Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-14 puan)
Merhaba. Rüyamda sanki üzerime ve pantolonuma şekerli birşeyler dökülmüştü. Ve buralara ilk önce bir iki tane karınca geldiğini gördüm. Sonra bu karıncalar üzerimde çoğalmaya başladılar. Üstümdeki tişörtün altına beyaz bir atlet gitmişim ve karıncalarn hepsi atletimin üzerinde dolanıyordu. Yani tişörtümün altında kalıyorlardı. Ama çok fazla karınca vardı ve beni hiç bir şekilde rahatsız etmiyorlardı. Resmen bütün vücudum karınca doluydu. Sonra Bir grup arkadaşımla birlikte balık yemeyek için bir yere gitmişiz. Ama tişörtümün altındaki karıncaları kimseye belli etmemeye çalışıyorum ve kimseye birşey söylemiyorum. Sonra arkadaşlarımdan birisine lavaboya gideceğimi söyleyip banyo gibi bir yere giriyorum. Yerde içi su dolu duşakabin teknesi gibi bir şey vardı. Bende tişörtümü silkeleyip karıncaları bu suyun içine bırakıyorum. Ama karıncalara hiç birşey olmuyor ve suyun içinde dolaşmaya başlıyorlardı

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (127k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Bu rüya sizin aşırı hırslı olduğunuzu gösterir. Maddi ve manevi yönden dileklerinize kavuşacaksınız. Maddi anlamda kazançlarınız artmaya başlayacak. Amaçlarınız yavaş yavaş gerçekleşecek. Hanenizde bolluk ve bereket olacak.

Hayırlara vesile olsun.
Karabasan (-14 puan)
Teşekkür ederim :) ben yine aslında özel hayatımla ilgili bir niyetimle uyudum ama sanki yine iş ve ticari anlamda bir yorum çıkmış sanırım :) bu arada dünkü rüyamdaki yorumunuza bir düşünce ekledim. Ona da bakabilirseniz çok sevinim
Rüya Bilgesi (127k puan)
Evet sanirim is daha onemli suan o yuzden. Ozél hayat daha arka planda gibi o yuzden
Karabasan (-14 puan)
Karıncanın bolluk bereket anlamına gelmesine karşılık, rüyamda benim onları üzerimden silkelemem, sanki bazı fırsatları kaçırdığım gibi bir hissiyat oluşmuştu bende. Gerçi rüyamda o kadar silkelememe rağmen hala üzerimde karınca olduğunu görüyordum. O kadar çoktular ki, sanki ben silkeledikçe onlar daha fazla çoğalıyorlardı :)

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 32 okuma
29 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Muhammed yazdı
+6 oy
1 yorum 67 okuma
23 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde celal cem yazdı
+4 oy
2 yorum 35 okuma
+8 oy
1 yorum 19 okuma
5 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+7 oy
1 yorum 418 okuma
1 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (72.1k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 28 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (19.3k puan) yazdı
+11 oy
5 yorum 1.7k okuma
29 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (146k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

19.9k yorum

11.9k düş-ünce

2.4k üye

127 Aktif
5 Üye ve 122 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5078
Dün : 16364
Toplam : 11041864
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 627 e
  2. Karga - 24 e
  3. Yaren1989 - 22 e
  4. yok - 15 e
  5. Adams - 14 e
  6. Eyja - 13 e
  7. Nilay_hat - 10 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...