Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+6 oy
27 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (41 puan)
yeniden etikenlendirildi
Rüyada araba alacak olduğumu görüyorum. (Araba mı alacağım tam hatırlamıyorum. Alacağım kişi internette biraz ünlü birisi) 25-30 Bin TL'ye. Cebimde 15 bin TL gibi bir rakam oluyor. Keşke söyleseydin bu kadar olduğunu daha fazla getirirdim diyorum. Böyle muhabbet ediyoruz. O sırada taksiyi bekliyor oluyoruz. Taksi geldiğinde adam binecek olmuş oluyor. Taksinin parasını önden ben veriyorum taksici parayı alıyor ama para üstünü vermiyor "ben bıraktığım yerde para üstünü bu adama veririm bu da sana verir diyor. Ben de tamam diyorum. Fakat içimden adam gittiği yerden para üstünü bana nasıl versin diyorum. Taksici parayı aldıktan sonra adam binmeden gidiyor. Daha sonra, adamada paranın çoğunu vermiştim. Burada beni bekle evden devamını getireyim diyorum tamam diyor fakat bu sefer farklı bir kişiye dönüşüyor. Eve giderken duraksiyorum adami inceliyorum acaba adam beni dolandırıcak mı diye. Adam da (bıyıklı) ben giderken uyanıklık yapıp etrafini kontrol ediyor kimse var mı diye sonra koşmaya başlıyor. Bende çok sinirleniyorum. Adamın üstüne koşmaya başlıyorum. Adam az ilerde kumların orda duruyor yine başka birine dönüşüyor. (Türk filmlerindeki insanlar gibi) Dolandırılan insanlar hakkında ağıt vermeye bağırmaya başlıyor. Bende o sırada önce adamı izliyorum sonra kendi haline bırakıyorum. Kendi başıma gidiyorum. Etrafta kartallar oluyor. Inceliyorum kartalları. Aklıma vahşi oldukları geliyor. Ve gagalarının çok büyük olduğunu düşünüyorum. Bir tane de siyah kuş görüyorum.Üstüme konsalar ne yapar diye düşünüyorum. Öyle düşünürken havaya bakıyorum ve birden omzuna havadan gelen karga konuyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 38 okuma
23 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Bilkay Rüyazede (44 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 27 okuma
+16 oy
11 yorum 414 okuma
+4 oy
1 yorum 32 okuma
8 Ocak Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (4.5k puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 54 okuma
22 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Şeyma yazdı
+7 oy
2 yorum 54 okuma
+10 oy
1 yorum 119 okuma
29 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (4.6k puan) yazdı
+11 oy
1 yorum 176 okuma
+7 oy
1 yorum 36 okuma
5 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Blackdead Karabasan (-22 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 102 okuma
29 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Lacivert Rüya Tabircisi (3.4k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.6k yorum

18.6k düş-ünce

3.4k üye

91 Aktif
3 Üye ve 88 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 14469
Dün : 21092
Toplam : 14467301
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1302 e
  2. Karga - 35 e
  3. Ruyadede - 27 e
  4. Yunus şahin - 25 e
  5. Zeynel45 - 20 e
  6. Rüyazede - 20 e
  7. Likya - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...