Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+6 oy
156 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (94 puan)
Hayırlı sabahlar. Rüyada yaşlı bir apartmanda daire almak istiyordum. Ev sahibi ile çok uygun fiyata anlaştık. Ancak çok tereddüte kaldım. Çok ucuzdu çünkü. Neyse evi almaktan vazgeçtim. Ev sahibi tm deyip evin ışıklarını kapamamı söyledi. En son mutfağın ışığını kapatırken arkamdan Bi anda ablam çıkıp boğazımı sıktı. Ablam kılığına girmiş bir cindi. Bi Anlık gerçek yüzünü gösterip tekrar ablam kılığına girdi. Çok korktum gerçek yüzünü görünce. Ayetel kürsi Felak nas okuyorum nafile. Beni bırakmıyordu. Dışarı çıktık. Bu sefer küçük bir kız çocuğu kılığındaydı. Ayetler okumaya devam ediyorum olmuyor. Dış kapıdan çıkmaya çalışıyorum ama beni Bi şekilde engelliyordu. En sonunda dua edip Allahım eğer beni kurtarırsan tüm günahlara tevbe edicem herseye tevbe edicem deyip kapıdan çıkıp koşmaya başladım. Cin beni gördü ama nedense durduramadı. Öylece arkamdan izliyordu. Mahalleye akşam gelebildim.  tüm dükkanlar kapalıydı. Çok şaşırdım. Taziye varmış.
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
uyandığında ağrıların varmıydı
Rüyazede (94 puan)
Hayır ağrım yoktu neden sordunuz
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
bu cin musallatına benzemiyor karabasan olabilir.
Rüyazede (94 puan)
Anladım. Peki bu rüyanın yorumu nedir sizce

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
cin genelde hileci birine sıkıntı ve cefaya yorumlanır.ayrıca yolculukta olabilir. zarardır. ayrıca bir adağınızın yada sözünüzün tutulması gerektiğinede işaret eder. ama bence bu anlık bir korkuya benziyor karabasan yani rüya gibi görmedim bunu devam ederse o zaman görüşelim ayrıca rüyada okuduğun sureleri yatarken oku öyle yat ve sirkeli suyla banyodan durulanarak çık ve hemen kurulanma bunun devamı olacakmı takip edelim.
Rüyazede (94 puan)
Peki tesekkürler
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
rica ederim.
+1 oy
slm rüyamı anlatacam..hissetiğimi bizzat kendim yaşadım ...elazığda çalışıyorum rüyada masa başında bizim eskiden çalışıan işyerinde bir abi var diğerleri de etrafıma toplanmış tanıyorum halen arkadaşlarım 3-4 kişi işyerinden ben konuşuyorum onlara diyorum ben cinlerle konuşuyorum ,,onlar alaya alıp inanmıyorlar..gülüyorlar..sonra masa başındaki kişi arapça kurandan bişeyler okuyor ...elinde tesbih..masanın üzerinde sarı bir su var içiyorum..sonra içim göğsüm etekaltına kadar..huzurlu bir boşalım oluyor..sonra birden dizlerimin önüne çöktüm...ve o geldi cin çarptı ..benim içime girdi,,sağ elim yukarı ters döndü..vücudum.kafam..düzeltemiyom..konuşamıyom..kendimi içime çektim..konuşmak istedeler,,tam2 kişilerdi içimde bitanesi yaşlı bir ihtiyar...diğeri..konuştu yüksek sesle gençdi.... YAH..YA....dedi..bizim arkadaşlar korktdu birden kalktılar ayağa..o sırada gözlerimi açtım saat 2.30 gece yarısıydı...uyandım ..besmele çektim.. bu rüyamı yorumlamanızı isterim acill..

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 25 okuma
26 Kasım 2019 Tabir kategorisinde Smia Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 74 okuma
18 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Eylüll yazdı
+6 oy
1 yorum 90 okuma
5 Eylül 2019 Rüya kategorisinde MelikeQa Rüyazede (112 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 14 okuma
4 Ocak Rüya kategorisinde alppp1254 Rüyazede (63 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 55 okuma
3 Ocak Rüya kategorisinde Gayenaz Rüyazede (99 puan) yazdı
+2 oy
4 yorum 21 okuma
27 Aralık 2019 Rüya kategorisinde jeandark34 Rüyazede (284 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 46 okuma
27 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde jeandark34 Rüyazede (284 puan) yazdı
+6 oy
6 yorum 100 okuma
23 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Amorea Rüyazede (294 puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 64 okuma
1 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Onur yazdı
+10 oy
1 yorum 97 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.5k rüya

25.8k yorum

16.3k düş-ünce

3k üye

51 Aktif
4 Üye ve 47 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15256
Dün : 21452
Toplam : 12826806
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 79 e
  2. Pelin1905 - 24 e
  3. Miray Ay - 20 e
  4. geekone3388 - 19 e
  5. Liz - 15 e
  6. Harun - 14 e
  7. Dinazor736 - 12 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...