Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+5 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (601 puan)
Rüyamda denizin içinde yüzen bir yunus var çok hoşuma gitti izlemek onu.burada sıradan bir yunus görünüşü var.sonra karaya çıktı ve yattı öylece.vücut olarak bir yunus vücudu ama yüzü insan yüzü ve saçları var. Yüzü ve saçlarını kendime benzettim. Fotoğrafını çektim o yüzden. Ama bana çok kızdı. Peşimden gelmeye başladı. Bir süre sonra el ele tutuştuk. Zaten yüzü de değişmişti 5-6 yaşlarında bir erkek çocuğunun yüzüne dönmüştü yüzü. Ayakları yine balık ayağı gibi maviydi. Yolda gittikten sonra daha önce gördüğüm ama hiç konuşmadığım bir abla kardeşi gördüm. Otomobildeydiler. Yunus olduğunu anlatıyorum erkek çocuğunun. Abla olan yunus çocuğun başında morluklar görüyor krem sürüyor sanırım. Bir otomobil daha var gelen onda da tamamen çıplak ve hamile bir kadın varmış. Doğurma pozisyonunda gibi şöfor koltuğunda oturuyor. Sonra başına krem sürülen yunus çocuğu topuklu ayakkabı giymiş birinin götürdüğünü gördük. Arkasından baktık. Birbirimize baktık herkes ordaydı acaba şu hamile kadın mı götürdü diye düşündüm.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (127k puan)
Merhaba,

Ben başınıza bir konuda talih kuşu konacağını hissettim. Büyük bir şans yakalayacaksınız. Çok istediğiniz bir şeye sahip olacaksınız. Sizden kimsenin beklemediği başarılar yakalayacaksınız. Ve pek çok insana yardım eli uzatacaksınız. Acaba Milli Piyango falan mı çıkacak :) Rüya her haliyle güzel.

Sevgiler,
Rüyakar (601 puan)
Teşekkürler likya:)
Rüya Bilgesi (127k puan)
Rica ederim :)

İlgili rüyalar

+2 oy
2 yorum 23 okuma
+5 oy
1 yorum 36 okuma
4 Kasım Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (601 puan) yazdı
+7 oy
5 yorum 101 okuma
+5 oy
1 yorum 20 okuma
8 Ekim Tabir kategorisinde Turna Rüyakar (1.6k puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 26 okuma
31 Ağustos Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (321 puan) yazdı
+7 oy
3 yorum 104 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.2k yorum

12k düş-ünce

2.4k üye

63 Aktif
0 Üye ve 63 misafir
Bugün : 355
Dün : 55749
Toplam : 11109593
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1254 e
  2. Karga - 80 e
  3. Yaren1989 - 35 e
  4. yok - 27 e
  5. Rüyazede - 19 e
  6. kuzgun - 19 e
  7. Zeynep_gl - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...