Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+50 oy
335 okuma
Simge Bilgi kategorisinde Rüya Bilgesi (153k puan)  
düzenledi
Rüyalarınızı yazarken lütfen başlıklara, "acil", "lütfen", "yorumlayın" vs gibi kelimeler yazmayınız. Başlığında öyle kelimeler geçen rüyaları yorumlamak içimden gelmiyor uzun zamandır ama sizleri kırmamak için yorumluyorum. Başlığında mümkünse rüyadan bir kaç anahtar önemli kelime olsun.
Ferit Karabasan (379 puan)  
teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

20 Yorum

+25 oy
Karga Rüya Bilgesi (649k puan)  
Ben de rüya yazımında bir kaç önemli noktaya dikkat çekmek istiyorum.

Özellikle uzun rüya yazanlar paragraf bırakmaya ve noktalama işaretlerine dikkat etmeliler. Çünkü bu rüyaları okumak bile zor oluyor bırak yorumlamayı.

İkinci önemli konu ise etiketler ve başlık. Bunlar da oldukça önemli.
Şule60 önce Karabasan (334 puan)  
Lütfen benim rüyamı da yorumlayın sabahtan beri Aktif bir şekilde bekliyorum teşekkür ederim
+23 oy
Karga Rüya Bilgesi (649k puan)  
Bir diğer önemli konu ise rüyalarınızı yazarken rüya içindeki duygularınızı yazmıyor oluşunuz. Rüyanızdaki duygu bazen rüyada gördüklerinizden çok daha önemli oluyor.

Rüyada kızgın mısınız, öfkeli mi, korkuyor musunuz, huzurlu mu, endişeli mi... Bunları lütfen belirtiniz.
Karga Rüya Bilgesi (649k puan)  
Sen yazma konusunda iyisin. Başka rüyalara da yorum yapsan süper üye olacaksın.
Karga Rüya Bilgesi (649k puan)  
Bir de paragraf bırakırsan harika olur
Karga Rüya Bilgesi (649k puan)  
Bir konu güncelledim öyle.
B Rüya Tabircisi (9.0k puan)  
Teşekkürler :)
B Rüya Tabircisi (9.0k puan)  
+2 oy
B Rüya Tabircisi (9.0k puan)  
Ahaha bide bana baksanız. Her hissi noktasına ladar belirtiyorum. En sonda destan gibi rüya yazmış oluyorum :Dd
+2 oy
B Rüya Tabircisi (9.0k puan)  
Teşekkür ederim. Rüyalara yorum yaparsam biraz absürt kaçacağını düşünüyordum, ama konulara falan elimden geldiği kadar düşünce yazıyorum.
+2 oy
B Rüya Tabircisi (9.0k puan)  
Birde sizden bir şey rica edecektim. Belki de var ben bilmiyorum. "Birisinin rüyasına bilinçli olarak girmek" diğe konu başlığı varmı?
+22 oy
Kâhin_SumiyAlaca_ Rüya Ustası (50.7k puan)  
Ben de bir takım husularda bulunmak istiyorum , düşünce eklerken düşüncelerinizi paylaşırken kırıcı ağır hakaret içerikli ,cümlelerden kaçınmanızı birbirimize saygı ve sevgi çerçevesinde davrandığımız zaman sitemizi ve yorumlarımızı daha iyiye götürebileceğimiz kanatındayım .
+21 oy
Kâhin_SumiyAlaca_ Rüya Ustası (50.7k puan)  
Rüya yorumlarken , olumsuz yorum yazdığımız için kınanıyoruz ,oysa bir objenin bazen olumlu ve olumsuz tarafları oluyor rüyanının gidişatına göre değişkenlik göstertiyor , kendi hayatımıza göre şekillendirmeliyiz , artı ve eksilerinin olduğunu bilmeliyiz , bir objenin kişinin maddi durumu iyiyse zarara düşürebileceğini maddi durumu kötü ise düzeleceğine işarat edebilir , rüyada görülen her obje kişinin yaşamına göre değişir ve şekillenir .
mustafaharputi Rüya Bilgesi (8.5m puan)  
film gibi mutlu son olsun istiyorlar ondan.
POYRAZ50 Rüya Yorumcusu (20.5k puan)  
:D                   mustafa  aynen doğru dedin :D :D
+20 oy
Kbradrsn99 Rüyazede (755 puan)  
500 puan çok yaa hergun ruya goruyoruz birikmiyorr lutfen dusunurun ben ruya degilde bisey sormak.istiyorum ben bugün bir rüya gordüm sevgilimle beraber evlenmisiz uzerimde gelinlik var hissediyorum ama goremiyorum ruyamda ailelerimiz falan yanımda ankarada ki hacı bayram veli caminde fotoğraf cektirmeye gitmiştik falan ben ruyami sevgilime anlattim oda bana biz ruyamda evleniyorduk gelinlik giymiştin dedi tesadüfmü bu 2 senelik bi iliskimiz var ciddi dusunuyoruz da anlamı nedir yorumlarmisiniz ayni rüyamı sayılıyor gordugumuz ruyalar
+19 oy
Demrod Karabasan (338 puan)  
Bu yorumu puan toplamak için yazıyorum rüyalara inanıyorum çünkü rüyalar günlük hayatın gerçeklerini sunuyor bize
+18 oy
Met21 Karabasan (306 puan)  
Anlattıkların için teşekkürler daha dikkatli olcaz ama şöyle bir sorun var acil vb. Yazmayınca dönüş alamıyoruz bazen ve ister istemez merakta kalıyoruz. Sitede yeniyim bundan sonra dediklerine daha çok dikkat etcam canım .
+17 oy
 
Saygılar
Rüyamda havaalanındayım eşyalara bir görevli yardımcı oluyor bir odaya geçiyoruz adam bahşiş için bekliyor 5 lira veriyorum adam elimde 20 lira görünce tepki veriyor neden 20 vermiyorsun gibicesine, bende kafam atıyor genelde öyle biriyimdir nediyorsun sen ya rüşvet mi istiyosun bu suçtur ben polisim gel bakalım diyorum başka bi görevliyle beraber asansöre binip onun bağlı olduğu birime götürcez, neyse asansör kaç kat alta iniyor ordan kaç kat yukarı beni tongaya düşürdüler deliriyorum o adamın da telefonu bende nedense el koydum sanki bağırıyorum sinirden ağlıyorum yeter artık tamam defolun beni aldığınız yere bırakın diyorum,neyse bırakıyorlar ordan koş koş perona geçiyorum bilet sorumlusu güzel bi bayan bilet veriyor falan ayrıca da bozuk para veriyor avuçla bende poşete atıyorum işin ilginç olanı bu dolduruyorum bozuk paraları rahatlıyorum koşturmaca gerginlik bitmiş bi rahatlama geliyor bayanda hoşuma gitti ondan mı paradan mı bilmem sonra rahatca uyandım gece 5 gibi su içtim uyudum tekrardan neye alamet olabilir nedir mesela cok merak ettim yorumlarsanız çok sevinirim çünkü ailem huzurum dağıldı bi yol arıyorum çaresizce iyi günler iyi çalışmalar
+11 oy
POYRAZ50 Rüya Yorumcusu (20.5k puan)  
ayrıca rüyalarınızı uzun deyilde özetleştirerek yazsanız daha iyi olur diye düşünüyorum  çok uzun rüyası olanlar var kısaltın lütfen :)
+10 oy
POYRAZ50 Rüya Yorumcusu (20.5k puan)  
sevgili rüyazedeler rüyanızı yazdığınızda yorumlandığı zaman sürekli peş peşe başka şeyler ekleyip anlamı ne anlamı ne diye sormayınız cevap cevap diyip durmayınız ..!!! zaten yorumlanıyor cevaplanıyor düşünceleniyor sizinle  en iyi şekilde ilgilenmeye çalışıyoruz lütfen yanlış anlaşılmasın insanları günlük hayatlarında iş hayatının olduğunu sürekli meşgul olduğunu hatırlatmak isterim :)  ve hemen yorumlanmasını beklemeyin gün içerisindeki yoğunluk bittikten sonra size dönüş yapılır rüyalarınız yorumlanır ve diğer aktif olan yetkililerimizde rüyazedelerde uzmanlarımızda burda  onlarda görüyor zaten sizi elbetteki dönüş yapılıyor lütfen biraz daha dikkat edelim saygıyla ve sevgiyle iyi günler dilerim ...
+1 oy
Kâhin_SumiyAlaca_ Rüya Ustası (50.7k puan)  
hmm , poyraz rüya yorumlarken , ben rüyanın her detayına bakıyorum , rüyaları oluşturan detaylarıdır ince ince saklanmış simgeler çok şey anlatır , ve detayları olmayan  hisleri olmayan rüyaları yorumlamak beni zorlar , analiz etmeyi zorlaştırır , güneşli havayı anlatmıyor sadece ağladığını yazıyor güneşi gereksiz deyip rüyadan çıkarmak bile anlamını analizini değiştiren bir etken , lütfen rüyalarınızı kısaltmayın
+1 oy
POYRAZ50 Rüya Yorumcusu (20.5k puan)  
haklısın ama biraz daha kısaltırlarsa çok iyi olur ben o kadar detaya inemiyorum bazı rüyalardaki hislerini anlayabiliyorum çok uzun rüyalarda beni yoruyor gün içinde o kadar meşgulumki anlatamam daha okurken yarısına bile gelemeden işim çıkıyor ondan dedim rüya rüya deyil ansikloPedi :D :D
0 oy
Kâhin_SumiyAlaca_ Rüya Ustası (50.7k puan)  
kabusların bu denli çok mu , bir başlık aç ayriyeten bu rüyanı ya da başka kabus dolu rüyanı yaz  , bu başlık altında yorumlardan bağımsız bir şekilde yaz rüyanı , cevaplamamın sebebi aile huzurunu bozan etkene bakmak istiyorum .
+2 oy
 
Kabuslarımın çokluğu belirsiz çünkü normal uyanma saatimde uyandığımda rüya hatırlamıyorum gece 5 gibi ani şekilde uyanırsam bu şekil hatırlarım ve rüya ya dalarken titreme irkilme oluyor sonra tekrar sakince yatmaya devam ediyorum uyuyorum bazen de kabus değil alakasız yerlerde alakasız insanlar görüyorum her zaman kabus olmuyor bazen de hayal edemicem güzel yerlerde görüyorum kendimi ruh halim psikolojim iyi değil hem ağır hastalık geçirdim hemde anne babamla ailevi sıkıntı cok ayrıldılar bişeylerden bi işaret diliyorum sadece bu emeğinize sağlık teşekkür ederim
+9 oy
Sabannn Karabasan (306 puan)  
Puanım az sürekli puan kazanmak için ne yapmam gerekiyor ? Rüya yorumlatmak istiyorum. Rüya yorumlamak için ayrı bir başlık atıp yardımcı olma şansınız var mı?
+5 oy
Kübraaaa11 Karabasan (207 puan)  
Cok tesekkur ederiz ilginiz için baska ruya anlatcak biyer yok valla bir zamanlar buralar da değerlenir emin olun☺☺☺
+4 oy
önce  
Selam rüyamda ablam camdan bakıyor, hemen beni sesleyip gökyüzündeki yüzü sende görüyormusun diyor ben bakıp Hezreti Mehemmed Peygamber olduğunu diyip donup kalıyorum, Peygamberimizin sadece yüzü görünüyordu, nasıl nurluydu yüzü, siyah saçları sakalı vardı, Peyğamberimize doğru 3 kez salavat getiriyordum sonra bakıyorum yeniden gitmiş

İlgili rüyalar

+18 oy
82 yorum 643 okuma
Karga 15 Mayıs Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (649k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 68 okuma
sonsuz 12 Mayıs Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (103k puan)   yazdı
+13 oy
4 yorum 132 okuma
Karga 4 Mayıs Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (649k puan)   yazdı
+18 oy
7 yorum 182 okuma
sonsuz 2 Eylül 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (103k puan)   yazdı
+37 oy
34 yorum 505 okuma
Karga 25 Temmuz 2019 Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (649k puan)   yazdı
+38 oy
15 yorum 463 okuma
sonsuz 19 Haziran 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (103k puan)   yazdı
+11 oy
9 yorum 85 okuma
+9 oy
2 yorum 70 okuma
Lacivert 7 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Lacivert Rüya Yorumcusu (13.7k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 14 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (170k puan)   yazdı
+10 oy
6 yorum 99 okuma
Karga 23 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (649k puan)   yazdı
+11 oy
3 yorum 119 okuma
Karga 5 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (649k puan)   yazdı
+9 oy
12 yorum 41 okuma
mustafaharputi 1 Eylül Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (8.5m puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 132 okuma
1 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Hilal   1 1 1 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

22.6k rüya

121k yorum

14.6k düş-ünce

5.2k üye

173 Aktif
3 Üye ve 170 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 27138
Dün : 29015
Toplam : 20465242
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. POYRAZ50 POYRAZ50 - 144 e
  2. Kâhin_SumiyAlaca_ Kâhin_SumiyAlaca_ - 98 e
  3. Karga Karga - 49 e
  4. vetre vetre - 45 e
  5. İrem_zgl İrem_zgl - 34 e
  6. mustafaharputi mustafaharputi - 25 e
  7. B B - 24 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...