Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+4 oy
44 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (7.7k puan)
ruyamda bir alisveris merkezine gidiyordum altimda esofman ustumde beyaz tisort, ama ruyamda herkesin ismi kafasının ustunde yesil isik olarak yaniyordu, alisveris merkezinin saginda sevdigim cocugun ismi belirdi, ruyamda onu aylardir gormuyormusum ve birden gorunce heyecanlandim, ustunde acik mavi tisortuyle basket oynuyordu, sonra o taraflarda yesil isik arkadasimin ismini gordum o da buralardaymis ama ben alisveris merkezine girdim, arkadaslarimla karsilastim, bir seylerin konusu donuyordu, en sonunda arabaya bir seyler yuklendi ve goturulecekti, kosusturmalar vardi, sonra o araba yola cikti bende yurumeye basladim, sonra bir bilgisayar buldum sevdigim cocugun bilgisayari, ozellikle sekmelerinde yani yer imlerinde benim adim yaziyordu, ve onlarin yanindaki sekmelere tiklayincada anonim sohbetler cikiyordu, sohbet sitesi, tek sitedede benim onunla anonim konusmam vardi ama ben onunla konustugumu o da benimle konustugunu bilmiyordu, sonra o gelmeden gittim ve yola devam ettim

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (96.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Mutlu bayramlar,

Sevdiğin çocuğun ya da yakın bir arkadaşının yaptığı güzel işler var. Fakat sen bunları tam olarak takdir etmemiş ona bunu göstermemişsin. Belki yaptığı işlerle daha çok ilgilenip onu motive etmeliydin.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 33 okuma
19 Ağustos 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 57 okuma
28 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+7 oy
36 yorum 5.3k okuma
2 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (19k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 30 okuma
8 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
+2 oy
0 yorum 6 okuma
5 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Melike yazdı
+1 oy
0 yorum 14 okuma
24 Mart 2018 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
16 Aralık 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 120 okuma
19 Kasım 2017 Rüya kategorisinde SelinNaz yazdı
+6 oy
1 yorum 13 okuma
26 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 17 okuma
31 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde mavi yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...