Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+6 oy
80 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kiz çocugu görmek bolluga, serefe, zorluktan sonra kolayliga, büyüyen ve artan seylere isarettir. Rüyada henüz meme emen kiz çocugu görmek, övülmeye sayan ve kendisinden iyilik ümit edilen hayirii bir seye isarettir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

28 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bir kimse rüyada bir yere birakilmis kiz çocugunu kaldirsa veya yüklenip götürse ya da kendisinin bir kiz çocugu dogsa ve rüyayi gören de hapis veya mahsur bulunsa yahut düsmanliktan dolayi hukukuna tecavüz edilmis ya da borçlu veya fakir ise, bütün bunlardan kurtulur. Yahut küçük bir çocukla müjdelenerek Uzüntüsü gider. Bunlardan hiç biri onda yoksa üzüntü ve kedere isarettir. Hasta olan bir kadin yahut bir adam, kiz çocugu dogurdugunu görse, onlarin hastaliktan kurtulacaklarina isarettir. Küçük kiz çocugu, onu gören kimse için, dünyaliga isarettir. Bakire kiz çocugu, meslege ve ona sahip olan kimse için de, dünyanin kendisine yönelmesine isarettir. Bir kadin rüyada küçük bir çocuk oldugunu görse, meslek ögrenmesine dünyanin kendisine meyil etmesine ve vefatina kadar çocuk dogurmayacagina isarettir. Hamile bir kadin rüyada küçük bir kiz çocugu oldugunu görse, karnindaki çocugun kendisine benzeyen bir kiz çocugu olduguna isarettir. Hanimi hamile olan bir kimse rüyada bir erkek çocugu oldugunu görse, o kadin bir kiz çocuk, bir kiz çocugu oldugunu görse, erkek bir çocuk dogurur. Bir kimsenin rüyada bir kiz çocugunu arkasina alip götürmesi oglan çocugunu götürmesinden hayirlidir. Rüyada çocuk oldugunu ve besikte bagli bulundugunu gören kimse, hapsedilir veya hastalanir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kız çocuğu görmek bol kazanca, helal ve hayırlı rızka, ferahlığa, huzura, afiyete ve güzelliklere işaret eder. Eğer kişi rüyasında hala annesinin sütü ile beslenen bir kız çocuğu görürse hayırlı işler yapacağı anlamına gelir. Eğer sağlık sorunu olan kadın ya da erkek fark etmeksizin rüyasında kız çocuğu doğurduğunu görürse bu kişinin sağlık sorunlarından kurtularak sağlığına yeniden kavuşacağına işaret eder.Kız çocuğu eğer küçükse bu rüya sahibinin zengin ve varlıklı biri olacağı anlamına gelir. Eğer bir kadın rüyasında küçük bir kızı olduğunu görürse bu onun meslek hayatında atacağı başarılı bir adım sonrasında işlerinin açılacağına delalet eder. Bakire kız çocuğu ise yine iş hayatına ve iş hayatındaki yükselişe işaret eder. Kişi işinde öylesine başarılı olacaktır ki yükselen başarısı parmakla gösterilecek ve imrenilecektir. Bebek bekleyen bir anne adayının rüyasında eğer kız çocuğu olursa bu gerçekten de kız çocuğu dünyaya getireceğinin müjdecisidir.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada kız çocuğu görmek her zaman güzeldir. Rüyada henüz doğmuş bir kız çocuğu görmek en hayırlı, en güzel rüyalardan biridir. Bu, rüya sahibinin hayatta en çok istediği ve en çok beklediği şeyin gerçekleşeceğine işaret eder.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kız Bebek Doğurmak

Rüyada kız bebek görmek, bir erkek çocuğuna sahip olmaya işaret eder. Bunun tam tersi olarak da erkek çocuk görmek kız çocuk sahibi olmaya delalet eder. Rüyada kız çocuğu doğurmak hayırlara yorulurken, erkek çocuğu doğurmak, zorluk ve güçlüklere yorulur.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Güzel Kız Görmek
Rüyada güzel bir kız çocuğu görmek iyi şeylere işaret eder. Rüya sahibinin hayatının huzurla dolu ve sağlıklı olacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda huzurlu ve uzun sürecek olan bir evlilik hayatına delalet eder.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kız Bebeğin Ağlaması
Rüyanızda herhangi bir kız çocuğunun veya bebeğin ağladığını görmeniz, sıkıntı ile ulaşacağınız hayırları ve mutlulukları ifade etmektedir. Bu rüya hayatınızda zorluk çekmeden bazı başarıları ve sevinçleri elde edemeyeceğinizin ve her zorluktan sonra mutlaka bir kolaylıkla karşılaşacağınızın işaretidir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kız Çocuğu Kucaklamak
Rüyasında bir kız çocuğunu kucaklayan kimse gerçek hayatta birçok sevince, mutluluğa ve müjdeli haberlere ulaşır. Bu rüya özellikle beklentisi olan ve bir haberi almak isteyen kimseler için en yakın zamanda tüm isteklerine kavuşacaklarına ve böylece hayatlarında çektikleri sıkıntıların son bulacağına delalet eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kız Çocuğu İle Konuşmak
Rüyasında kız çocuğu ile konuşan kimse yakın çevresinden genç bir kişiden güzel bir haber alır. Bu rüya özellikle herhangi bir sıkıntısı olan kişi için müjdeli bir rüyadır. Borçlular için paraya, maddi sıkıntıda olanlar için ferahlamaya, özel hayatında birtakım zorluklar yaşayanlar için bu zorluklardan kurtulup rahatlamaya işaret etmektedir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kız Çocuğuna Sarılmak
Rüyasında küçük bir kız çocuğuna şefkat gösterip sarılan kimse, dünyada ihtiyacı olan bir kimseye manevi veya maddi bir yarımda bulunur. Bu rüya sizin içinizde oldukça fazla miktarda merhamet olduğuna ve bu yönünüzle de herkes tarafından sevildiğinize işaret eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kız Bebek Sevmek
Bu rüya bekarlar için evlilik, evliler içinse bebek müjdesidir. Bu rüyayı gören kişi hayallerine ve isteklerine, hemen olmasa bile zaman içerisinde kavuşur. Kız bebek sevmek bazen de alacağınız güzel haberlerdir. Bazı alimlere göre ise bu rüya herkese iyi niyet besleyen ve kalbinde kötülük bulunmayan bir kadındır.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada İki Kız Çocuğu Görmek
Rüyasında iki tane kız çocuğu gören kişi, iki tane çok güzel haber alır. Bu rüya özellikle iş hayatında çeşitli yatırımlarda bulunan kimseler için her bir yatırımından kazanç elde etmesine ve maddi manevi her anlamda sevineceği, rahata ereceği bir döneme işaret eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kız Çocuğu Evlat Edinmek
Rüyada kız çocuğu evlat edinen, kendisine çok hayırlar getirecek iyi bir insanla arkadaş olur. Bazı alimlere göre ise bu rüya, kişinin daima hayır peşinde koşmasına, iyilikler yapmasına, yanlış yollara sapmadan daima güzel yollardan geçimini sağlamasına işarete eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Bir Çocuğun Elinden Tutmak
Böyle bir rüya kişinin yakın zamanda yardım edeceği, muhtaç ve yoksul bir kimsenin habercisidir. Bazen de çevrenizde sizin yardımınıza ihtiyaç duyan ve mutlaka yardım elini uzatmanız gereken kimselerin olduğunun ve Allah’ın size verdiği nimetlerden hayır yolunda harcamanız gerektiğinin göstergesidir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kız Çocuğu Emzirmek
Bu rüya kişinin göreceği hayır ve sahip olacağı nimetlerin sembolüdür. Çocuk emzirmek eğer bir kadın görmüşse hayırlı ve güzel bir rüya olarak bilinir. Erkekler içinse böyle bir rüya şerdir. Sıkıntı, maruz kalınacak bela ve hüzne işaret eden bu rüya gören erkeğin başına gelecek bazı tatsız olaylara da yorulabilmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Bir Çocuğu Kaybetmek
Rüyasında bir çocuğu kaybettiğini ve sürekli onu aradığını gören kimse, ayağına gelen bazı fırsatları teper ve böylece büyük bir şansı da kaçırmış olur. Bu rüya kişinin dünyevi olana daha fazla değer vermesi sonucunda ahiretten uzaklaşmasına ve bu sebeple de yanlışlarına ve doğrularına dikkat etmeden yaşamasına da yorulmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Bir Çocuğun Sigara İçmesi
Bu rüya gören kişinin veya çevresinde bulunan kişilerin bazı hatalara düşmelerine; fakat bu hataların telafi edilmesi imkânsız olan hatalar değil de sonradan pişman olup düzeltebilecekleri bir hata olmasına işaret eder. Bazen de böyle bir rüya gören kişi, kendisinden kaynaklanmayan bir nedenden dolayı sıkıntılı bir dönem geçirir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Çocuğu Çişe Tutmak
Bu rüya insanlara ihsanda bulunup onların ihtiyaçlarını gideren bir adamın sembolüdür. Rüyada tanımadığı bir çocuğu çişe tutan kişi, tanımadığı insanlara yardım eder ve sıkıntılarının azalmasına yardımcı olur. Eğer tanıdığınız bir çocuksa o çocuğun ailesine iyilikte bulunmaya veya onlarla arasında bağı güçlendirmesine işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Gayri Meşru Çocuk Görmek
Rüyada görülen gayri meşru çocuk işlenecek büyük bir günaha işarettir. Bu rüyayı gören kimsenin kendisi veya yakınında bulunan bir kişi, büyük bir hata yaparak hem kendisini hem de çevresini sıkıntıya sokar. Bazen de bu rüya zinaya, kendisine haram olan bir kadınla münasebete veya yanlış işler peşinde koşan ahlaksız bir adama yorulmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kız Çocuğun Askere Gitmesi
Bu rüya tek başına mücadele vermek zorunda kalan ve ayakları üzerinde duran bir kadının sembolüdür. Ahlakını ve namusunu muhafaza eden bu bayan, kendi emeği ile başarıya ulaşır ve eğer çocukları varsa onları da en güzel şekilde yetiştirir. Bazen de bu rüya verilecek ağır görevlere ve bu görevlerin altından başarıyla kalkmaya işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kız Çocuğunun Uyuması
Rüyada uyuyan kız çocuğu, sakin ve insanları kırmaktan imtina eden bir kadındır. Başkalarının isteklerini daima ön planda tutan bu kadın onları mutlu edebilmek adına daima kendi isteklerini ikinci plana atar ve çevresindeki herkese iyilikler yapar. Bazen de bu rüya sessiz sakin geçecek bir dönemin ardından gelecek hareketli günlere işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Çocuğun Dua Etmesi
Bu rüya makbul olacak halis dualardır. Rüyayı gören kişi eğer sıkıntıdaysa veya bir şeyi çok istiyorsa Allah’a halis bir niyetle dua ederse bu istekleri gerçek olur. bazı alimlere göre dua eden çocuk, gelecek güzel günlerin habercisidir. Yaptığınız bazı amellerinizden ötürü mükâfat alacağınızın ve her anlamda ferahlayacağınızın sembolüdür.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Çocuğa İsim Koymak
Böyle bir rüya gören kimse çok başarılı işlere imza atarak herkes tarafından sözü dinlenir bir mertebeye gelir. İsim koymak karar almaya ve bu kararları sabırla uygulamaya; insanların hayatını etkileyecek konularda görüş bildirmeye veya bazı kimselerin hayatlarına karışmaya da yorulabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kendi Kız Çocuğunu Görmek
Bu rüya merhamet ve şefkatin sembolüdür. Kendi kız çocuğunuz ondan göreceğiniz veya ona yapacağınız iyiliklere işaret eder. Rüya sahibinin kızı büyüdüğünde anne babasına büyük lütuflarda bulunur ve onların takdirini kazanacağı bir mertebeye erişir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Buluğ Çağında Bir Çocuk Görmek
Bu rüya yavaş yavaş olgunlaşan ve en sonunda sizi her konuda sevindirecek çeşitli müjdeli haberlerdir. Hemen gerçekleşmese bile istekleriniz zaman içinde en güzel ve hayırlı şekilde gerçeğe döner. Bazen de bu rüya sıkıntıdan kurtulmaya ve esenliği de yorulabilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kendisini Çocuk Olarak Görmek
Rüyada kendisinin tekrar çocuk olduğunu gören kişinin, eline anne babasından kalacak bir mal, ganimet veya miras ulaşır. Bu rüya genellikle anne babanız ve sizin aranızda geçecek bazı olaylara işaret eder. Anne babası hayatta olan kimse bu rüyayı görse onların lütufları ile istediği her şeye kavuşur. Anne babası vefat edenler için ise onların izinden gitmeye işaret olabilmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Küçük Kız Çocuğu Sevmek
İyiye ve hayra yorulan rüya, hamile hanımlar için doğumlarının sorunsuz geçeceğine ve evlatlarının gelecekte başarılı olacağına yorumlanır. Eşiyle arasındaki muhabbet sonucunda huzurlu bir aile hayatına sahip olan kişinin zorluk çektiği durumlardan kurtulacağını da ifade eder. Hayattan istenen ne varsa en güzeline sahip olunacağını tabir eden rüya, hayırlı haberler almak, iş konusunda yatırımlardan kar elde etmek ve gayrimenkul artışı yaşamak manasına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Küçük Kız Çocuğu Öpmek
Dua edilen bir isteğin çok kısa zaman içinde gerçekleşerek kişiyi mutluluktan ağlatacağını, sevdiği uzakta olan ve yıllardır görmeyen kişilerin de vuslata ereceklerini bildirir. Sağlık konusundaki endişelerin yok olacağına ve tüm işlerinde kolaylıkla karşılaşacak olan rüya sahibinin ağzının tadının da yerinde olacağına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kız Çocuğun Büyüdüğünü Görmek
Bir kız çocuğunun rüyada büyüyüp serpilmesi, rüya sahibin elde edeceği güç ve kudrettir. Bu rüya sizin her anlamda başarılı olacağınıza ve iş yaşamınızda önünüze çıkacak fırsatları değerlendirmeye yorulur.

İlgili rüyalar

+6 oy
13 yorum 65 okuma
+5 oy
85 yorum 297 okuma
4 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+2 oy
8 yorum 57 okuma
4 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+4 oy
61 yorum 152 okuma
3 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+4 oy
118 yorum 351 okuma
4 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 27 okuma
+4 oy
1 yorum 30 okuma
13 Aralık 2017 Rüya kategorisinde gözde yazdı
+2 oy
2 yorum 38 okuma
10 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde yirmiyedi Rüyakar (2.2k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 34 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
11 Şubat Rüya kategorisinde özsoo Rüyazede (59 puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 35 okuma
18 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Erve Rüyazede (115 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.8k yorum

17k düş-ünce

3.1k üye

60 Aktif
0 Üye ve 60 misafir
Bugün : 22860
Dün : 24263
Toplam : 13446634
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 456 e
  2. Likya - 48 e
  3. Rüya Tabircisi - 46 e
  4. Karga - 46 e
  5. Ruya.ci - 19 e
  6. sonsuz - 16 e
  7. Simge - 16 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...