Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
43 okuma
puro_norte Rüya kategorisinde Karabasan (490 puan)  
Merhabalar, öncelikle rüyam çok karmaşıktı ve çok uzundu, başlık malesef çok kısa kalır rüyanın yanında. İlk olarak ben İzmir'de yaşıyorum, 20 yaşındayım. Mersin'de arkadaşlarım var ve yakın zamanda buraya gelmeyi planlıyorlardı. Rüyayla ilgili önemli bir detayda rüyada ismi geçen bir kız. Kendisiyle hiç bir alakam yok, sadece sosyal medyada ismini duymuştum bir kaç kere, ne konuştum ne de düşündüm fakat nasıl olduysa rüyama girdi, fakat rüyamdaki tipiyle gerçek tipi arasında dağlar kadar fark var, sadece ismi aynıydı ve rüyamda ki yapılan şeyleri yapacak potansiyelde bir kız olduğunu biliyorum, fazla uzatmadan rüyama geçeyim.

Rüyamda bir gece yarısı Mersin'de ki arkadaşlarımla arabada seyahat ediyoruz, İzmir'de benim oturduğum bölgenin yakınlarındayız. Ortam aşırı karanlık, arabada kaç kişi var kestiremiyorum fakat iki arkadaşım ve ben dışında oturan, ses çıkarmayan insanlar da olduğunu biliyorum fakat yüzlerini kestiremiyorum. Arkadaşlarıma neden geldiklerini soruyorum, arkadaşlarımdan biri sosyal medyadaki bu kız için geldiğini söylüyor, sanırım aralarında bir şeyler var. Her neyse, bir apartmanın önüne  geliyoruz, apartmanın altında da ne olduğunu anlamadığım bir dükkan var, arkadaşım ve yanındakiler yukarı çıkıyor, sadece ben ve öbür arkadaşım kalıyoruz. Aşşağıda bu kız ile ilgili konuşmaya başlıyoruz, o sırada o dükkanda yanında 4-5 kişi olan serseri bir çocuk bize o kız hakkında konuşmamamız gerektiğini söylüyor ve bizi tersliyor, biz de onu tersledikten sonra yukarı apartmana çıkıyoruz. Arkadaşım bana o kızın olduğu daireye girmememi ve yukarıda diğerleriyle beklememi söylüyor fakat ben dinlemiyorum, ben ve arkadaşım o kızın olduğu ve diğer arkadaşımında içeride olduğu daireye giriyoruz, rüya burada iyice garipleşiyor.

Rüya boyunca atmosfer çok karanlık olmasına rağmen daireye girince karanlık öyle bir hale geliyor ki göz gözü görmüyor. Arkadaşım kızla bir şeyler konuşuyor, ben çok umursamıyorum ve öyle dolanıyorum. Evin içerisinde ben, iki arkadaşım ve üç tane de kız olduğunu farkediyorum. Bu en başta söylediğim kız gelip bana arkadaşlarından birisinin beni beğendiğini söylüyor ve onunla tanışmamı istiyor. Yatak gibi bir şeye oturuyorum, kızın suratını bile görmeden konuşuyorum fakat hiç yüz vermiyorum. Rüyada ki karanlık ortam böyle devam ediyor, ben en sonunda nedenin bilmediğim bir şekilde kendimi bir gecekondu mahallesinde çitlerden atlarken buluyorum, etraf bu sefer sokak lambalarıyla aydınlanıyor, çevrede kimse yok. Bu olayın hemen ardından kendimi ilk bahsettiğim kızın yanında buluyorum, elimi cebime atıyorum ve bir tomar para çıkıyor cebimden. Daha sonrasında onlarca mekan arasında saniyeler içinde istemsizce gidip geliyorum, bu kızla beraberim, kız sürekli bana bir şefkat gösteriyor ve gülümsüyor, karanlık atmosfer birden bire iyice aydınlanıyor. En sonunda neler olduğunu anlamadan ceplerimden çeşit çeşit uyuşturucu çıkartıp yere döküyorum, ve o an arkadaşıma ayarlamaya gittiğim kızla sevgili olduğumu ve onunla birlikte uyuşturucu sattığımı anlıyorum, hemen ardından uyanıyorum.

Biraz uzun ve karmaşık oldu, özür dilerim. Fakat ilk defa bu kadar garip bir rüya gördüm. Saniyeler içerisinde onlarca farklı mekana gidip geldim, karanlık atmosfer, sadece adını bildiğim bir kızı rüyamda böyle detaylıca görmem vesaire de cabası.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 49 okuma
Hope 2 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
beril 5 Ocak Rüya kategorisinde beril Karabasan (499 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 51 okuma
Liz 1 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Liz Rüya Yorumcusu (16.5k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 31 okuma
+5 oy
0 yorum 26 okuma
aydinnazli3838 19 Aralık 2016 Rüya kategorisinde aydinnazli3838 Rüyazede (507 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 16 okuma
alper_a 24 Temmuz Rüya kategorisinde alper_a Rüyazede (680 puan)   yazdı
+11 oy
2 yorum 41 okuma
Iva 17 Eylül 2019 Tabir kategorisinde Iva Karabasan (473 puan)   yazdı
+6 oy
0 yorum 30 okuma
+2 oy
0 yorum 40 okuma
19 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+4 oy
1 yorum 90 okuma
+2 oy
1 yorum 17 okuma
+4 oy
0 yorum 26 okuma
Hope 18 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (1.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

21.7k rüya

95.0k yorum

27.5k düş-ünce

4.6k üye

142 Aktif
1 Üye ve 141 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16200
Dün : 45578
Toplam : 18151798
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 6046 e
  2. Simge Simge - 183 e
  3. Hypnos Hypnos - 152 e
  4. Karga Karga - 151 e
  5. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 60 e
  6. Mehmet33 Mehmet33 - 31 e
  7. Fearless Fearless - 25 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...