Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+8 oy
30 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (92 puan)
Geçen hafta gördüğüm bir rüyadır. Yakın zamana kadar çalışmış olup tayinle ayrılmış olduğum okuldaydım.En son lise 12. sınıfta dersine girmiş olduğum ve iki ay önce mezun olan bir öğrencim vardı yanımda. Birden fenalaşıp kucağıma yığıldı.Ve oracıkta can verdi. Ben de "Zaten kalp rahatsızlığı vardı, demek o yüzden öldü..." şeklinde bir şeyler söylüyorum.Üzülmüştüm ama ağlamak gelmedi içimden. O sırada okulun iki öğretmeni haberi almış yavaş yavaş yanıma geldiler.Bir tanesi  okuldan daha önce ayrılmış olan bir öğretmendi ve gözyaşları içindeydi. Diğerini hatırlayamıyorum. Ancak ben tuhaf bir şekilde duygusuzdum. Sonra da görevimin başına dönmek için koridorda yürüyüp uzaklaştım. Nedense ağlamıyordum hala.
(Aslında bu kızımız gerçek hayatta son derece sağlıklı,kırmızı yanaklı, çalışkan, çekingen, sessiz sakin bir öğrencidir. Sınıf arkadaşını arayıp onun nasıl olduğunu sormaya korkuyorum.)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Uzman Yorumcu (24k puan)
Bu kişiye büyük bir yardımınızın dokunacağına yorumlanır. Size fikir danışabilir, önemli bir karar almadan önce sizin düşüncelerine önem verebilir. Bu kişinin hayatında önemli bir etkiye sahip olacaksınız. Belki ona yaptığınız iyilikler de sizi gururlandırabilir. Korkmayın hocam :) hayır olsun yine de ...
Rüyazede (92 puan)
Teşekkür ediyorum yorumunuz için.
Uzman Yorumcu (24k puan)
Rica ederim

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 43 okuma
15 Ekim 2019 Rüya kategorisinde kağr34 Karabasan (-164 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 32 okuma
+4 oy
0 yorum 9 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Ruya.ci Rüyazede (223 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
+7 oy
2 yorum 30 okuma
27 Eylül 2019 Rüya kategorisinde NurNur Rüyazede (88 puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 77 okuma
3 Haziran 2019 Rüya kategorisinde ahmet yazdı
+7 oy
1 yorum 40 okuma
7 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Funda yazdı
+4 oy
0 yorum 45 okuma
+9 oy
1 yorum 374 okuma
16 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Aleyna yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.8k yorum

17k düş-ünce

3.1k üye

50 Aktif
0 Üye ve 50 misafir
Bugün : 151
Dün : 23048
Toplam : 13446973
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 456 e
  2. Likya - 48 e
  3. Rüya Tabircisi - 46 e
  4. Karga - 46 e
  5. Ruya.ci - 19 e
  6. sonsuz - 16 e
  7. Simge - 16 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...