Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
22 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (174 puan)
düzenledi
Rüyamda kendimi bir kuyumcu dükkanında görüyorum ama burası Türkiye'de görmeye alıştığımız türden olan sıradan bir kuyumcu değil daha çok Arap ülkelerindeki kuyumcu dükkanlarına benziyor . Yok yok yani .https://images.app.goo.gl/4QGguNH4Sjtrimhx8 bunun gibi https://images.app.goo.gl/cxpG9Z9YLPPbKo2DA Ben burada tam takım olan gelin tacı bilezik kolyesi vs tam takımlara bakıyorum. https://images.app.goo.gl/j5LnVa32upkPYPtYA burada bir hayli zaman geçiyorum . Sonra bir nedenle ayrılıyorum . Sonra komşuların yanında görüyorum kendimi . Bu kuyumcu yaşadığımız şehirde değilmiş başka bir yerde Yunanistan'a yakın bir şehir miş Saroz körfezinde deniz kenarında. Buraya ben uçakla gitmişim. Buraya tekrar gitmek istiyorum . Sonra komşu kızı ile tekrar gidiyoruz onunda arkadaşları varmış onlarda geliyor. O şehirde böyle bir şadırvan başında oturuyoruz . Sonra kuyumcuyu görüyorum ama bu defa altınları dışarı pazar tezgahı yapmış.  Oradan bir şey alıp almadığımi hatırlamıyorum . Orada bir köy evine gidiyoruz . Köylü kadıların hepsinin ayakları nakışlı kınalı çorap şeklinde https://images.app.goo.gl/JqmdAkmoFqvKjA8o7 benimde ayaklarım aynı şekilde kınalı görüyorum ayyy çok güzel diye çok mutlu oluyorum evin içine geçip bir sedire oturuyom . Evde bir sürü kadın var bir amaç için toplanmış kar ama tam olarak hatırlayamıyorum . 40 Yasin yada mevlüt gibi birşeyler. Ayaklarimda gördüğüm kına için çok sevindigimi çok mutlu olduğumu ve hep güldüğümu gördüm.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (114k puan)
Merhaba,

Yakın zamanda kendinizi farklı bir işle uğraşırken bulacaksınız. Sanki sanat, mistik bilimlerle ilgili bir alana kaymaya başlayacaksınız. Kazançlarınız artmaya başlayacak. Özel bir yeteneğiniz olabilir. Ayrıca birilerinin nazarını almış olabilirsiniz. Biraz meditasyon ve dua ile bu durumu aşabilirsiniz. Bir dönem hayatınız tepetaklak olmuş. Fakat bu durumlar geride kalacak. Yeni bir hayata yöneleceksiniz. Kendinizi maneviyata adayacaksınız.

Sevgiler,
+2 oy
Rüya Bilgesi (120k puan)
Yeni bir yola giriyorsun hayatında. Yeni bir başlangıca. Bu da ayaklarınla sağlam adımlar atacağını ve mutlu olacağını gösteriyor. Yeni başlangıcın senin için mutlu ve güzel olacak gibi de görünüyor ayrıca. Ayak önemli bir simgedir rüyalarda hayat yolu ve duruşu olarak.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 40 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (891 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 46 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde ayrüya Rüyazede (0 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 19 okuma
9 Haziran Rüya kategorisinde Mirac Rüya Yorumcusu (17.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (891 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 14 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Elifesma2394 Rüyazede (108 puan) yazdı
+4 oy
3 yorum 49 okuma
26 Ağustos İstihare kategorisinde Ela Karabasan (-231 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
19 Ağustos Rüya kategorisinde Hazan demir Rüyazede (13 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 24 okuma
25 Temmuz Rüya kategorisinde Liva Rüyazede (83 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 17 okuma
3 Haziran Rüya kategorisinde Erve Rüyazede (0 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 13 okuma
+3 oy
2 yorum 17 okuma
17 Nisan Rüya kategorisinde Ayşe yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.2k rüya

10.2k yorum

7.8k düş-ünce

2k üye

112 Aktif
6 Üye ve 106 misafir
Bugün : 6377
Dün : 23055
Toplam : 9982447
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. kuzgun - 7 e
  2. mustafaharputi - 7 e
  3. Mirac - 2 e
  4. Sefa - 2 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...