Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+5 oy
61 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda yanımda genç bi adamla bi odaya gireceğiz odada önemli bişey varmış.Bu genç adamla çok zor bi yoldan geçmişiz odaya girmek için tam odaya giriyoruz. Bişey göremeden iki kadın geliyor ve biz onların gelmesiyle bi anda odanın dışında buluyoruz kendimizi. Bu kadınlar anne kızmış. Biz bunları görünce rahatsız oluyoruz kötü insanlar olduğunu düşünüyorum özellikle anne olanın. Sonra biz onları azarlıyoruz işte buraya girmek için çok uğraştık sizin yüzünüzden yine disardayız diye düşünüyoruz. Sonra anne olan bize de yolu gösterin diyo bizde tamam diyoruz. Sonra önce yanımdaki adam yüksekçe bi yere bağlı ipin üzerine basarak çatı katı gibi bir yere geliyor. Sonra anne olan bi sıçrayışta adamın yanına gidiyor. Sonra kız ipe basarak geçiyor sıra bana gelince düşecem diye korkuyorum. Yanımdaki genç adamda korkuyor eşim ya da sevgilim gibi biri öyle hissediyorum. Sonra pencereden adam içeri giriyor. Anne olan kadında pencereyi açmadan hayalet gibi içeriye geçiyor sıra bana gelince ben camı kırarak içeriye giriyorum. Bir yerim kesilecek diye korkuyorum ama bişey olmuyor. Her yer karanlık kötü bir yer gibi sonra bi anda ilk girdiğimiz odaya giriyoruz. Benle o genç adam kapıya yakın bir yerde içerdeyiz.sol tarafımızda yaşlı bir adam var sırtı bize dönük. Sağ tarafımızda bir hırka var asılı gibi ama hani mankenlere giydirilir ya öyle duruyor. Hırkanın önünde de bir adam var onun yüzünü görmüyorum. Anne ile kızı da hepimize sırtlarını dönmüş duruyorlar. Yanımdaki Adamla ben anne ile kızı odadakileri görmesin diye yüzlerine çuval geçirmeye çalışıyoruz onlar kötü diye ama ortada çuval felan Yok . Onlar kımıldayamıyorlar bile.Kendimi bi an annenin kızı gibi hissediyorum ama aynı zamanda arkada genç adamla duran kızın kendim olduğundan da eminim. Ama normal şartlarda odadaki kimsenin yüzünü durduğum yerden göremem ama ben herkesin yüzünü görebiliyorum.solumdaki yaşlı adam bana gülümsüyor. Sağımdaki adamın yüzünü göremiyorum. Uyandıktan sonra ya da hala rüyadayken bilmiyorum ama gördüğüm kişilerin kim olduğunu bi anda hatırlıyorum. Gördüğüm hırka hırkai şerif. Bana gülümseyen adam ashabı bedirden yada ashabı kiramdan bir zat hatta isminide biliyormuşum gibi geliyor ama hatırlayamıyorum. Yüzünü göremediğim kişide peygamber efendimiz (s.a.v) miş. Ama rüyadayken onların gerçekte kim olduklarını biliyor muydum. Yoksa uyandıktan sonra mı bu peygamberimiz bu da hırkası felan diye mi düşündüm emin değilim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Kurucu (91.2k puan)
Sondan başlayayım. Muhtemelen uyandıktan sonra zihnin otomatik olarak bildiğin şeylere tamamladı. Ama şu var ki zaten rüyalarımız da buna benzer şeyler olur.

Dönelim başa; Sana yardım etmeye çalışan seninle ilgilenen biri var. Ama gerçek hayatta bu sevgilin değil. Hatta sen belki o kişinin gerçekten farkında bile değilsin. Ama  bilinçaltın bunu görüyor ve o kişiyi sana gösteriyor, daha doğrusu göstermeye çalışıyor. Sen o kişinin çok farkında değilsin çünkü o kişiyi görmeni engelleyen bir yaşlı bir de genç kız var.

Mesela genç kızı onun sevgilisi sanıyor olabilirsin. Ama o kişi seni düşünüyor, bunu çok ince bir şekilde gösteriyor sana aslında. Diğer kadınla , kız da zararlı değiller. Sadece görmeni bulanıklaştıran, engelleyen insanlar.

Üye olmadan yazarsan bir daha yorumlamam ona göre :)
Rüyazede (246 puan)
Rüyamı yorumlar musınız lütfen

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 34 okuma
26 Aralık 2019 Tabir kategorisinde Kalpdekitaş Rüyazede (56 puan) yazdı
+10 oy
3 yorum 76 okuma
31 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Zeyzey Rüyazede (246 puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 26 okuma
17 Ocak Rüya kategorisinde gastarad_19 Karabasan (-98 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 31 okuma
9 Ocak Rüya kategorisinde hzrdfgnk3341 Karabasan (-208 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 41 okuma
+2 oy
1 yorum 19 okuma
26 Mart İstihare kategorisinde Saqelenge Rüyazede (8 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
7 Mart Rüya kategorisinde Elifss Rüyazede (2 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 39 okuma
9 Şubat Rüya kategorisinde gastarad_19 Karabasan (-98 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 24 okuma
12 Ocak Rüya kategorisinde _mücadeleci Karabasan (-173 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 21 okuma
10 Ocak Rüya kategorisinde hzrdfgnk3341 Karabasan (-208 puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 27 okuma
9 Ocak Rüya kategorisinde hzrdfgnk3341 Karabasan (-208 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.6k yorum

18.6k düş-ünce

3.4k üye

84 Aktif
0 Üye ve 84 misafir
Bugün : 15846
Dün : 21092
Toplam : 14468677
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1302 e
  2. Karga - 35 e
  3. Ruyadede - 27 e
  4. Yunus şahin - 25 e
  5. Zeynel45 - 20 e
  6. Rüyazede - 20 e
  7. Likya - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...