Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+11 oy
211 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (481k puan)  
Rüyamda bi garip kalabalık köşk vari bir yerdeyim. Buraya bir kız geliyor sonra, o görünmesin diye gönderiyorum. Bu arada tanıdığım biri o kızla ilişkimi sorguluyor. Her neyse o gelen kızı bir şekilde görünmeden gönderiyorum. Sonra bi tuvalete gircekmişm. Ama tuvalet çok dar. Yani içeriye girmek bile zor içerde nasıl yapacağımı düşünürken gay bi adam beni taciz ediyor. :) Yani çok detay vermiyorm tabi hatırlıyorum nasıl taciz ettiğini de. Sonra ona bundan hoşlanmadığımı söylüyorum. Hoşuma giden şeyin başka bişey olduğunu söylüyorum.

(şeyler yerine rüyada daha net konuşuyorum)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+9 oy
Rüya Tabircisi (7.3k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Karga bey, tacizin boyutu bu rüyanızda daha tehlikeli bir hal almış gözüküyor. Bu da bana, "dikkat çekmemeniz" gerekliliği ile ilgili hususlara özen göstermediğinizi ve  rüyanızın bu anlamda uyarı niteliği taşıyor olabileceğini düşündürttü. Önceki rüyanızda dikkat çekmemeniz gerektiğini anlatmıştım. (https://www.ruyadaruya.com/3942/ruyada-taciz#a30046 )

Rüyayı 2016 Temmuz ayında görmüşsünüz, acaba Yaz ayınında etkisi ile diz üstü mini şortlar giymiş olabilir misiniz ?

Sanırım ne demek istediğimi anladınız. Kalabalık ortamlarda şen kahkahalar atmamanız, edebinizle oturup edebinizle kalkmanız maalesef tacizcileri uzaklaştırmak için bazen yeterli olmayabiliyor. Kılık kıyafetinize de dikkat etmelisiniz, mini şortlar giymeyin.

Ayrıca unutmayın tacizin yaklaştığını hissettiğiniz anlarda hemen "Evreşe yolları dar. Bana bakma benim yarim var."  şarkısını mırıldanmaya başlıyorsunuz. Bu hamle karşı tarafın, sizin başınızın bağlı olduğunu anlamasını sağlayacaktır ve Allah sahibine bağışlasın deyip sizden uzaklaşacaklardır.

Ayrıca bu hamle ile çevrenizde hoş bir intiba oluşturursunuz. İnsanlar sizin için "yüz vermiyor ne kadar edepli bir erkek" diye düşünmeye başlar.

Şarkının linkini aşağıda paylaşıyorum:

https://www.youtube.com/watch?v=p-FP_7YAgvM

Rüyanız hayrolsun, anlamadığınız sormak istediğiniz bir kısım olursa sorabilirsiniz. Sevgiler.
+5 oy
Rüya Bilgesi (132k puan)  
İlginç bir rüya. :)
+5 oy
Rüya Bilgesi (481k puan)  
O dönemler epey rüyada taciz olayı görüyormuşum. Bu da diğeri gibi aynı dönemde gördüğüm bir başka taciz edilme rüyam. Pek açık yazmamışım ama hatırlıyorum neler döndüğünü. Demek o sıralar epey baskı altında mıydım artık neydim bu kadar tacizli rüya gördüğüme göre.

Buna da yorumlarınızı alabilirim.
+6 oy
Rüya Bilgesi (481k puan)  
Hep işte bunlar hafifliğim yüzünden oluyor. Şen kahkahalar olsun, flörtöz davranışlar olsun. Sonra uğraş dur rüyalarda taciz eden edene. Çok teşekkür ediyorum yorumunuz için sevgili Aeolian. Dikkat edeceğim. Yalnız türkü falan söylersem daha çok taciz olur gibi hissediyorum.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 48 okuma
7 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Liz Rüya Yorumcusu (16.1k puan)   yazdı
+1 oy
100 yorum 461 okuma
+14 oy
2 yorum 2.8k okuma
+5 oy
1 yorum 244 okuma
25 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+6 oy
2 yorum 97 okuma
22 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (481k puan)   yazdı
+12 oy
4 yorum 79 okuma
+4 oy
1 yorum 64 okuma
21 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Charlie Rüyazede (500 puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 19 okuma
19 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+3 oy
1 yorum 26 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 43 okuma
19 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (329k puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 40 okuma
+4 oy
2 yorum 39 okuma
+11 oy
83 yorum 24.6k okuma
29 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...