Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
22 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (40 puan)
Merhaba rüyamda bekar olan amcamın oğlunun kız istemeye gittiğini gördüm bahçede bişeylerle uğraşıyordum kuzenimde yukardan takım elbisesini giymiş çiçeğini çikolatasını yaptırmış aşağı indi yanında arkadaşı ve annesi vardı hepsi çok mutluydu yüzü gülüyordu fakt sanki söz nişan birarada olcakmış gibi bi hazırlık vardı. nereye böyle dedim kız İstemeye gidiyoruz dedi. Kız istemeye gidecekken gördüm fakat ben gitmedim  Sonrada uyandım zaten yorumlar mısınız anlamı nedir
Rüya Bilgesi (574k puan)
istenecek kızı biliyormuydunuz yani amcanızın oğlunun sevdiği yada sevmediği brirmiydi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Uzman Yorumcu (26k puan)
Merhaba;
İlişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Sanki, hayır cevabı alacağını düşündüğünüz soruları kafanızın için de sorguluyorsunuz gibi hissettim sizi. Duygusal yönden ikilim de kalacağınız bir süreç sizi bekliyor. Yaşamınız da yeni gelişmeler ve sizi şaşırtacak süprizler olacak. Evinizle ilgili sorunlar var ise çözüme kavuşturacaksınız.
+2 oy
Rüya Bilgesi (574k puan)
kız istemek, bir çok farklı olaya gebe olsa da bu olaylar neticesi yaşanan olaylar sevindirici ve mutluluk verici gelişmeler ile sonlanacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada kız istemek, rüyayı gören kişinin cinsiyetine bulunduğu ortama ve olayın gerçekleşme durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır. Bazen evlilik, bazen çocuk, bazen ise maddi kazanımlar olarak  değerlendirilir. ya amcanın oğlu yeni kararlar alacak yada ailesi onun hakkında bazı kararlar alacak. bu karar iş evlilik veya başka bir konuda olabilir. ayrıca amcanın oğlunun bir amacı varsa onun için harekete geçmesi için uyarıcı bir rüyadır.
Rüya Bilgesi (574k puan)
amcanoğlu ile duygusal bir durumunuz varsa bu rüya bilinçaltıdır.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 20 okuma
7 Eylül Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (112 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 40 okuma
+5 oy
5 yorum 56 okuma
3 Eylül Rüya kategorisinde Ela Rüyazede (146 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 20 okuma
15 Eylül Rüya kategorisinde Fatma Rüyazede (40 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
5 Temmuz Rüya kategorisinde Zeyneb Karabasan (-214 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 31 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Fatmanur yazdı
+2 oy
1 yorum 8 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde Sadık yazdı
+4 oy
0 yorum 27 okuma
23 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (719 puan) yazdı
+2 oy
51 yorum 27 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.8k rüya

15.9k yorum

9.7k düş-ünce

2.2k üye

49 Aktif
1 Üye ve 48 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12223
Dün : 18935
Toplam : 10565191
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 977 e
  2. Karga - 100 e
  3. kuzgun - 62 e
  4. Yıldız Tozu - 51 e
  5. blmdmr - 36 e
  6. Merve3434 - 35 e
  7. Turna - 31 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...