmesi ise, hiç çocuğu olmayacağına delâlet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA ERKEK ÇOCUĞA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK
Hamile olduğunu görmek ve rüyada erkek çocuğu doğurduğunu görmek, doğacak çocuğun kız olacağına delâlet eder. Bunun tersine, kız doğurduğunu görse, bu kere de oğlan çocuk ile müjdelenir. Rüyada hamile olduğunu görmek ve bir küçük kız çocuğu doğurduğunu görmek, karnındaki çocuğun kendisine benzeyen bir erkek çocuğu olduğuna alâmettir.
Hamile olan kişinin karnının büyüklüğü ile orantılı olarak kişinin serveti artacağı anlamına gelmektedir. Hamile olan kişi arzuladığı refaha ulaşana kadar azimle çalışmaya devam edecek ve serveti sürekli artacaktır anlamına gelmektedir. Hamile olan kişi gerçekleştirdiği başarılardan ötürü son derece onurlu ve gururlu olacak ve aynı zamanda övgüler alacak anlamına gelmektedir. Hamile olan kişi bazı sorunlar, mutsuzluklar, endişeler ve üstü kapatılan konularda bazı sorunlar yaşayacaktır.
Kişinin yiyeceği bir yemek yüzünden rahatsızlanabileceği anlamına gelmektedir. Kişinin sevdiği bir insanı kaybedeceği anlamına gelmektedir. Kişinin büyük bir yalandan dolayı olumsuz etkileneceği anlamına gelmektedir. Kişinin gerçek inançlarını gizleyeceği ve bundan ötürü bazı sorunlar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Kişinin bir kaza veya yangın gibi bir felaket yaşayacağı anlamına gelmektedir.
Kişinin bir erkek ve kadının birbiri ile tanışmasına ön ayak olacağı anlamına gelmektedir. Kişinin evinde kötü huylu bir kadını misafir etmek zorunda kalacağı anlamına gelmektedir. Kişinin bir şey çalacağı ve bunu saklamak zorunda kalacağı anlamına gelmektedir. Kişinin düşük yapacağı anlamına gelmektedir. Kişinin yakın tanıdıklarından birinin yakın zamanda vefat edebileceği anlamına gelmektedir.
Kişinin yalan söyleyerek istemeden yapmak istemeyeceği bir şeye neden olacağı anlamına gelmektedir. Kişinin civarında inançsız insanların olacağı ve kişi dikkat etmezse bunlardan dolayı başının belaya gireceği anlamına gelmektedir.
Ancak genel anlamda rüyada hamilelik ayrıca maddi başarı ve refah anlamına gelmektedir. Zenginliğin ölçüsü ise gebeliğin Ay sayısı ve kişinin göbeğinin rüyasındaki büyüme hızı ile doğru orantılıdır. Bu hamile olan kişi kadın veya erkek olsun geçerlidir.
Eğer ergen bir erkek çocuğu Rüyasında kendisini hamile olarak görür ise, rüyasında babasını temsil etmektedir ve eğer daha adet görmemiş bir kız çocuğu rüyasında kendisini hamile olarak görürse, rüyasında annesini temsil etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENMEK
Yine rüyanızda kendinizin hamile olduğunuzu görmeniz; beklediğiniz önemli bir işin gerçek olacağına veya sevindirici bir haber alacağınıza tabir edilir.
Rüyanızda hamile bir kimse ile karşılaştığınızı görmeniz; iş yerinizde veya Aile içinde sizi birtakım sürprizlerin beklediğine işarettir.
Eğer bir erkek rüyasında karısını hamile olarak görürse bu kişinin maddi başarı için olan arzusunu yansıtmaktadır.
Rüyalarda hamile olmanın birçok anlamı bulunmaktadır. Genel olarak rüyalarda bir kadının hamile olması zenginlik ve refah anlamına gelirken bir erkeğin hamile olması ise acı ve üzüntü anlamına gelmektedir.
Rüyada hamilelik bir kadının hedefleri uğruna başarısını, çalışkanlığını ve azmini gösterir. Aynı zamanda rüyalarda hamilelik saygı görme, refaha ve başarıya ulaşma anlamına da gelmektedir.
Genel olarak hamilelik maddi menfaatleri de temsil etmektedir.
Genel olarak rüyalarda hamilelik ister kadın ister erkek olsun kişinin hayatındaki başarıların artacağı anlamına gelmektedir. Ama bu gibi Rüyaların yorumlanmasında bir dizi zorluk da bulunmaktadır.
Rüyada Ergen Erkek Çocuğunun Hamile Olduğunu Görmek: Rüyada reşit olmamış bir erkek çocuğunun hamile olduğunu görmek o çocuğun babasını işaret etmektedir. Çocuk rüyada yapacağı her şeyde, çocuğun babasını temsil eder.
Rüyada Ergen Kız Çocuğunun Hamile Olduğunu Görmek: Rüyada reşit olmamış bir kız çocuğunun hamile olduğunu görmek o çocuğun annesini işaret etmektedir. Çocuk rüyada yapacağı her şeyde, çocuğun annesini temsil eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA BAKİRE BİRİNİN HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK
Hamile olarak gördüğünüz kişinin ailesinin başına acı olaylar geleceği anlamına gelmektedir. Hamile olan kişinin hanesinde acı olaylar (hırsızlık veya yangın gibi) yaşanacağı anlamına gelmektedir. Hamile olan kişinin aklı şeytanlıkla dolu olacağı anlamına gelmektedir.
Hamile olan kişinin düğünü için hazırlanan veya ona hediye edilen kıyafetlerin ona olmayacağı veya onun tarafından beğenilmeyeceği anlamına gelmektedir. Hamile olan kişinin kendisine uymayan, aciz biri ile evleneceği anlamına gelmektedir. Hamile olan kişinin evlilikten önce zina yapacağı ve bu yüzden de uzun bir süre yalnız kalacağı anlamına gelmektedir. Hamile olan kişinin evleneceği anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA YAŞLI BİR KADININ HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK
Hamile olan kişinin ateşli silahlarla ilgileneceği ve bu gibi durumlarla mücadele etmek zorunda kalacağı anlamına gelmektedir. Hamile olan kişinin işsiz kalacağı anlamına gelmektedir. Hamile olan kişinin çocuğu olamayacağı düşünülürken çocuğu olacağı anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA KISIR KADININ HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK
Rüyada kısır bir kadının hamile olduğunu görmek yakınınızdaki kötü niyetli veya inançsız insanlardan dolayı, kuraklık, zorluk, entrika ve kötülük yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Eğer rüyada kısır olan kadın korkutucu ve vahşi bir hayvan doğurursa bu kötülüğün, sefaletin, korkunun veya endişenin yakın zamanda biteceği anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA HAMİLE EŞİNİZİN ERKEK ÇOCUĞU DOĞURDUĞUNU GÖRMEK
Rüyanızda eşinizin bir erkek çocuğu doğurduğunu görmek, hamile kişinin dünyaya bir kız çocuğu getireceği anlamına gelmektedir. Aynı şey tam karşı cinsiyet için de geçerlidir. Rüya aynı kişi ile tekrarlanıyorsa, aynı rüyayı birden fazla kez görüyorsanız kişi rüyasında gördüğü şeylerin yorumu için dikkatli olmalıdır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA HAMİLE KİŞİNİN AĞZINDAN DOĞURDUĞUNU GÖRMEK
Rüyada hamile birinin çocuğu ağızdan doğurduğunu görmek ölüm anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kişinin günlük hayatta görüştüğü kişileri kırmaması için özen göstermesi ve söyleyeceği kelimeleri doğru olarak seçmesi anlamına da gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA ERKEĞİN HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK
Eğer rüyada hamile bir erkek çocuk doğurur ise bu, o kişinin ağır bir yük altına gireceği ve ardından rahatlayacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kişi, kendi düşmanlarını alt edecek veya hain bir kadından da kaçacak anlamına da gelmektedir. Ayrıca bir erkek rüyasında kendisini hamile olarak görüyorsa bu hayatındaki yüklerden muzdarip olduğu veya kişinin sahip olduğu korkularını insanlarla paylaşmaktan korktuğu anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA HAMİLE KADININ KENDİSİNİ GÖRMESİ
Eğer hamile olan bir kadın rüyasında kocası ile bir cinsel ilişkiye girmeden doğurduğunu görüyorsa, kişinin gizli bir hazine keşfedeceğine işaret eder. Ayrıca bir kadın rüyasında kendisini hamile olarak görür ise sakladığı bazı sorun yaratan sırlardan ötürü bazı zorluklar ve olumsuzluklar yaşayacağı anlamına da gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Hayvan Görmek
Rüyada hamile hayvan görmek, yapılacak işlerde ve çalışmalarda yaşanan sorunların ve sıkıntıların çözülmesine ve farklı işler için ortaklık kurup çok büyük paralar kazanıp mevki ve makam sahibi olmaya delalet edilir. Bazen de hamile hayvan, kendisine yardım edilmesi gereken muhtaç bir kimsedir. Bu kadın da olabilir çocuk da. Bu rüya böyle kimseleri gördüğünüzde onlara yardım etmeniz gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Genç Kız Görmek
Rüyada hamile genç kız görmek, gerekli koşulların oluşması ile evlilik konusunda olumlu karar vermeye ve hazırlıklar tamamlandıktan sonra en kısa sürede evlilik işlemlerini bitirmeye tabir edilir. Rüyada hamile genç kız müjdedir, hayırlı haberdir, mutluluk ve sevinçtir. O nedenle bu rüyayı gören yakında rahatlar.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA DUL KADINLAR İÇİN HAMİLELİK
Dul kadınlar için rüyada hamile olduğunu görmek iyi bir evliliğe veya kendisine uygun bir eş ile evleneceğine işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Kısır Bir Kadının Kendini Hamile Olarak Görmesi Kısır bir kadın eğer rüyasında kendisini hamile olarak görür ise bu o kişinin kötü bir yıl geçireceği veya yaşadığı mahallede bir soygun olacağı anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Bekâr veya Bakire Bir Kadının Rüyada Kendini Hamile Olarak Görmesi Eğer hiç evlenmemiş veya bakire bir kadın rüyasında kendisini hamile olarak görürse bu kendisinin, kendisine uygun bir eş ile evleneceği anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Öğrencinin Rüyada Kendisini Hamile Görmesi Öğrenci birinin rüyasında kendisini hamile olarak görmesi kendisi bilgisinin artacağı ve okulunda başarılı olacağı anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Kadın Görmek
Kişinin gerçek yaşamında şahit olacağı kendini de ilgilendiren güzel gelişmelerin yaşanacak olmasına delalet eder. Kişinin rüyasında gördüğü hamile kadının, gerçek hayatında ki yakınlığı nispetince, gelişmelerden etkileneceği anlamına gelir.
Doğum yapmak üzere olan hamile kadın, gerçekleşecek olayların, çok hızlı gerçekleşeceğini anlatır. Kadının kaç aylık gebe olduğu, gerçek hayattaki, bir gelişme ile ilgili beklenen veya beklenecek olan süreyi haber veriyor da olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Erkek Görmek
Bir erkeğin rüyasında hamile olduğunu görmesi, hayra yorumlanır. Günlük yaşamında ki ihtiyaçlarınının karşılanacağına, hiç beklemediği bir yerden gelecek kısmet anlamına gelir. Bekar ise, evliliğe, evli biri için, aileye gelecek bir bebeğe, iş hayatında başarılı olacak bir projeye, borçlardan kurtulmaya delalet eder.
Bazen de kişinin bir çok anlamda sıkıntılı bir durumun içinde olduğuna ve çok daraldığı anlamına gelir. Yinede bu rüya kişiye, yepyeni bir sürece girdiğine ve yakın zamanda sorunlarına çözüm getirecek verilere sahip olacağına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Bekar Kişinin Hamile Olduğunu Görmesi
Rüyada bekar bir kadın veya genç kızın gebe olduğunu görmesi,  hoşlanacağı biri ile tanışmasına, beğendiği bir var ise, kendine itirafta bulunması anlamına gelir. Bazen de evlilik yapmak istediğine ve bu dileğinin gerçekleşmesine yorumlanır. Bunların dışında gebe olduğunu görmek bir murada ermek, isteğine kavuşmaya delalet eder, hayırlı bir rüyadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamileliğin Sona Erdiğini Görmek
Rüyada gebeliğin sonlanması, düşük yaptığını görmek, bazı arzu ve isteklerin ertelenmesi anlamına gelir. Bazen de kişi kendine sorun ettiği bir konuyu kolaylıkla çözümleneceğine yorumlanır. İkili ilişkiler de bir hayal kırıklığına olacağına da delalet eder, bu rüyanın yorumu kişinin içinde bulunduğu duruma göre değişebilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Lohusa Şerbeti Görmek
Rüyada lohusa olmak yada lohusa şerbeti görmek veya içmek, bir başarının kutlanacak olması demektir. İşitilecek güzel sözlere, itibar görmeye, hastalıktan veya sıkıntıdan kurtulmaya tabir edilir. İstediğini elde eden kişinin, keyfinin yerine geldiğine, sevinç ve mutluğuna, girişilen işte başarılı olmaya, zafer ve zenginliğe yorumlanan hayırlı bir rüyadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamilelik Giydiğini Görmek
Rüyada gebe olduğunu ve hamilelik giydiğini görmek, yaşanacak güzel gelişmelere gün be gün şahitlik etmek anlamına gelir. Bu rüya kişiye yaşamda istediği şeylere kavuşacağına, sıkıntılı süreçlerin geride kalmasına, anneliği yaşamasına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Kaldığını Görmek
Rüyada çocuğu olmayan bir kadının gebe kaldığını görmesi, artık anne olmak istediğine ve bunun gerçekleşecek olmasına yorumlanır.
Çocukları olan bir kadın için bu rüya bilinç altında daha fazla çocuk istemediğine delalet eder. Bu rüya doğum kontrolü için herhangi bir tedbir almayı unuttuğu için yaşadığı endişeye işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Yaşlı Bir Kadının Hamile Olması
Doğum yapacak yaşta olmayan, yaşlı bir kadının gebe olduğunu görmesi, yaşamında bir yenilik olacağına, yaşlılığı boyunca evlatlarından yardım görmesine, beklemediği sürpriz bir gelişmeye, mutlu olmak anlamına gelir. Bazen de aileden birinin gebe olduğuna dair haber almaya yorumlanır..
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Çocuğu Olmayan Bir Kanının Hamile Olması
Çocuğu olmayan bir kadının gebe olduğunu görmesi, şaşıracağı bir olayla karşılaşmasına, sevinç ve mutluluğa, umudunu kestiği bir şeyde başarı elde etmeye, ve öz güvenin artacağı bir zaman içinde olduğuna yorumlanır. Gerçekleşmesi imkansız gibi görünen bir olayda girişim de bulunduğu takdirde zafere ulaşacağına ve bir hayalinin gerçekleşecek olmasına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Bir Erkeğin Karısının Hamile Olduğunu Görmek
Rüyada karısının gebe olduğunu gören erkeğin, borçlarını ödemesine, mal, mülk sahibi olmaya, istediği şey ne ise elde edeceğine, hassas olmakla birlikte yepyeni bir döneme delalet eder. Bazen de gerçek bir hamileliğin habercisi olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamilelik Sancısı Çekmek
Rüyada hamilelik sancıları çektiğini görmek, çektiği bütün sıkıntıların sona ermesine, eline geçecek fırsata ve paraya yorumlanır. Gerçek hayatında gebe olan bir kadının rüyada sancı çektiğini, canının çok yandığını görmesi, doğum sırasında İlahi bir güç tarafında kolaylık görmesine, korktuğundan emin olmaya yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Bekar Bir Kadının Hamile Olduğunu Görmesi
Rüyada bekar bir kadının gebe olduğunu görmesi, hayatında olmasını istediği şeylere ulaşacak olmasına yorumlanır. Hayatında yeni gelişmelerin gerçekleşmesine, muradına ermeye, bolluk ve berekete tabir edilir. Sevinç ve mutluluk anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamilelik Belirtileri Görmek
Rüyada mide bulantısı veya kusmak gibi hamilelik belirtilerinin olması ve gebe olduğunu düşünmek, rüya sahibi için, bir isteğinin gerçekleşecek olmasına ve girişimde bulunması gerektiğine, doğru ve şanslı zaman diliminde olduğuna yorumlanır. Bazen de bu yanıltıcı bir bilgi anlamına da gelir, rüya sahibinin yaşadığı döneme göre yorumu farklı olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Genç Kız ya da Dul Kadın İçin Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
Genç kız için, bolluğa ve ümit edilen mala delalet eder. Öncü ve lider bir şahsiyet olacağınıza işarettir. İyi bir evliliğe veya kendisine uygun bir eş ile evleneceğine işarettir. Aynı rüyayı bir kız çocuğu görürse; annesinin eline mal ve nimet geçeceğine işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Ergen erkek çocuğunun bu rüyayı görmesi
Reşit olmamış erkek çocuğun bu rüyayı görmesi, o çocuğun babasını işaret etmektedir. Çocuk rüyasında yapacağı her şeyde, çocuğun babasını temsil eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Esnafın Kendisini Rüyada Hamile Görmesi Bir esnafın veya sanatçının kendisini rüyada hamile olarak görmesi kişinin meşgul olduğu ticaret alanında rakipsiz bir şekilde başarıya ulaşacağı anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Hamilelik
hamile oldugunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatiniz olacak. Rüya sahibi gercekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem gecirecek ve saglikli bir cocuk dünyaya getirecektir.

Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getirecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Hamile Kadın Görmek
Rüyada hamile kadın görmek, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak çok büyük sıkıntılardan ötürü endişe duymaya ve sıkıntıların daha da büyümesinden dolayı yeni yollara girip üzüntü çekmeye işaret edilir. Bazen de bu rüya oldukça güzel, müjdeli haberler almaktır. Bu rüya kişinin umduğuna ulaşması ve arzularının gerçekleşmesidir. Eğer yakın zamanda istediğiniz bir şey varsa bu rüya o isteklerin en güzel şekilde gerçekleşeceğinin bir habercisidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek ve doğurmak ne demek?
Rüyanızda hamile olduğunuzu görüyor ve doğum sancısı çekiyorsanız zor bela yaptığınız bir işin çokça faydasını göreceksiniz demektir. Evli bir kadın olarak, kendinizi doğum sırasında görüyorsanız, çocuk sahibi olacaksınız. Rüyada kız çocuk doğurduysanız güzel ve bereket dolu bir döneme girecek, yaptıklarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Aynı zamanda kız çocuğu ses getirecek bir olayın da cereyan edeceği anlamına gelmektedir. Erkek  çocuk  gördüyseniz yarım bırakacağınız bir iş ya da mesele ortaya çıkacak anlamına gelmektedir. Eğer doğurduğunuz çocuk ağlıyorsa yakın zamanda beklediğiniz bir haber size ulaşacağını ifade etmektedir. Eğer çocuğunuz ölü doğuyorsa, elinize geçen bir fırsatı değerlendiremeyeceksiniz ya da kısmetinizi kaçıracaksınız.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada başkasının hamile olduğunu görmek ne demek?
Gördüğünüz rüyada eşinizin hamile olduğuna tanık olursanız, çocuk sahibi olacağınıza delalettir. Kız kardeşiniz ya da akrabalarınızdan birinin hamile olduğunu görüyorsanız ailenizden birinin size çok büyük yardımı dokunacak, bir borcunuzdan ya da sıkıntınızdan bu sayede kurtulacaksınız. Tanımadığınız birinin hamile olduğunu ve ona yardım ettiğinizi gördüyseniz, birine çok büyük bir iyiliğiniz dokunacak, bir dost edineceksiniz. Rüyada sevdiğiniz birinin hamile olduğunu görmek ve onun çocuğunun ellerinize doğması büyük bir aşkın ya da dostluğun başlangıcına işaret eder. Öyle ki sevdiğiniz kişi gerçek hayatta da hamileyse, onun sıkıntılarını gidecek, zor günlerinde yanında olarak içini ferahlatacaksınız.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek ne demek?
Rüyada erkek çocuk görmek, bir işinizin yarım kalacağını anamına gelmektedir. Aynı zamanda erkek çocuk sonu hayırlı bitmeyecek bir işten de paçayı kurtarmayı temsil eder.  Fakat güzel ve gülen bir erkek çocuğunuz olduğunu görürseniz, kazancı bol olan bir işe girecek ya da gururla anılacağınız bir işi tamamlayacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada hamile olmak ya da Erkek çocuğa hamile olmak ise; kısa zamanda sevdiğiniz birinden beklediğiniz karşılığı göreceğinizi, evliliği ve de kız çocuğunuz olacağına işaret eder. Erkek çocuğunuz olacağı haberini sevinçle karşılıyorsanız, üzüntüye eğer üzüntüyle karşılıyorsanız sevinçli bir haberi kısa zamanda alacağınızı gösteriri. Rüyanızda başka birinden erkek çocuğu olacağı haberini alıyorsanız, bu da yakın bir dostunuzun ya da akrabanızın hamile kalacağı müjdesidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek ya da  doğurduğunu görmek ne anlama gelir?
Rüyada hamile olduğunu görmek ya da başka bir kadının hamile olduğunu görmek ve ona yardım etmek hayırlı birişe vesile olacağınız anlamına gelir. Kendiniz hamileyseniz ve başkası size yardım ediyorsa, dostunuz ya da arkadaşınız sayesinde tanışacağınız birinin size çok yardımı dokunacak. Onunla yeni bir işe ya da ilişkiye girerek mutlu olacaksınız. Doğurduğunuz çocuğu kanlar içinde görürseniz, arkanızdan konuşan ya da adınızı lekeleyen bir mevzuyu gün ışığına çıkartarak, üstünüze atılan iftiradan kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Sevmediğiniz birinin doğurduğunu görmek onunla aranızda yeni bir iletişimin başlayacağını, yakın zamanda aranızdaki buzların eriyeceğini işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada hamile olduğunu görmek genelde sürprizlere, malının artacağına, rüyayı görenin övüleceğine, sevindirici bir habere işaret eder. Rüyada kendini hamile görmek sevindirici bir gelişmeye ve habere yorulur. Rüyasında hamile olduğunu gören kadın bu rüyayı başarıya ulaşacağı, malının mülkünün artacağına yorabilir. Başarılardan dolayı zenginleşeceği ve rahata kavuşacağı anlamına gelir.

İlgili rüyalar

+3 oy
103 yorum 303 okuma
2 Aralık 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+8 oy
86 yorum 1.1k okuma
11 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 54 okuma
22 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Smia Rüyakar (1.5k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 33 okuma
10 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
+5 oy
79 yorum 331 okuma
+6 oy
76 yorum 486 okuma
25 Ekim 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 20 okuma
20 Şubat Bilgi kategorisinde Cansuuüu Karabasan (-168 puan) yazdı
+5 oy
54 yorum 45 okuma
+2 oy
100 yorum 874 okuma
+12 oy
101 yorum 179 okuma
5 Ekim 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+4 oy
85 yorum 3k okuma
4 Ekim 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32k yorum

18.8k düş-ünce

3.5k üye

99 Aktif
4 Üye ve 95 misafir
Bugün : 10566
Dün : 28049
Toplam : 14513292
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 550 e
  2. geekone3388 - 14 e
  3. Aysegul27 - 11 e
  4. Farbe - 7 e
  5. Rüyazede - 5 e
  6. desmodus - 5 e
  7. Sakine - 4 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...