Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
810 okuma
Karga Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (704k puan)  
Rüyamda kadındım. (aslında erkeğim) Üstün güçleri olan bir adam beni rehin almış. Yanımda yaşlı bir tanıdığım var. (hb) Reel hayattan dan tanıyorum kendisini. Elinde bir silah var. İçinde tek gümüş kurşunu olan bir silah. Arasıra doğrultuyor ama ateş edip etmeme konusunda tereddüt ediyor. Çünkü öldüremezse ona zarar verecek. Ben tam kalbine nişan alıp vur diye fısıldıyorum. Sonra fırsat bulduğunda ateş ediyor. Vurulan adam kalbinden kanlar gelmesine rağmen hiç etkilenmemiş gibi konuşmaya devam ediyor. Sonra da o tanıdığımı öldürüyor. Sonra hikayesini anlatıyor. Meğer çok önceden beri varmış dünya üzerinde.

Ben neden kötü olmak zorundasın iyi ol, kahraman ol, güzeli doğruyu yönet falan diye tavsiyeler vermeye çalışıyorum. Ama o ölenlerin hepsinin hak ettiğini ve neden hak ettiğini anlatıyor.

Sonra üşüyorum, üstüme yorganını veriyor ve o da kadına dönüşüyor. ikimiz de aynı yorganın içine giriyoruz koltukta uyumaya başlıyoruz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+6 oy
zuvery53 Rüyazede (734 puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
kalbinden kanlar gelen  Azrail olabilir, ya da hızır.  ölmüyor ya.. diğeri de, tanıdığın şeytan. anladığım kadarıyla şeytan seni esir almış, hızır da seni kurtarmış olmalı.
    Hani hm.. biliyoruz ya Hızır a.s bir çocuğu öldürmüş, çünkü büyüyünce kötü şeyler yapçakmış. Bu çocuğu yani rüyandaki şeytanı, nasıl görünüyordu bilmiyorum, ama işte bunu kötülük, şer sayalım.
 Olaya bakıcak olursak, sonuç olarak biri seni kötülükten korumuş. Zaten demişsin; iyi ol falan diye o da sebeplerini anlatmış, (hızır o çocuğun kötülük yapmasını engellemek için yani iyilik için yapmış. Aslında kötü gibi görünse de iyi. )rüyanda da sebepleri bunu anlaman için söylemiş, aslında iyiyim manasında. bir de sana yorgan vermiş.. koruyor seni işte.
 Tanıdığın, direk o tanıdığın diyemeyiz, o kişi senin hayatındaki tanıdık birini temsil ediyor o kadar, dünyalık biri yani.
   Bu kötülük ee.. kötü bir alışkanlık olabilir, esaretten bahsediyoruz, sigara alkol gibi mesela. Ya da başka insanlar tarafından hiç hoş görülmeyen, dedikoduculuk, yalan olabilir. Ancak tabi, alışkanlık şeklinde.
+2 oy
Karga Rüya Bilgesi (704k puan)  
Karıştırdım pardon. Zaten 3 kişi var rüyada. O yaşlı tanıdığım ateş ettikten sonra beni esir alan tarafından öldürülüyor. Beni esir alan da kalbinden kanlar gelen de daha sonra kadına dönüşen de aynı kişi.
zuvery53 Rüyazede (734 puan)  
farklı o zaman.. yine de kötü alışkanlığın varsa bununla ilgili olduğunu düşünüyorum.
+4 oy
ikincidikkat Rüyazede (1.7k puan)  
Güncel olaylar malesef gündelik bilişimizi etkisi altına alıyor...Rüyada kim olduğumuzu bilemeyiz çoğu zaman ellerimize baktığımızda anlarız ya da kendinize ait takıdık birşeyler ele verir..Başkalarına odaklanmışsındır.

İlgili rüyalar

+10 oy
5 yorum 60 okuma
+6 oy
1 yorum 35 okuma
Baharkızı 2 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Baharkızı Karabasan (404 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 122 okuma
Muharrem 5 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Muharrem Karabasan (494 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 704 okuma
Namelessemily 16 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Namelessemily Rüyazede (541 puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 55 okuma
+3 oy
4 yorum 56 okuma
+5 oy
1 yorum 37 okuma
Yıldız Tozu 1 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Yıldız Tozu Rüya Yorumcusu (18.6k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 30 okuma
Esma 15 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Esma Rüyakar (2.4k puan)   yazdı
+3 oy
19 yorum 149 okuma
+5 oy
89 yorum 383 okuma
mustafaharputi 20 Mart 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)   yazdı
+4 oy
25 yorum 180 okuma
+3 oy
37 yorum 245 okuma
mustafaharputi 17 Mart 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...