Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
715 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (412k puan)  
Rüyamda kadındım. (aslında erkeğim) Üstün güçleri olan bir adam beni rehin almış. Yanımda yaşlı bir tanıdığım var. (hb) Reel hayattan dan tanıyorum kendisini. Elinde bir silah var. İçinde tek gümüş kurşunu olan bir silah. Arasıra doğrultuyor ama ateş edip etmeme konusunda tereddüt ediyor. Çünkü öldüremezse ona zarar verecek. Ben tam kalbine nişan alıp vur diye fısıldıyorum. Sonra fırsat bulduğunda ateş ediyor. Vurulan adam kalbinden kanlar gelmesine rağmen hiç etkilenmemiş gibi konuşmaya devam ediyor. Sonra da o tanıdığımı öldürüyor. Sonra hikayesini anlatıyor. Meğer çok önceden beri varmış dünya üzerinde.

Ben neden kötü olmak zorundasın iyi ol, kahraman ol, güzeli doğruyu yönet falan diye tavsiyeler vermeye çalışıyorum. Ama o ölenlerin hepsinin hak ettiğini ve neden hak ettiğini anlatıyor.

Sonra üşüyorum, üstüme yorganını veriyor ve o da kadına dönüşüyor. ikimiz de aynı yorganın içine giriyoruz koltukta uyumaya başlıyoruz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+6 oy
Karabasan (401 puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
kalbinden kanlar gelen  Azrail olabilir, ya da hızır.  ölmüyor ya.. diğeri de, tanıdığın şeytan. anladığım kadarıyla şeytan seni esir almış, hızır da seni kurtarmış olmalı.
    Hani hm.. biliyoruz ya Hızır a.s bir çocuğu öldürmüş, çünkü büyüyünce kötü şeyler yapçakmış. Bu çocuğu yani rüyandaki şeytanı, nasıl görünüyordu bilmiyorum, ama işte bunu kötülük, şer sayalım.
 Olaya bakıcak olursak, sonuç olarak biri seni kötülükten korumuş. Zaten demişsin; iyi ol falan diye o da sebeplerini anlatmış, (hızır o çocuğun kötülük yapmasını engellemek için yani iyilik için yapmış. Aslında kötü gibi görünse de iyi. )rüyanda da sebepleri bunu anlaman için söylemiş, aslında iyiyim manasında. bir de sana yorgan vermiş.. koruyor seni işte.
 Tanıdığın, direk o tanıdığın diyemeyiz, o kişi senin hayatındaki tanıdık birini temsil ediyor o kadar, dünyalık biri yani.
   Bu kötülük ee.. kötü bir alışkanlık olabilir, esaretten bahsediyoruz, sigara alkol gibi mesela. Ya da başka insanlar tarafından hiç hoş görülmeyen, dedikoduculuk, yalan olabilir. Ancak tabi, alışkanlık şeklinde.
+2 oy
Rüya Bilgesi (412k puan)  
Karıştırdım pardon. Zaten 3 kişi var rüyada. O yaşlı tanıdığım ateş ettikten sonra beni esir alan tarafından öldürülüyor. Beni esir alan da kalbinden kanlar gelen de daha sonra kadına dönüşen de aynı kişi.
Karabasan (401 puan)  
farklı o zaman.. yine de kötü alışkanlığın varsa bununla ilgili olduğunu düşünüyorum.
+4 oy
Rüyazede (1.7k puan)  
Güncel olaylar malesef gündelik bilişimizi etkisi altına alıyor...Rüyada kim olduğumuzu bilemeyiz çoğu zaman ellerimize baktığımızda anlarız ya da kendinize ait takıdık birşeyler ele verir..Başkalarına odaklanmışsındır.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 18 okuma
21 saat önce Rüya kategorisinde Baharkızı Karabasan (144 puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 51 okuma
+4 oy
1 yorum 65 okuma
5 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Muharrem Karabasan (402 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 629 okuma
17 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Namelessemily Karabasan (404 puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 39 okuma
+1 oy
19 yorum 24 okuma
+4 oy
85 yorum 40 okuma
+1 oy
24 yorum 28 okuma
+2 oy
27 yorum 49 okuma
+2 oy
1 yorum 40 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (6k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.1k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

75 Aktif
3 Üye ve 72 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16478
Dün : 15285
Toplam : 16101023
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2641 e
  2. Sonbahar - 385 e
  3. Rüya Tabircisi - 154 e
  4. Karga - 147 e
  5. magdalena - 108 e
  6. yirmiyedi - 48 e
  7. saga - 42 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...