Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
46 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (788 puan)
rüyamda bi otobüsteydim ve galiba kıştı çünkü çok kalın giyinmiştim. ve yanımda hiç tanımadığım bi kızla yolculuk ediyordum ama rüyamda kızı tanıyormuşum hatta en yakın arkadaşım olmuş oluyor. neyse bi köye varıyoruz. orda ortalık 56 ben oraya dair hiçbirşey hatırlamıyorum(hatırladığım tek şey yakışıklı bir çocuktu galiba ya :D ) . geri dönüş yolculuğu için otobüse biniyoruz. bi kız vardı bi tanede kucağında bebek olan bi kadın vardı kadın hintli gibiyidi. esmer kocaman sürmeli gözlü vs vs. neyse kız bana hanımefendi gelin yanıma oturun diyor o kadın hırsızdır tipe bakın falan diyor ben kadına utana sıkıla bakıyorrum başımı öne eğip kızın yanına oturuyorum önden arkadaşım çağrıyor nazlı yardım et diye. anladığım kadarıyla bacakları sıkışınca kendini kötü hissediyor bilmiyorum hastalık gibi bişey görünüyordu. titriyordu korkuyordu hemen yaslandığı çantasını arkasından alıyorum kendi bacaklarım sıkışıyor önüme sığmıyorr ama yinede o rahat ediyor uyuya kalıyor. bende o sırada ayakkabılarımı merak ettim hangisini giydim acaba diyerekten. ayaklarımı görmeye çabaladım ama göremedim çünkü bacaklarım engel oldu. sıkışmıştım. babamın sesine uyandım :/

1 yorum

+3 oy
Rüyakar (1.2k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Son kısım bana senin için daha baskın geldi, başlığı da o şekilde koyduğuna göre, ayaklarını görememen seni en çok etkilediğini ve göremediğin sırada daha yoğun duygular yaşadığını varsayıyorum. Önceki simgelerden de anlam çıkar ama, bu rüya şu sona hazırlamış, son kısım için yazdım.
Hayatındaki işlerini önem ve öncelik sırasını umursamadan hayallerini, yani ilk olarak istediklerini yapmak istiyorsun. Tabii ki yapamıyorsun, öncelik sırasını sen de biliyorsun ama inat ediyorsun. liseyi bitirmeden üniversiteye gitmek gibi mesela :D Ve yapamadığından  huzursuzluk hakim rüyanda. (Huzursuzluk hakim değil mi? utana sıkıla bakman, o hırsızdır falan demesi sonra arkadaşının hastalıklı bir şekilde yardım istemesi, onunki geçse de sana bulaşması...)
Rüyakar (788 puan)
evet. evet çok doğru :O

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 24 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 32 okuma
10 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 112 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
24 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Can yazdı
+2 oy
1 yorum 32 okuma
28 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Efsane yazdı
+4 oy
1 yorum 118 okuma
27 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 1.4k okuma
30 Eylül 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 89 okuma
29 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde Büşra T yazdı
+5 oy
2 yorum 37 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...