Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
75 okuma
Rüya kategorisinde  
rüya şu şekilde başlıyor bir beyzbol sahasının içindeyiz yanımda birisi var kim bilmiyorum yani tam hatırlayamıyorum ama erkekti sanırım. daha sonra karınca ordusu var ben diyorum ki karıncalar çok güçlü hayvanlardır seni çok yükseğe kaldırıp çok yükseğe zıplayabilmeni sağlarlar diyorum ve karıncalara emir veriyorum ordan rasgele bi çocuğun ayakların altına giriyorlar ve çocuğu kaldırıyorlar ama çocuk dengesini sağlayamadığı için düşüyor. sonra yanımda ki kişiye diyorum ki bana bak şimdi diyorum sonra karıncaların üzerine çıkıyorum karıncalar beni baya bi götürüyorlar sonra beni fırlatmalarını söylüyorum ve çok yükseğe zıplıyorum bir surun üzerinden zıplıyorum. sonra karıncalar beni bir yere götürüyor orda dünyanın gelmiş geçmiş en keskin kılıcı var onu almamı istiyorlar bende alıyorum sonra tekrardan beyzbol sahasına gidip o dengeyi kuramayıp düşen çocuğun boğazını kesiyorum. sonra bi anda farklı iki kişi görüyorum  böyle ağaçların çok büyük ağaçların üzerine tırmanarak bizim eve geliyorlar bizim ev çok büyük ağaçların üzerindeymiş. sonra çocuğun elinde o keskin kılıç ama o kılıcın bir kuralı vardı yukarda söylemeyi unuttum ne olursa olsun kılıcı olmayan birine karşı kullanamazsın.(ben de beyzbol sahasındakine kılıç vermiştim) ben ben çocuğa diyorum ki benim elimde yok kılıç bana karşı kullanamazsın onu. onlarda diyor ki elimizde yamuk bir kılıç var diye üstüne basa basa söylüyorlar bende kabul ediyorum. sonra anneme diyorum ki anne git bana yastıktan kalkan getir. annem de diyoki oğlum bak biyerine bişey olacak ben de olmaz anne getir sen diyorum sonra çocuğu tam yeniyorum hiç yara almadım ben çocuk eğiliyor ve ben annemin boğazını kesiyorum ama kan akmıyor sonra diyorum ki kan akar şimdi ama bi bakıyorum kan yok hemen bildiğimiz tel zımba atıyorum oraya bi kaç tane sonra ambulansı arıyorum onlarla konuşuyorum annemin boğazına bakıyorum telefonda ki kadına boğuluyor sanırım kendi kanıyla boğuluyor diyorum boğazını delin diyor ben de delik zaten kan dışarı akmıyor diyorum boğazdan içeri bakıyorum pek belirgin olmayan kırmızı gibi bişey görüyorum sonra annem ölmeyecek diyorum uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Astral Gezgini (109k puan)  
İlginç bir rüya, sonraya saklıyorum. Unutmamak için not düşeyim.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 18 okuma
27 Mart Rüya kategorisinde Arya Rabia Karabasan (400 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 36 okuma
8 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüya Görüşmecisi (34.9k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 44 okuma
29 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Muhammed   1 yazdı
+4 oy
2 yorum 17 okuma
23 Nisan Rüya kategorisinde Şeker Karabasan (400 puan)   yazdı
+5 oy
100 yorum 2.5k okuma
7 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 31 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+4 oy
75 yorum 204 okuma
2 Aralık 2019 Tabir kategorisinde Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.8k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 25 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 21 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 21 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+1 oy
0 yorum 37 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

63.6k yorum

24.5k düş-ünce

4k üye

105 Aktif
3 Üye ve 102 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5319
Dün : 22652
Toplam : 16009377
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3335 e
  2. Sonbahar - 677 e
  3. Karga - 459 e
  4. kuzgun - 158 e
  5. Likya - 101 e
  6. yirmiyedi - 71 e
  7. Arşiv - 66 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...