Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
14 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (66 puan)
Rüyamda bir mahkemedeyim mahkeme salonu büyük bir amfi. Ben bilirkişilik yapıyorum  birçok dava bitiyor. Biri geliyor göğsünün ortasında kitle olduğunu ve bunun için mahkemeye başvurduğunu anlatıyor. Göğsüne bakayım diyorum göğsünü açıp gittiğim doktor sadece göğsümdeki kitleye dokundu şu şekilde diyip bacağımı okşuyor ve kızıyorum. Mahkemede oturan adamlar bana destek çıkıyor. Hakime dönüp bakıyorum hakimin mesaisi dolmuş çıkmış. Bende çıkıyorum ve koşmaya başlıyorum ağlayarak. Güneş batmak üzere.O adam arkamdan sesleniyor gideceğin yere bırakayım diye. Ben de gerek yok sevgilim var beni bekliyor diyorum  (sevgilim yok yalan söylüyorum ona) ağlayarak koşuyorum. Rüyanın devamı mı yoksa başka rüya mı bilmiyorum. Koluma  gelen bir yılan görüyorum zehirsiz yılan. İlk defa bir yılan görüyorum ve kafasını ezmek için girişimde bulunuyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Uzman Yorumcu (23.2k puan)
Rüyanız hayırlı olsun kardeşim bu rüyaya göre siz yakın zamanda bir haksızlığa uğrayacaksınız ve bu olay sizi çok üzecek ama sabitiniz sayesinde manevi derecenizartacagini gosterir

İlgili rüyalar

+8 oy
2 yorum 45 okuma
1 Eylül Durugörü kategorisinde Zeynep_gl Rüyazede (230 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 18 okuma
+3 oy
0 yorum 12 okuma
21 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 20 okuma
31 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 65 okuma
+4 oy
0 yorum 31 okuma
+3 oy
1 yorum 15 okuma
30 Haziran Tabir kategorisinde Seda yazdı
+3 oy
0 yorum 13 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Mehmet samil Rüyazede (65 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 14 okuma
15 Ağustos Rüya kategorisinde Dejavu111 Rüyazede (1 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.3k rüya

11.1k yorum

8k düş-ünce

2k üye

53 Aktif
4 Üye ve 49 misafir
Bugün : 13618
Dün : 16200
Toplam : 10064815
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1155 e
  2. Mirac - 304 e
  3. Karga - 130 e
  4. seli - 85 e
  5. blmdmr - 49 e
  6. Eyja - 41 e
  7. Rossess - 36 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...