Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
78 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (182 puan)
düzenledi
Merhaba,

Rüyamda bir evdeyiz ama ev sanki deniz kıyısında, birden evin içine deniz suyu dolmaya başlıyor. Ben telaşlanıp evdeki anneme sesleniyorum. Anne deniz suyu içeri giriyor dememe ramak kalırken birden sanırım, 20 metre yüksekliğinde bir dalga birden geliyor. O sırada bir kadın bağırıyor dalga geliyor kaçın diye. Ben içeri giremeden dalga içinde kalıyorum. Sanki farklı bir boyutta gibi hissediyorum ve ölüm duygusu hissi geliyor ve içimden her şey bitti. Gidiyorum diyorum. Sonra bir elin beni dalgadan Çektiğini hissediyorum. Bir kadın eli diyorum ki. Bu kadın kim. Oradakiler bu Cebrail a.s diyorlar. Teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (127k puan)
Merhaba,

Bu rüya sizin şanslı ve kısmetli biri olduğunuza işaret eder.  Kısmetlerinizi görmeniz için fırsat yakalayacaksınız. Korktuğunuz şeyle varsa bunlarda yakın zamanda kurtulacaksınız. Bir sıkıntınızla  ilgili şifa bulacaksınız.

Sevgiler,
Rüyazede (182 puan)
Teşekkür ederim.
Rüya Bilgesi (127k puan)
rica ederim.
+3 oy
Rüya Tabircisi (10.3k puan)
Benim kişisel yorumumuma göre Tsunami dalgası 2 anlamı ifade ediyor ;

Birinci Anlamı :
Hayatınızda var olan kişi ile (sevgili)  ya da ileride hayatınıza girecek kişi ile, yoğun ve karmaşık bir aşk yaşayacağınızı gösteriyor. Hiç yaşamadığınız duygu durumlarını, uç noktalarda yaşayabilirsiniz. Sevgi, nefret, özlem, sevinç, aşk ve benzeri duyguları uç noktalar yaşayabilirsiniz. Hatta öyle ki, bu yoğun ve ani duygu geçişlerinden dolayı, bazı dönemlerde boğulduğunuzu hissedebilir kaybolabilirsiniz.  Bu noktada size çevrenizden bir kadın yardım edecek, onu kurtarıcı gibi göreceksiniz. Ya da bu kadın sizin kendi dişil yönünüz olabilir, kendi kendinizi iyileştiren ve şifalandıran.

İkinci Anlamı :
Su duygu durumu temsil ettiği gibi, maneviyatı ve bilgiyi de temsil eder. Maneviyatınıza yöneldiğiniz ve yeni bilgiler edindiğiniz bir döneme girebilirsiniz. Maneviyata yönelme ve öğrenme durumunda insan;  benlikleri, nefsi ve egosu ile mücadele eder, savaş verir. Tsunami dalgaları bu anlamda vereceğiniz savaşı temsil ediyor olabilir.  Yine uç noktalarda, farklı duygu durumlarını yaşamanıza sebep olacak bir iç savaş da olabilir. Burada size yardım eden kadın, yine sizin kendi dişil yönünüz, o sizin kendi kendinizi şifalandıran, iyileştiren yönünüz.

Rüyanız hayır olsun :)
Rüyazede (182 puan)
Super yorumlar,farklı ve iyi. Teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 19 okuma
7 Eylül Rüya kategorisinde Samet0655 Rüyazede (70 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 19 okuma
12 Temmuz Rüya kategorisinde Katerima Rüyazede (13 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 51 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (3.8k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 28 okuma
6 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (72.9k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 19 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Uzman Yorumcu (22.4k puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 41 okuma
+2 oy
1 yorum 64 okuma
8 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (10.1k puan) yazdı
+6 oy
4 yorum 41 okuma
+3 oy
1 yorum 37 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (321 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

20.8k yorum

12.3k düş-ünce

2.4k üye

137 Aktif
2 Üye ve 135 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 17810
Dün : 24418
Toplam : 11207150
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 517 e
  2. kuzgun - 33 e
  3. Karga - 23 e
  4. Merve3434 - 18 e
  5. Likya - 14 e
  6. Yaren1989 - 14 e
  7. Ahmetsalih - 12 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...