Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
43 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (946 puan)  
Rüyamda büyük babaannemin köyündeydim ve üzerimde sevdiğim pijamalarım vardı. Ayaklarımda da beyaz spor ayakkabılarım vardı. Havada gün batımı hakimdi. Elimde uzun bir ağaç dalı vardı ve o daldan destek alarak ekim alanında yürüyordum. O alan, reeldekine göre daha büyüktü rüyamda ve büyük olduğu için her yer yeşillik değildi. Bu yüzden rahat ilerleyebiliyordum ama yerlerde yaprakları dökülmüş ağaç dalları vardı. Onlara da basıyorum. İlerlememe engel oluyor gibilerdi ama takmadım ben yoluma devam ettim. İlerlerken durgundum çünkü aklıma yine malum kişi geldi. Erkek kardeşim de arkamdan geliyordu. O esnada ikimiz de arkamıza baktık ve 3 kişi gördük. (ekimlik alan geniş bir araziye döndü sanki çünkü üçü de yokuştan çıkıyordu) Üçü de bayandı ve içlerinden biri ortaokulda ikimizin de dersine giren Sosyal Bilgiler hocamızdı. Kadın reelde sert, agresif ve kendini yüksekte gören biri ama rüyamda davranışları değişmişti iyi yönde. Güleryüzlü ve daha sıcak kanlıydı. Ceket, beyaz bluz ve etek giyinmişti. (reelde çoook nadir etek giyer kendisi) bizimle sohbet etmeye başladı ve konuşurken ağzına dikkat ettim. Dişleri iri, yamuk ve sigaradan dolayı sararmıştı. (Reelde dişleri inci gibi beyaz ve dizilidir. Sigara içmez.)
Sonra ayaklarıma baktım. Ayakkabılar işimi zorlaştırıyordu çünkü spor ayakkabı olmasına rağmen topuk kısmında özel günlerde giyilen topuklu ayakkabının topuklarından vardı. Kardeşime bunları değiştireceğimi söyleyerek yanından ayrıldım ve kendimi  büyük babaannemin köyünden kendi evime giden yolda ilerlerken fark ettim. (sanki ışınlandım. O yüzden rüya başlığı bu şekilde) Yine ayakkabılar işimi zorlaştırıyordu bu yüzden ayakkabıları çıkardım ve yalın ayak evime ilerlemeye devam ettim. Yalın ayak ilerlediğim için başta canım yandı sonra o acıyı hissetmedim. İlerlerken karşıdan atv araba ile birinin geldiğini gördüm. O kişi ise malum kişinin bölümden yakın arkadaşıydı(erkek). Oturduğum mahallede süt dağıtıyormuş yani işi buymuş. Ben onu görünce hemen tanıdım o da beni görünce garip garip baktı. Sanki beni tanımaya çalışıyor gibiydi ya da üzerimdeki pijamalardan dolayı (ve yalın ayak yürümemden dolayı) bana öyle baktı. Ben de hiçbir şey olmamış gibi elimdeki ayakkabılarla evime gitmeye devam ettim.
Sonunda evimin önüne geldim ama anahtarı almadığımı fark ettim. Kardeşimi aramak istedim ama telefonumu da almamışım. Karşı komşumuzdan terlik istedim. Kapıya çıkan kız (reelde öyle bir kız yok) terlik olmadığını söyledi ve kapıyı kapatmaya çalıştı. Evde yaşayan yaşlı teyze (reelde öyle biri var) "terlik var bizde niye vermiyorsun?" diyip kapının önüne geldi ve bana vermek istediği terlikleri gördüm. Kırmızımsıydı terlikler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+6 oy
Rüya Ustası (47.4k puan)  
Rüyanız hayırlı olsun kardeşim bu rüyaya göre  siz bu yıl içinde hiç beklemediğiniz kadar veremedin içine gireceksiniz ve hayatınızda bir çok sıkıntı geçecek
Rüyazede (946 puan)  
İnşallah geçer
Teşekkürler
Rüya Ustası (47.4k puan)  
Inşallah rica ederim
Rüyazede (946 puan)  
Veremedin yazmışsınız o kısmı tam anlayamadım yoksa yazım hatası mı var açıklayabilir misiniz
Rüya Ustası (47.4k puan)  
Kusura bakmayın klavye hatası. Bereketli  olacakti

İlgili rüyalar

+11 oy
3 yorum 102 okuma
23 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyazede (946 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 44 okuma
12 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+8 oy
2 yorum 32 okuma
29 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyazede (946 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 46 okuma
6 Kasım 2019 Rüya kategorisinde edasay Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 32 okuma
15 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyazede (946 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 68 okuma
25 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyazede (946 puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 60 okuma
13 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyazede (946 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 46 okuma
28 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Nurullaj Karabasan (487 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 40 okuma
10 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Güllü Karabasan (482 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 32 okuma
31 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Sonsuzugagidenbiri Karabasan (453 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 27 okuma
19 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Nymp   yazdı
+2 oy
1 yorum 28 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...