Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
479 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (400 puan)  
düzenledi
Merhaba,

Rüyamda bir evdeyiz ama ev sanki deniz kıyısında, birden evin içine deniz suyu dolmaya başlıyor. Ben telaşlanıp evdeki anneme sesleniyorum. Anne deniz suyu içeri giriyor dememe ramak kalırken birden sanırım, 20 metre yüksekliğinde bir dalga birden geliyor. O sırada bir kadın bağırıyor dalga geliyor kaçın diye. Ben içeri giremeden dalga içinde kalıyorum. Sanki farklı bir boyutta gibi hissediyorum ve ölüm duygusu hissi geliyor ve içimden her şey bitti. Gidiyorum diyorum. Sonra bir elin beni dalgadan Çektiğini hissediyorum. Bir kadın eli diyorum ki. Bu kadın kim. Oradakiler bu Cebrail a.s diyorlar. Teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Rüya Bilgesi (358k puan)  
Merhaba,

Bu rüya sizin şanslı ve kısmetli biri olduğunuza işaret eder.  Kısmetlerinizi görmeniz için fırsat yakalayacaksınız. Korktuğunuz şeyle varsa bunlarda yakın zamanda kurtulacaksınız. Bir sıkıntınızla  ilgili şifa bulacaksınız.

Sevgiler,
Karabasan (400 puan)  
Teşekkür ederim.
Rüya Bilgesi (358k puan)  
rica ederim.
+5 oy
Rüya Yorumcusu (17.7k puan)  
Benim kişisel yorumumuma göre Tsunami dalgası 2 anlamı ifade ediyor ;

Birinci Anlamı :
Hayatınızda var olan kişi ile (sevgili)  ya da ileride hayatınıza girecek kişi ile, yoğun ve karmaşık bir aşk yaşayacağınızı gösteriyor. Hiç yaşamadığınız duygu durumlarını, uç noktalarda yaşayabilirsiniz. Sevgi, nefret, özlem, sevinç, aşk ve benzeri duyguları uç noktalar yaşayabilirsiniz. Hatta öyle ki, bu yoğun ve ani duygu geçişlerinden dolayı, bazı dönemlerde boğulduğunuzu hissedebilir kaybolabilirsiniz.  Bu noktada size çevrenizden bir kadın yardım edecek, onu kurtarıcı gibi göreceksiniz. Ya da bu kadın sizin kendi dişil yönünüz olabilir, kendi kendinizi iyileştiren ve şifalandıran.

İkinci Anlamı :
Su duygu durumu temsil ettiği gibi, maneviyatı ve bilgiyi de temsil eder. Maneviyatınıza yöneldiğiniz ve yeni bilgiler edindiğiniz bir döneme girebilirsiniz. Maneviyata yönelme ve öğrenme durumunda insan;  benlikleri, nefsi ve egosu ile mücadele eder, savaş verir. Tsunami dalgaları bu anlamda vereceğiniz savaşı temsil ediyor olabilir.  Yine uç noktalarda, farklı duygu durumlarını yaşamanıza sebep olacak bir iç savaş da olabilir. Burada size yardım eden kadın, yine sizin kendi dişil yönünüz, o sizin kendi kendinizi şifalandıran, iyileştiren yönünüz.

Rüyanız hayır olsun :)
Karabasan (400 puan)  
Super yorumlar,farklı ve iyi. Teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 22 okuma
15 Mart Rüya kategorisinde Hukuka8787 Karabasan (400 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 34 okuma
+5 oy
1 yorum 27 okuma
7 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Samet0655 Karabasan (400 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 23 okuma
12 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Katerima Karabasan (432 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 60 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüyazede (789 puan)   yazdı
+7 oy
0 yorum 49 okuma
6 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Astral Gezgini (109k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 54 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (2.5k puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
+3 oy
1 yorum 17 okuma
3 Ocak Rüya kategorisinde anatolia Karabasan (400 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 24 okuma
20 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Sagi Karabasan (400 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

63.7k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

77 Aktif
3 Üye ve 74 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 667
Dün : 22363
Toplam : 16027087
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...