Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (841 puan)
Rüyam karışık mı desem garip mi desem bilmiyorum ama üzerinde düşündüğüm kesin.

Rüyamda sınıf ortamındayım ve ders esnasında ilkokul arkadaşım (erkek ve yakınız) kendini tatmin etmeye başladı. (organını görmedim ama hareketleriyle belli etti)  Hatta orta yaşlı bir erkek daha rahat yapabilmesi için ona yardım ediyordu ve o adamın elinde krem vardı. Sanki arkadaşımın organı tahriş olmuş gibiydi.
Sonra o arkadaşımla ben sevgili olmuşuz. Güle oynaya yolda yürüyoruz ama arkadaşım durgundu. Birden aklıma yoga cezası alan kişi düştü ve baya hüzünlendim. Ağlamaklı bir hâle girdim. Dokunsalar ağlayacaktım öyle söyliyim. O an arkadaşıma karşı bir şey hissetmediğimi, hâlâ o kişiye karşı bir şeyler hissettiğimi anladım. (Ondan başkası olmazmış gibi...) "O da şu an benim gibi hissediyor mudur?", "o da şu an benim yaptığım gibi bir başkasıyla beraber midir?" diye düşünüyordum. Ona ihanet ediyormuşum gibi hissettim ve arkadaşıma "ara verelim. İkimiz de böyle yaparak birbirimizi üzüyoruz." dedim. Arkadaşım kabul etti ama yine durgundu. Sanırım ben de rahatlama oldu ama emin değilim.
Rüyakar (841 puan)
Yoga cezası alan kişiye ihanet ediyormuşum gibi hissettim daha net olsun bu kısım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (122k puan)
Düşünsel olarak ihanet ettiğini hissediyorsun bence de reelde. Belki bilmiyorum açık yazacağım ama masturbasyon yapıyorsan bunu yaparken bile hissettiğin olabilir. Ya da başkasını hayal ettiğinde içinde bir burukluk yaşıyor olabilirsin.

Bütün bunların haricinde sana ilgi duyan biri adına üzülüyor da olabilirsin. Anlamlı bir bilinçaltı rüyası gibi. Kendini ve duygularını iyi ölçmen açısından.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 41 okuma
14 Temmuz Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (841 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 31 okuma
+2 oy
1 yorum 21 okuma
20 Ağustos Rüya kategorisinde Mirac Uzman Yorumcu (23.2k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 21 okuma
18 Temmuz Rüya kategorisinde oyir Rüyazede (47 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 21 okuma
+5 oy
1 yorum 33 okuma
17 Haziran Rüya kategorisinde Deniz Rüyazede (2 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 44 okuma
+6 oy
1 yorum 33 okuma
+2 oy
2 yorum 31 okuma
2 Eylül Rüya kategorisinde tln125 Rüyazede (107 puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 20 okuma
29 Ağustos Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (108 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 43 okuma
8 Temmuz Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (39 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.3k rüya

11.1k yorum

8k düş-ünce

2k üye

61 Aktif
4 Üye ve 57 misafir
Bugün : 13515
Dün : 16200
Toplam : 10064712
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1140 e
  2. Mirac - 304 e
  3. Karga - 130 e
  4. seli - 85 e
  5. blmdmr - 49 e
  6. Eyja - 41 e
  7. Rossess - 36 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...