Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
45 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (417 puan)  
Rüyamda rahmetli annemi gördüm yine hergün görüyorum ama o kısmı net hatırlamıyorum. Sonra bi kız var gerçekte hasta yoğun bakımda o iyileşmiş falan rüyamda ona seviniorum be güzel diye haber alıyorum bi yakınlığımda yok kendisiyle. Sonra rahmetli babannemle benim evimdeyiz ben evimi satmaya çalışıyorum komşum evi alıyor ama çok garip ben uyurken bana kağıt imzalatıyorlar ben çok sinirleniyorum babannem bana sinirlenme diyor sakinleştirmeye çalışıyor. Evime ben daha çıkmadan gelip yerleşiyorlar falan moralim bozuluyor en son kavga ederken uyandım. Sonra tekrar uyudum nişanlımla beraber bi yerde minibüse binmişiz yollar aslında çok güzel ama bir yere geliyoruz minibüs şöförü kemerlerinizi takın diyor bitek ikimiz varız gösteriyo bakın şurda çok kaza oluyo diyo ne saçma ne güzel yollar diyorum. Sonra kemerimi uzatıyo bana takıyorum nişanlım uyuyor sürekli sesleniyorum takıyor ama yine uyumaya devam ediyor. Sonra geri geri gel orda gitme aşşaya uçmayalım geri gelip sağdan git diyorum şöföre şöför tamam diyo geri geliyor tekrar ileri hareket ederken benim olduğum taraf yere yatıyor ama çok yavaş hiçkimseye hiçbirşey olmuyor düşüyoruz derken düştük tam demirin olduğu yere Allahdan birşey olmadı diyorum uyandım. Yani sadaka veriyorum dualarını okuyorum bu aralar babamın kaza geçirmesinden dolayı psikolojik olarak biraz kötüyüm ve hep olumsuz şeyler düşünüyorum acaba o yüzden mi sürekli rahmetli babannemi ve annemi rüyamda görüyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+6 oy
Rüya Ustası (47.4k puan)  
Bir şey sorabilir miyim? Rahmetli anneniz size bir şey veriyor muydu alıyor muydu? Ben orasını tam anlayamadım da.
Karabasan (417 puan)  
Annemle olan kısmı hatırlamıyorum gördüm ama birşey verip vermediğini bilmiyorum. Annemle olan kısmı yazmadım. Rahmetli babannemle olan kısımları yazdım birşey vermedi oda.
Rüya Ustası (47.4k puan)  
Umarım hayırlısı olur
Karabasan (417 puan)  
Teşekkür ederim ama sanırım anlamı kötü burdan onu çıkardım

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 40 okuma
14 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Şeyma Karabasan (478 puan)   yazdı
+14 oy
85 yorum 2.1k okuma
+4 oy
1 yorum 59 okuma
+7 oy
4 yorum 271 okuma
+5 oy
3 yorum 52 okuma
17 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Nurliz Karabasan (417 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 35 okuma
14 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Hamide   yazdı
+3 oy
101 yorum 287 okuma
12 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+1 oy
100 yorum 159 okuma
+10 oy
1 yorum 114 okuma
+4 oy
44 yorum 4.2k okuma
+4 oy
1 yorum 18 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...