Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+7 oy
30 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-78 puan)
Rüyamda rahmetli annemi gördüm yine hergün görüyorum ama o kısmı net hatırlamıyorum. Sonra bi kız var gerçekte hasta yoğun bakımda o iyileşmiş falan rüyamda ona seviniorum be güzel diye haber alıyorum bi yakınlığımda yok kendisiyle. Sonra rahmetli babannemle benim evimdeyiz ben evimi satmaya çalışıyorum komşum evi alıyor ama çok garip ben uyurken bana kağıt imzalatıyorlar ben çok sinirleniyorum babannem bana sinirlenme diyor sakinleştirmeye çalışıyor. Evime ben daha çıkmadan gelip yerleşiyorlar falan moralim bozuluyor en son kavga ederken uyandım. Sonra tekrar uyudum nişanlımla beraber bi yerde minibüse binmişiz yollar aslında çok güzel ama bir yere geliyoruz minibüs şöförü kemerlerinizi takın diyor bitek ikimiz varız gösteriyo bakın şurda çok kaza oluyo diyo ne saçma ne güzel yollar diyorum. Sonra kemerimi uzatıyo bana takıyorum nişanlım uyuyor sürekli sesleniyorum takıyor ama yine uyumaya devam ediyor. Sonra geri geri gel orda gitme aşşaya uçmayalım geri gelip sağdan git diyorum şöföre şöför tamam diyo geri geliyor tekrar ileri hareket ederken benim olduğum taraf yere yatıyor ama çok yavaş hiçkimseye hiçbirşey olmuyor düşüyoruz derken düştük tam demirin olduğu yere Allahdan birşey olmadı diyorum uyandım. Yani sadaka veriyorum dualarını okuyorum bu aralar babamın kaza geçirmesinden dolayı psikolojik olarak biraz kötüyüm ve hep olumsuz şeyler düşünüyorum acaba o yüzden mi sürekli rahmetli babannemi ve annemi rüyamda görüyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (29.6k puan)
Bir şey sorabilir miyim? Rahmetli anneniz size bir şey veriyor muydu alıyor muydu? Ben orasını tam anlayamadım da.
Karabasan (-78 puan)
Annemle olan kısmı hatırlamıyorum gördüm ama birşey verip vermediğini bilmiyorum. Annemle olan kısmı yazmadım. Rahmetli babannemle olan kısımları yazdım birşey vermedi oda.
Uzman Yorumcu (29.6k puan)
Umarım hayırlısı olur
Karabasan (-78 puan)
Teşekkür ederim ama sanırım anlamı kötü burdan onu çıkardım

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 31 okuma
14 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Şeyma Rüyazede (91 puan) yazdı
+8 oy
83 yorum 443 okuma
+3 oy
1 yorum 27 okuma
+5 oy
3 yorum 133 okuma
+5 oy
2 yorum 32 okuma
17 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Nurliz Karabasan (-78 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 27 okuma
14 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Hamide yazdı
+5 oy
1 yorum 36 okuma
+8 oy
1 yorum 66 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde özge yazdı
+3 oy
1 yorum 43 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (52.7k puan) yazdı
+3 oy
44 yorum 80 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.4k rüya

25.7k yorum

16.2k düş-ünce

2.9k üye

105 Aktif
3 Üye ve 102 misafir
Bugün : 5692
Dün : 21705
Toplam : 12705469
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 786 e
  2. Likya - 140 e
  3. Karga - 24 e
  4. Fearless - 23 e
  5. Rüyazede - 20 e
  6. Zumrud - 19 e
  7. berkayoz - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...