Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde
Heyecan duymak, tek ufo olması, geniş ve belirgin hatlarının görünüyor olması, yanımda babamın ve erkek kardeşimin olması. Rüyayı sabah namazını kılıp yattıktan sonra görmüştüm. Ebeveynime ait evimizin bahçesi veya benzerinde ikindi vakti gibi bir vakitte ve bulutların çokça olduğu bir havada yukarıda bir ufo belirdi. Bize doğru farklı yönlere hareket ederek yaklaşıyordu. Yanımda babam ve erkek kardeşim de vardı. Apar topar telefona sarıldım fotoğrafını çekmek için ve çektim. Sonra  bahçede bana çok yakın bir yere kondu. Yanına doğru yaklaşırken yanmaya başladı. Daha fazla yaklaşmak için tereddüt ettim bir zararı olur diyerekten. Ancak yanışını izledim. O sırada da bir yumruk büyüklüğünde bir şeyin de yanıp kaybolduğunu görürken, yananın uzaylı olabileceğini düşünüyordum. (Rüyayı sabah namazını kılıp yattıktan sonra görmüştüm.)

1 yorum

0 oy
Rüya Ustası (46.3k puan)
Sizinle ilgilenen, size aşık biri var etrafınızda. Siz farkında değilsiniz, adeta onu bir yabancı gibi görüyorsunuz. Ama epey tutkun size. Bilinçaltınız bunun farkında.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 59 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
6 Şubat 2017 Rüya kategorisinde Aynur yazdı
+4 oy
0 yorum 33 okuma
29 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 26 okuma
+4 oy
1 yorum 90 okuma
29 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 42 okuma
21 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Damla Ergün yazdı
+4 oy
1 yorum 45 okuma
13 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Cns yazdı
+2 oy
0 yorum 33 okuma
+2 oy
1 yorum 86 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Jyotish Rüyazede (320 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...