Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+4 oy
41 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bikaç beyaz kuş beni izliyor. Acıkcası biraz korkuyorum onlardan.  Ardından bikaç saat içinde gökyüzü kızıl olduğu an dünyanın tüm kuşları bir kalınca çizgi halinde gökyüzünde uçuyor. Bana intihar saldırısı yapacaklar. Bir şekilde bunu anlıyorum. Yakında da kardeşim var. O etkilenmesin diye hemen yakınımızdaki eve girmesini söylüyorum. Ve o an kuşlar üstümüze cumaya başlıyor dik şekilde. Bir intihar saldırısı. Bütün güçleriyle ucup biz kaçınca yere cakılıp ölüyorlar. Biz hemen eve giriyoruz. Ev dediğim de eniştemin ahırı yani.  Kuşlar ahırın tepesine carpıp carpıp ölüyor.tabi sarsıntıyı hissediyoruz böyle. Yaklaşık 20-25 kuş ölüyor işte böyle devam ediyor sonra ben uyandım.bunu yorumlar mısınız lütfen
Rüyakar (2.7k puan)
İntihar saldırısı, bir eylemcinin üzerinde taşıdığı patlayıcıları kullanarak kendisini öldürmesi ve çevresine zarar vermesidir. Bu eylemi yapan kişiye ise çoğunlukla "canlı bomba" veya "intihar bombacısı" denir.

demek istediğimi anlamışsındır diye umuyorum.

1 yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (96.9k puan)
Sana dost gibi görünen ama zarar verecek kişilerle ilişki içindesin. Bunlar ailene de maddi manevi zararlar verebilir, canlarını sıkabilir. Bunu bilmene rağmen o kişilerle iletişim içinde olmaya devam ediyorsun.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 6 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Bilge yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
10 Nisan Tabir kategorisinde Semih yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
+2 oy
0 yorum 25 okuma
13 Aralık 2017 Rüya kategorisinde firak yazdı
+1 oy
1 yorum 27 okuma
0 oy
0 yorum 14 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 21 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...