Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
51 okuma
yirmiyedi Rüya kategorisinde Rüyakar (4.5k puan)  
Rüyamda denizin içinde yüzen bir yunus var çok hoşuma gitti izlemek onu.burada sıradan bir yunus görünüşü var.sonra karaya çıktı ve yattı öylece.vücut olarak bir yunus vücudu ama yüzü insan yüzü ve saçları var. Yüzü ve saçlarını kendime benzettim. Fotoğrafını çektim o yüzden. Ama bana çok kızdı. Peşimden gelmeye başladı. Bir süre sonra el ele tutuştuk. Zaten yüzü de değişmişti 5-6 yaşlarında bir erkek çocuğunun yüzüne dönmüştü yüzü. Ayakları yine balık ayağı gibi maviydi. Yolda gittikten sonra daha önce gördüğüm ama hiç konuşmadığım bir abla kardeşi gördüm. Otomobildeydiler. Yunus olduğunu anlatıyorum erkek çocuğunun. Abla olan yunus çocuğun başında morluklar görüyor krem sürüyor sanırım. Bir otomobil daha var gelen onda da tamamen çıplak ve hamile bir kadın varmış. Doğurma pozisyonunda gibi şöfor koltuğunda oturuyor. Sonra başına krem sürülen yunus çocuğu topuklu ayakkabı giymiş birinin götürdüğünü gördük. Arkasından baktık. Birbirimize baktık herkes ordaydı acaba şu hamile kadın mı götürdü diye düşündüm.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+5 oy
Likya Rüya Bilgesi (346k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Ben başınıza bir konuda talih kuşu konacağını hissettim. Büyük bir şans yakalayacaksınız. Çok istediğiniz bir şeye sahip olacaksınız. Sizden kimsenin beklemediği başarılar yakalayacaksınız. Ve pek çok insana yardım eli uzatacaksınız. Acaba Milli Piyango falan mı çıkacak :) Rüya her haliyle güzel.

Sevgiler,
yirmiyedi Rüyakar (4.5k puan)  
Teşekkürler likya:)
Likya Rüya Bilgesi (346k puan)  
Rica ederim :)

İlgili rüyalar

+13 oy
2 yorum 84 okuma
İpekD 7 Kasım 2019 Tabir kategorisinde İpekD Karabasan (422 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 41 okuma
+10 oy
1 yorum 51 okuma
+4 oy
1 yorum 53 okuma
+7 oy
1 yorum 51 okuma
+16 oy
1 yorum 97 okuma
yirmiyedi 4 Kasım 2019 Rüya kategorisinde yirmiyedi Rüyakar (4.5k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 49 okuma
+5 oy
1 yorum 33 okuma
+10 oy
4 yorum 59 okuma
+6 oy
2 yorum 57 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

21k rüya

84k yorum

26.6k düş-ünce

4.4k üye

73 Aktif
2 Üye ve 71 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 18803
Dün : 24768
Toplam : 17290895
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 3388 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 694 e
  3. Karga Karga - 198 e
  4. Sibel Atasoy Sibel Atasoy - 135 e
  5. Simge Simge - 108 e
  6. Hypnos Hypnos - 74 e
  7. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 54 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...