Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+4 oy
244 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Yüzügünün tasinin düstügünü gören kimsenin çocugu ölür yahut malindan bir seyi kaybeder. Yüzügün kirilmasi, haniminin bosanmasina isarettir. Yüzük, bir ev veya bir hayvani satin almaya isarettir. Rüyada görülen yüzük eger altindan olursa erkek için zillet ve meskenettir. Demirden bir yüzük taktigini gören kimse, zorluk ve mesakkattan sonra hayra nail olur. Yüzük altindan ve kasi da varsa bu rüya iyi ve hostur. Yüzügün kasi olmazsa, kendisinde menfaati olmayan islere isarettir. Bir kimse gümüsten bir yüzük takindigini ve hükmünü, murat ettigi sekilde yerine getirdigini ve yaptigini görse, o kimse saltanata erisir. Yüzügünün kasinin sallandigini gören kimse mevkiinden alinir, Vali olan bir kimse yüzügünün çikarildigini görse isinden alinir, yahut mülkü elinden gider, ya da hanimini bosar. Kadin için bu rüya, kocasinin yahut kendisinin çok yakini olan bir kimsenin ölümüne isarettir. Bir kimse yüzügünün halkasinin kirilip düstügünü ve tasinin kaldigini görse, saltanati gider ve söhreti kalir. Eger yüzügünün dar oldugunu görse, zulümkar bir kadindan müzdarip olur. Yahut kendisinde çetinlik ve mesakkat olan bir seye malik olur. Eger rüyada emanet yüzük alsa, o kimse devami olmayan bir seye malik olur. islemeli bir yüzük buldugunu gören kimse, ev, hayvan ve hanim gibi birseye nail olur. Yüzüklerin sokakta satildigini görse, o kimse halkin reislerinin evini mülkünü satin alir. Bekar olan kimse rüyada yüzük takindigini görse, zengin bir kizla evlenir. Yüzük altin olursa alacagi hanim mali gitmis bir hanimdir. Yüzügün kasi çocuktur. Eger kas mücevherden olursa tabir makam ve para ile saltanat ve devlete, çok mala, söhrete, izzet ve serefe isarettir. Yüzügün kasi boncuktan olursa, saltanatin zayif olduguna isarettir. Kasin yesil yakuttan oldugunu gören kimsenin, mümin, alim, zeki ve anlayisli bir çocugu dünyaya gelir. Agaç parçasindan yüzük, münafik bir kadindir. Peygamberimiz (S.A.V.) den veya alim bir kimseden gümüs yüzügü almak, ilme nail olmaya ve müjdedir. Eger alinan yüzük altindan otursa, onda asla hayir yoktur. Yüzügün demirden olmasinda da hayir yoktur. Bakirda da hayir yoktur. Disi kabartilmis ve içi doldurulmus yüzükler hile ve aldatmaya isarettir. Yahut büyük bir seyi veya çok menfaati istemeye isarettir. Kalay yüzük, kendisinde zayif olan bir kuvvettir. Bir kimse yüzügünün siddetlice çikarildigini görse o kimsenin devleti yahut yüzügün nispet edildigi sey ondan gider. Yüzügünün kayboldugunu gören kimse malik oldugu seyde kötü gördügü bir sey meydana gelir ve ona sabir eder. Rüyada yüzük görmek, makam, mal, zenginlik, geçim, bolluk ve berekete isarettir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

61 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Danyal Aleyhisselama göre Rüyasinda kendisine bir yüzük verilecek ""Bununla mühürle"" dediklerini gören, en büyük makama geçer, eger zengin ise mali artar, savasta ise kazanir, tüccar ise kazanci artar, fakir ise geçimi düzelir. Ibn i Sirin e göre, rüyasinda yüzügünün kayboldugunu gören, islerinde zorluk çeker. Yüzügünün kasinin kirildigini gören, sogukkanliligini kaybeder. Yüzügünü birine hediye ettigini gören, mal ve mülkünden bir kismini satarak, parasini saklar. Yüzügünün altindan oldugunu görenin bütün mali ve mülkü mekruh olur. Yüzügü eger gümüsten ise mali ve mülkü helaldir. Eger demirden ise, kendi mali ve mülkü kiymetten düser. Cabir ül Magribi ye göre, parmaginda demirden bir yüzük oldugunu görmek, kuvvete delalet eder. Eger sari bakirdan ise, alçak karakterli bir kisiden menfaat görür. Yüzügünün iki parçaya ayrildigini gören, kendi esi ile arasinda ayrilik olur iki tasli bir yüzügü oldugunu gören, mala mülke çok düskün olur. Salimi ye göre, parmagina taktigi yüzük, her zaman taktigindan baska ise, evlenerek bir çocuk sahibi olmasina delalet eder. Yüzügünün kasi kirmizi ise yüregi fesattir. Siyah ise çocugu sefalet içinde büyür. Bir mescitte namaz kilarken bir yüzük buldugunu gören, iyi bir kadinla evlenir. Kendisine üzeri yazili bir yüzük verildigini görmek dinde mekruh olan mala sahip olacagina isarettir. Yüzük kasli degil de çiçekli ise bu rüyanin sonu hayirlidir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Kendisine altin bir yüzük verilir ve o yüzügün üzeride de tas olmayip sadece nakis veya çiçek gibi süsler varsa, malindan ve mülkünden bir sey eksilir veya isinden çikarilir. Kasi yakut olan bir yüzügü parmagina taktigini görenin esi kiz dogurur ve çocuk çok yasamaz. Eger esi hamile degilse, hamile kalir; eger rüya sahibi bekar ise, sokaga atilmis bir kiz bularak onu evlat edinir. Yüzügünün kasini zebercetten gören çok yasar. Altindan burma veya zincir gibi bir yüzük taktigini gören, bir ise baslar fakat o isten zarar görür. Rüyada yüzük kasi görmek seref, mal ve nimettir. Erkek tarafindan görülürse, evlenmege delalet eder. Eger kas taslari bilezik veya halhal üzerinde olursa, kiz kardes ve akrabalarla yorumlanir. Yüzügünün tasinin düstügünü görmek, seref ve itibarinin yokluguna delalet eder. Yüzügünün halkasinin kirildigini görmek, sözünün artik sayilmayacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Yüzügünün tasinin düstügünü gören kimsenin çocugu ölür yahut malindan bir seyi kaybeder. Yüzügün kirilmasi, haniminin bosanmasina isarettir. Yüzük, bir ev veya bir hayvani satin almaya isarettir. Rüyada görülen yüzük eger altindan olursa erkek için zillet ve meskenettir. Demirden bir yüzük taktigini gören kimse, zorluk ve mesakkattan sonra hayra nail olur. Yüzük altindan ve kasi da varsa bu rüya iyi ve hostur. Yüzügün kasi olmazsa, kendisinde menfaati olmayan islere isarettir. Bir kimse gümüsten bir yüzük takindigini ve hükmünü, murat ettigi sekilde yerine getirdigini ve yaptigini görse, o kimse saltanata erisir. Yüzügünün kasinin sallandigini gören kimse mevkiinden alinir. Vali olan bir kimse yüzügünün çikarildigini görse isinden alinir, yahut mülkü dinden gider, ya da hanimim bosar. Kadin için bu rüya, kocasinin yahut kendisinin çok yakini olan bir kimsenin ölümüne isarettir. Bir kimse yüzügünün halkasinin kinlip düstügünü ve kasinin kaldigini görse, saltanati gider ve söhreti kalir. Eger yüzügünün dar oldugunu görse, zulümkar bir kadindan müzdarip olur. Yahut kendisinde çetinlik ve mesakkat olan bir seye malik olur. Eger rüyada emanet yüzük alsa, o kimse devami olmayan bir seye malik olur. islemeli bir yüzük buldugunu gören kimse, ev, hayvan ve hanim gibi birseye nail olur. Yüzüklerin sokakta satildigini görse, o kimse halkin reislerinin evini mülkünü satin alir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Bekar olan kimse rüyada yüzük takindigini görse, zengin bir kizla evlenir. Yüzük altin olursa alacagi hanim mali gitmis bir hanimdir. Yüzügün kasi çocuktur. Eger kas mücevherden olursa tabir makam ve para île saltanat ve devlete, çok mala, söhrete, izzet ve serefe isarettir. Yüzügün kasi boncuktan olursa, saltanatin zayif olduguna isarettir. Kasin yesil yakuttan oldugunu gören kimsenin, mümin, alim, zekî ve anlayisli bir çocugu dünyaya gelir. Agaç parçasindan yüzük, münafik bir kadindir. Peygamberimiz (S.A.V.) den veya alim bir kimseden gümüs yüzügü almak, ilme nail olmaya ve müjdedir. Eger alinan yüzük altindan olursa, onda asla hayir yoktur. Yüzügün demirden olmasinda da hayir yoktur. Bakirda da hayir yoktur. Disi kabartilmis ve içi doldurulmus yüzükler hile ve aldatmaya isarettir. Yahut büyük bir seyi veya çok menfaati istemeye isarettir. Kalay yüzük, kendisinde zayif olan bir kuvvettir. Bir kimse yüzügünün siddetlice çikarildigini görse o kimsenin devleti yahut yüzügün nispet edildigi sey ondan gider. Yüzügünün kayboldugunu gören kimse malik oldugu seyde kötü gördügü bir sey meydana gelir ve ona sabir eder. Rüyada yüzük görmek, makam, mal, zenginlik, geçim, bolluk ve bere kete isarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Eşe, cariyeye, çocuğa, velayete, ev veya Araba satın almaya; Yüzük taşının düşmesi çocuğunun ölmesine ya da malından bir şey baybetmeye, Altın yüzük kadın için süs ve güzelliğe, sevgi ve itibara, erkek için zillet ve meskenete (hor ve hakir olmaya), Demiir yüzük zorluk ve çitinlikiten sonra hayra nail olmaya, Fil dişinden yahut kemikten yüzük kadın için iyilik ve hayra, Gümüş yüzük erkek için mülk ve saltanata, Yüzük bulmak evlenmeye, çocuğu olmasına, işlemeli yüzük bulmak ev, hanım, binit (hayvan veya otomobil) ... cariye gibi, daha jnce sahip olmadığı şeylere nail olmaya, Yüzük kaşının sallanması ögrev ve yetikilerinin alınmasına, Dar yüzük zorluğu olan şeye malik olmaya, emanet yüzük devamlı olmayan bir şeye sahip olmaya delalet eder.

Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.

Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.

Rüyada yüzük takmak, yeni ve başarılı iş sözleşmesi anlamındadır. Evlilik yüzüğü çok anlayışlı ve sevecen bir kişiyle karşılaşacağınız anlamına gelir.

Bekar biri için evlilik işaretidir.Evli kimseler için işte başarı ve bol paradır. Yüzük rüyaları yüzüğün yapıldığı Maddeye ve yüzüğün şekline göre de yorumlanır.

Yüzük takmak, yeni bir iş sözleşmesi ve başarıların habercisidir. Evlilik yüzüğü takmak ise çok anlayışlı ve sevecen bir kişiyle evlenmek demektir. Çirkin ve soluk renkli bir yüzük, mutsuzluk getirir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Seyyid Süleyman: Danyal (A.S.) buyurmuştur ki: Rüyasında kendisine bir yüzük verdiklerini ve bununla mühürlediklerini gören, layıksa en büyük makama ulaşır. Zenginse, malı artar. Savaşta ise, muzaffer olur. Dindarsa, ibadeti ziyadeleşir. Fakirse, geçimi düzelir. Rüyasında bir padişahın kendisine hatem (mühür veya onun yerine kullanılan yüzük) verdiğini görenin kendisi yahut bir akrabası devletten menfaat sağlar.
İbn-i Şirin demiştir ki: Rüyasında hateminin(*) kaybolduğunu gören, işlerinde müşkülat çeker. Hatemin kaşını kaybetmek te böyledir. Hatemin kırılarak kayboldu-ğunu görenin, şeref ve makamı elinden gider. Fakat, kendisine bir şey olmaz. Hatem kaşının kırıldığını gören, mevki ve itibarına rağmen cesaretini, tedbirini ve dirayetini kaybeder. Hatemini birisine bağışladığını gören, malının bir kısmını satıp aldığı parayı elinde tutar. Padişah, vali vb. bir idareci rüyasında hatemini kaybederse, makamından olur. Hateminin yapılışını beğenmeyen, malından bazısını kaybettiği gibi hükumetten de zarar görür. Hateminin altından olduğunu görenin, bütün malı haramdır. Gümüş hatem, helal maldır. Hateminin demirden olduğunu gören, malsız kalır. Zelil olur. Aşağılanır. Öbür madenlerden imal edilmiş hatem de böyle yorumlanır.
Cabir'ül Mağribi diyor ki: Parmağında demirden bir hatem olduğunu gören, zengin ve kudretli olur.
Hateminin sarı yahut bakırdan imal edilmiş olduğunu gören, kötü asıllı bir şahıstan fayda sağlar. Hatemini emanet veren veya birisine bırakan ancak, geri alamadığını gören, evlenmek istediği kadından müspet cevap alamaz. Hatemini kırıp iki parça yapan ailesinden ayrılır. Hatemi ile bir mektup mühürlediğini gören, gizli haberlere vakıf olur. İki kaşlı hatem gören; şeref, nüfuz (kudret) ve servet kazanır. Hatemi ile açık bir mektup mühürleyen,halk arasında duyulan bir haberi işitir.
El Salimi bu rüya hakkında şunları söylüyor: Her zaman kullandığı hatemi, rüyasında farklı şekilde gören; ya çok zengin ve kudretli olur veya evlenip mübarek bir evlada kavuşur. Rüyasında bir mühre sahip olup bununla bir şeyi mühürlediğini gören, o zamana kadar malik olmadığı bir şey kazanır. Gümüş hatemle mühürleyenin itaatkar bir çocuğu olur. Hatemin kaşı siyah ise, çocuk sefalet içinde kalır, zillete düşer. Bir mescitte yahut namazda iken hatem bulan, dinini muhafaza edecek bir kadınla evlenir. Şayet rüya sahibi idarecilik veya yardımcılık makamında ise itibarı ve kudreti artar. Fakat, harp çıkar. Tüccarsa, kar eder. Kendisine mühür hey'etinde hatem verilen, mekruh (haram sayılan) bir mala sahip olur. Hateminin üstünde iyi nakış varsa, netice hayırdır. Kötü nakış, iyi değildir.
Kendisine kim tarafından imal edildiği bilinmeyen hateme benzemeyen, nakışsız ve yazısız altın bir yüzük verildiğini gören, ya malından kaybeder veya amirinin hışmına uğrar. Herhangi bir madenden yüzük taktığını gören, o madenin tabirine bakmalıdır. Yakut kaşlı bir hatemi parmağına takanın yahut saklayanın hamile kimsesi varsa, kolay doğum yapar ve kızı olur. Hamile kimsesi yoksa, karısı hamile kalır. Bekarsa sokağa atılmış bir kızı evlat edinir. Bir rivayete göre, herhangi bir şey bulur. Yüzük taşının zebercedden olduğunu gören çok yaşar. Hatemini bir kavme gönderdiğini fakat iade edildiğini gören, onlara hitap eder. Fakat red cevabı alır. Şayet rüyasında hateminin kabul olunduğunu görürse, o kavimle olan işi yerine gelir. Hateminin kaşını kırmızı görenin çocuğu fasid (kötü, bozguncu) olur. Hatemi gaspedilen, makamından düşer. Tüccarsa zarar eder. Zenginse, malının bir kısmı çalınır. Hatemini kaybeden, müşkülata uğrar. Nüfuzu (kudreti) eksilir. Hatemi elinde olduğu halde, onu aradığını gören; bir şeyden korkar. Fakat, korkusu boşunadır. Çünkü, rüya hayır ve selamettir. Altından imal edilmiş burma veya zincir şeklinde bir yüzük takan, başladığı işte zarar eder. Gümüş yüzük, fena değildir.
Hatemin kırılıp düşmesi ve kaybolması; şunlarla tabir olunur: Mal kaybı, boşanma, ecel, itibar ve mevkiden düşüş, evladın vefatı. Rüyanın yorumu kadın ve erkek için aynıdır.
Ancak rüya sahibi kadın ise, yakın bir akrabasını kaybetmesi de muhtemeldir. Yüzük taşının düştüğünü görmek; eldeki ni'metlerin, makam ve itibarın sonuna işarettir. Parmağındaki yüzük taşının yerinden çıktığını veya kırıldığını gören, karısını boşar. Yüzüğün halkasının kırılıp kaybolduğunu ve yalnız taşının kaldığını görenin, gücü ve itibarı elinden gider. Ancak hatırası, malı ve etrafı kalır. Tanıdığı bir şahsın kendisine hatem hediye ettiğini gören, onun malından kazanır. Hediye eden şahıs meçhul ise, rüya sahibi başka bir yerden bütün hayatı boyunca elinde kalacak servete nail olur. Hatemini birine bağışlayan, malından bir kısmını kendi rızasıyla elinden çıkarır. Hatemini satan, muradına nail olur. Yüzüğünün iç ve dış taraflarında nakışlarıyla birbirinin aynı olan iki yüzük kaşı gören, dünyada ve ahirette bahtiyar olur. Bu kaşlar birbirine benzemiyorsa, yorum şöyledir: Kadın ve erkekle münasebette bulunmak veya zevce (kadın eş) sayesinde iş görmek.
Rüyada biri için çamur üzerine mühür basmak; o zatın şeref ve mevki sahibi olacağına delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Molla Cami: Yüzügünün taşının düştüğünü gören kimsenin çocuğu ölür yahutmalından bir şeyi kaybeder. Yüzüğün kırılması, hanımının boşanmasına işarettir. Yüzük, bir ev veya bir hayvanı satın almaya işarettir. Rüyada görülen yüzük eğer altından olursa erkek için zillet ve meskenettir. Demirden bir yüzük taktığını gören kimse, zorluk ve meşakkattan so a hayra nail olur. Yüzük altından ve kaşı da varsa bu rüya iyi ve hoştur. Yüzüğün kaşı olmazsa, kendisinde menfaati olmayan işlere işarettir.Bir kimse gümüşten bir yüzük takındığını ve hükmünü, murat ettiği şekilde yerine getirdiğini ve yaptığını görse, o kimse saltanata erişir.Yüzüğünün kaşının sallandığını gören kimse mevkiinden alınır, Vali olan bir kimse yüzüğünün çıkarıldığını görse işinden alınır, yahut mülkü elinden gider, ya da hanımını boşar. Kadın için bu rüya, kocasının yahut kendisininçok yakını olan bir kimsenin ölümüne işarettir.Bir kimse yüzüğünün halkasının kırılıp düştüğünü ve taşının kaldığını görse, saltanatı gider ve şöhreti kalır. Eğer yüzüğünün dar olduğunu görse, zulümkar bir kadından müzdarip olur. Yahut kendisinde çetinlik ve meşakkat olan bir şeye malik olur. Eğer rüyada emanet yüzük alsa, o kimse devamı olmayan bir şeye malik olur. işlemeli bir yüzük bulduğunu gören kimse, ev, hayvan ve hanım gibi birşeye nail olur. Yüzüklerin sokakta satıldığını görse, o kimse halkın reislerinin evini mülkünü satın alır.Bekar olan kimse rüyada yüzük takındığını görse, zengin bir kızla evlenir.Yüzük altın olursa alacağı hanım malı gitmiş bir hanımdır.Yüzüğün kaşı çocuktur. Eğer kaş mücevherden olursa tabir makam ve para ile saltanat ve devlete, çok mala, şöhrete, izzet ve şerefe işarettir.Yüzüğün kaşı boncuktan olursa, saltanatın zayıf olduğuna işarettir.Kaşın yeşil yakuttan olduğunu gören kimsenin, mümin, alim, zeki ve anlayışlı bir çocuğu dünyaya gelir. Ağaç parçasından yüzük, münafık bir kadındır. Peygamberimiz (S.A.V.) den veya alim bir kimseden gümüş yüzüğü almak, ilme nail olmaya ve müjdedir. Eğer alınan yüzük altındanotursa, onda asla hayır yoktur. Yüzüğün demirden olmasında da hayır yoktur. Bakırda da hayır yoktur. Dışı kabartılmış ve içi doldurulmuş yüzükler hile ve aldatmaya işarettir. Yahut büyük bir şeyi veya çok menfaati istemeye işarettir. Kalay yüzük, kendisinde zayıf olan bir kuvvettir.Bir kimse yüzüğünün şiddetlice çıkarıldığını görse o kimsenin devleti yahut yüzüğün nispet edildiği şey ondan gider. Yüzüğünün kaybolduğunu gören kimse malik olduğu şeyde kötü gördüğü bir şey meydana gelir ve ona sabıreder. Rüyada yüzük görmek, makam, mal, zenginlik, geçim, bolluk ve berekete işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Ebu Said'ül Vaaz diyor ki: Hatem; layık olan için mülktür. Yüzük kaşı(*); heybettir. Çünkü Süleyman (A.S.) hatemini kaybettiği zaman, saltanatı sona ermiş, bulduğunda yeniden devlete kavuşmuştur. Kaşı aslından olan bir yüzük takanın; ya bir oğlu olur, ya cariye, ya at yahutta bir ev alır.
Yüzük kaşının değişmesi, mevki sahipleri için azle, diğer insanlar için durum değişikliğine işaret eder. Yüzüğünde yanyana iki kaş gören, devlet idaresinde ise, şerefi artar. Tüccar ise, kar eder. Alim ise, dünya ehline medar(**) eder. Bir hatemi ödünç aldığını gören, devamı gelmeyecek bir şeye malik olur. Nakışsız ve yazısız hatem de böyle tabir olunur. Hatem kaşının gümüşten olduğunu gören, feraha çıkar ve sevinir.
Bazıları demişlerdir ki: Gümüş hatem; rahata, işarettir. Bir erkeğin parmağında altın hatem görmesi, dininde bid'ate yani bozgunculuğa, işlerinde hainliğe, delalet eder. Yüzük kaşı; devlet idarecileri için, şeref, diğerleri için münasip bir zevce işarettir.
Cafer-i Sadık yüzük ve hatem (mühür) rüyasını şunlarla manalandırıyor: Evlat, mal, hademeler, yüksek mertebe, zinet ve ömür.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada yüzük görmek cariyeye, eşe, velayete, araba ve ev satın almaya, yeni doğacak çocuğa, evliliği ve mutlu haberlere yorumlanır. Yüzük, bir ev veya bir hayvanı satın almak demektir. Bekar olan kimse rüyasında yüzük takındığını görse, zengin bir kimseyle evleneceği anlamına gelir. Rüyada yüzükler gören, makam, mal, zenginlik, geçim, bereket ve bolluğa kavuşur. Dar yüzük zorluğu olan şeye malik olmaya, emanet yüzük devamlı olmayan bir şeye sahip olmaya delalet eder.

"Yüzük görmek" bol kazançlı iş, ev ve sahibi olunacağına, rüya sahibinin itibarının artacağına, saygı göreceği anlamına gelir. Ağaçtan yüzük, münafık kişi demektir, bakır yüzükte hayır yoktur. Rüyada yüzüğü parmağından çıkarıp bir başkasına verdiğini görmek, eşinden ayrılmaya yahut boşamaya delâlet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyada altın yüzük görmek kadınlar için iyiye yorumlanır. Altın yüzük kadın için sevgi ve itibara, süs ve güzelliğe yorumlanır. Erkek için altın yüzük görmek hor ve hakir olmaya çıkar.

Rüyada görülen yüzük eğer altından olursa erkek için zillet ve meskenettir. Yüzük altından ve kaşı da varsa bu rüya iyi ve hoştur. Yüzüğün kaşı olmazsa, kendisinde menfaati olmayan islere işarettir.

Rüyada altından mamul yüzük ve halka görmek, kadınlar için mala, erkekler için de düşünce ve endişeye delalet eder. Rüyada altın yüzük takmak bekarlar için evlilik olarak ve kazanca yorumlanır. Dışı kabartılmış ve içi doldurulmuş yüzükler hile ve aldatmaya işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Gümüş Yüzük Görmek

Bir kimse gümüşten bir yüzük taktığını ve hükmünü, murat ettiği şekilde yerine getirdiğini ve yaptığını görse, o kimse saltanata erişir. Rüyada gümüş yüzük görmek beklenilmeyen yerden gelen paraya işarettir.

Peygamberimiz (S.A.V.) den veya alim bir kimseden gümüş yüzüğü almak, ilme nail olmaya ve müjdedir. Gümüş yüzük erkek için mülk ve saltanat demektir.

Rüya sahibi için güzel haber anlamına gelir. Sevgiliden gelecek habere ve bu sayede mutlu olmaya işaret eder. Ayrıca iş hayatında başarılı bir ilerleyiş gösterip makamının yükseleceğine, kazancının artacağına, uzun süredir çekilen ekonomik sıkıntının bertaraf edileceğine işaret eder.

Rüyada gümüş yüzüğü görmek veya takmak aynı anlama gelir. Rüya sahibi bir gümüş yüzük taktığını ve yüzüğün parladığını görürse hayırlı kapıların açıldığı anlamına gelir. Her ne yaptıysa bu iyiliğinin karşılığını alacağına ve sıkıntılarından bir anda kurtulacağına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada bakır yüzük görmek

Rüya sahibinin birilerinden destek alacağına, fakat bu kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine dair bir uyarıdır. Sözünde durmayan insanlardan bir yardım göreceğine yorumlanır. Burada dikkat edilmesi gereken husus, rüya sahibinin destek aldığı kimselere karşı tedbirli davranması gerektiğidir. İleride pişmanlık duyulabilecek olayların gelişmesi olasıdır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Demir Yüzük Görmek

Genel olarak yüzüğün demirden olmasında da hayır yoktur. Demir yüzük zorluk ve çetinlikiten sonra hayra sahip olmaya işarettir. Demirden bir yüzük taktığını gören kimse, zorluk ve meşakkatten sonra hayra nail olur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Yüzük Bulmak

Rüyada Yüzükler bulmak evlenmeye, çocuğu olmasına, işlemeli yüzüğü bulmak - ev, hanım, binit (hayvan veya otomobil) ... cariye gibi, daha nice sahip olmadığı şeylere nail olmaya tabir olunur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Akik Yüzük Görmek

Rüyada akikten yüzüğü takan kimse için, bereketli nimete maiyette, salâha, takva ve dine işarettir. Rüyada akik yüzüğünün takılması, bereketli nimete nailiyete delalettir.

Fil dişinden yahut kemikten yüzük kadın için iyilik ve hayra youmlanır. Kaşın yeşil yakuttan olduğunu gören kimsenin, mümin, alim, zeki ve anlayışlı bir çocuğu dünyaya gelir
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA 3 TANE YÜZÜK GÖRMEK
Rüyada 3 tane yüzük görmek, görülen rüya kişi veya kişiler için oldukça hayırlı bir haberin habercisi olarak belirlenir. Ayrıca rüya sahibinin alacağı haberle alakalı hayatında değişiklik olması ve sevineceği günlerin yakın olduğunu belirtir. Görülen rüyada ise kişi veya kişiler bekarsa evlilik yapacağı ve o evlilikten, hayırlı evlatlara sahip olacağının habercisidir. Rüyayı gören kişi iş hayatında yüksek yerlere gelerek maddi yatırımlar yapacağının habercisi olarak bilinmektedir.
Rüyada 3 tane yüzük görmek, bazı yorumlara göre rüya sahibinin uzun zaman yaşadığı zorlu günleri geride bırakarak ve güzel günlerin yaşayacağının habercisi olarak bilinmektedir. Ayrıca görülen rüyada kişinin 3 ayrı haber alarak farklı olaylar yaşayacağına yorumlanır. Bazı yorumlara göre rüya sahibinin bereketli bol kısmetler alacağı ve hayatında birtakım şeylerin değişeceğinin habercisi olarak bilinmektedir. Rüyada yüzük görmemin pişmanlık olduğunu ve kişinin yapmış olduğu olayların tekrar etmemesi gerektiğinin ya da pişman olduğunu belirtmektedir.
Rüyada parmakta 3 tane yüzük görmek, gösterişe meraklı bir yapıya sahipsiniz. Bu doğrultuda hareket etmekte ve modayı yakın takibe almaktasınız. Hayatınızda kimse yoksa karşınıza sizi mutlu edecek bir kısmetin çıkacağını da söyleyebiliriz.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA 5 TAŞLI YÜZÜK GÖRMEK
Rüyada 5 taş yüzük görmek, bir bayan için güzel günlerin yaklaştığını ve istediği şeylerin gerçekleşeceğini göstermektedir. Rüyayı gören genç ve bekar bir bayan ise beklediği kişiye yakın zamanda kavuşacağına onunla mutlu, güzel ve hayırlı bir yuva kuracağına işaret etmektedir. Ancak beklediği biri yok ise kendisine gelecek olan hayırlı talibi ile anlaşarak mutlu bir adım atacaklarına rivayet etmektedir. Bu rüya genellikle kısmet ile yorumlansa da müjdeli haberler ile de kişiyi mutlu etmektedir. Yani kişinin uzaktaki beklediğinden ve haber alamadığı kişiden kısa sürede iyi ve hayırlı haberler alacağına delalet eder. Tüm bunların yanı sıra bu rüya uzun bir yolculuğun olacağına ve yolculuk sonunda rüya sahibinin beklediği mutluluğa kavuşacağına inanılmaktadır. Ancak bir bayan değil de bu rüyayı bir erkek görürse ilk olarak işiyle ilgili olumlu durumlar gelişeceğine dair bir işaret olabilmektedir. Yani uzun zamandır çaba gösterilen ve çok istenilen işine kavuşacağına delalet etmektedir. Bu işte kısa sürede başarı elde ederek herkesi kendine hayran bırakacağına ve etrafından destek alarak mertebesinin yükseleceğine rivayettir. Bu kişinin yükseldiği mertebeden helal kazançlar sağlayarak kendisine mutlu bir yuva kuracağına dair açıklanmaktadır. Rüya sahibinin kolay kolay kazandığı mertebeden düşmeyerek ilerleyeceğine anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nikâh yüzüğü aldığını görmek, rüya sahibi için yakın zamanda gerçekleşecek bir izdivaca yorulmaktadır. Rüyasında nikâh yüzüğü aldığını veya taktığını gören kişi, eğer evli biriyse bu rüya, ayrılma konusunda korkuların olduğu anlamına gelmektedir. Rüya sahibi, rüya içerisinde bu yüzüğü çıkardığını görüyorsa bu rüya, mevcut ilişkinin bozulmak üzere olduğuna yorulmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada tek taş yüzük görmek, rüya sahibinin yakın zamanda bir evlilik teklifi alacağına yorulmaktadır. Rüyasında tek taş yüzük gören kişi, eğer bu yüzüğü parlak ve net bir şekilde görüyorsa evlilik teklifi, oldukça yakın bir zamanda gerçekleşecektir. Ancak yüzük parlak değilse rüya sahibi uzun bir süre daha evlilik teklifi alamayacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada elmas yüzük görmek sık rastlanılmayan ancak önemli anlamlara sahip olan rüyalardan biridir. Rüyasında elmas bir yüzük gören kişi, yakın zamanda büyük bir kısmet ile karşılaşacaktır. Rüya sahibinin karşısında çıkacak olan bu kısmet hem iş hayatında hem de özel hayatta etkisini gösterebilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyadaki fildişi veya kemikte n yüzük riya sahibi kadın ise iyi ve hayırlı işler yapacağına işarettir. Bu kişi hayır kazanmak, Allah’ın rızasını kazanmak için sadaka verecek, iyi bir işe imza atacak diye yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada yüzük taktığını görmek, birden fazla anlama gelebilmektedir. Rüyada yüzük gören kişi, ünlü rüya yorumcusu İmam Gazali Hz’ nin yorumlarına göre, eğer görülen yüzük parlak ise yakın zamanda hayırlı bir izdivaç gerçekleştirir. Eğer rüyasında yüzük taktığını gören kişi bir erkekse ve rüyasında bu yüzük ona dar görüyorsa, rüya sahibi bir kadın tarafından sıkıntılı günlere maruz kalacaktır. Rüya sahibi bu süreçte iş hayatında da istemediği gelişmeler yaşayabilir. Rüyada yüzük taktığını gören kişi, büyük kazançlara ve bereketli mallara sahip olur. Elde edilen bu mallar, rüya sahibinin refah içinde yaşamasına olanak sağlamaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada altın yüzük taktığını görmek, rüya sahibi için hayırlara yorulmaktadır. Rüyasında altın bir yüzük taktığını gören kişi, eğer bir kadınsa bu rüya, rüya sahibinin itibarlı ve konforlu bir hayat süreceği anlamına gelmektedir. Eğer rüyasında altın yüzük taktığını gören kişi bir erkekse bu rüya, rüya sahibinin mevcut parasını israf edeceği anlamına gelmektedir. Rüyada altın yüzük görmek, İbn-i Sirin Hz’ nin yorumlarına göre bekâr rüya sahiplerinin evleneceğine yorulmaktadır
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
İşlemeli yüzük görmekle ilgili pek hayırlı yorumlar yapılmaz zira işlemeli yüzük rüya sahibinin zor günler geçireceğine işarettir. Üzeri yazılı veya işlemeli yüzük görmek haset içinde olan yakın çevre veya akraba anlamına da gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada yüzük taşı görmek, oldukça hayırlı anlamlara gelmektedir. Rüyasında yüzük taşı gören kişi, yakın zamanda büyük bir mala ve saygınlığa kavuşacaktır. Rüyada görülen yüzük taşı, rüya sahibine refah ve rahatlık getirmektedir. Rüyasında yüzük taşı gören kişi, bu süreçte ün ve şöhrete kavuşacak, devlet kademelerinde yer alan önemli insanlarla ahbaplık etme fırsatı elde edecektir. Rüya sahibi, bu fırsattan istifade ederek yüksek mevkilere gelebilir. Ancak eğer rüyada yüzük taşının düştüğü görülüyorsa bu rüya, itibar kaybetmeye yorulmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Satılık Yüzük Görmek
Yüzüklerin sokakta satıldığını görse, o kimse halkın reislerinin evini mülkünü satın alır.
Yahut büyük bir şeyi veya çok menfaati istemeye işarettir. Kalay yüzük, kendisinde zayıf olan bir kuvvettir. Bir kimse yüzüğünün şiddetlice çıkarıldığını görse o kimsenin devleti yahut yüzüğün nispet edildiği şey ondan gider.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Erkekler için rüyada gümüş yüzük görmek mal mülk sahibi olacağına, beklenmeyen zenginliğe, helal kazanca delalet eder. Rüyada gümüş yüzük taktığını gören rüya sahibinin muradına ereceği, beklentilerinin gerçekleşeceği yorumları yapılmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada yüzük takmak
Rüyada takılan yüzük güzel ve parlak ise o kişinin yakın zamanda evleneceğine ya da evlilik teklifi alacağına yorumlanır. Yüzüğünün net parlak bir şekilde görülmesi çok mutlu bir evlilik olacağını belirtir.
Bir erkek dar bir yüzük takıyorsa bir kadından sıkıntı ve zülüm göreceği anlamına gelir. Bir başka anlamı ise dar yüzük görenin iş yaşantısında bazı sıkıntılar yaşadığı ya da yaşayacağına delalet eder.
Rüyada parmağınızı sıkan yüzüğün çıkarıldığı ya da yüzüğü çıkardığınızı görmek ise sıkıntılarınızdan kurtulacağınız anlamına da gelmektedir.
Yüzük takmanın bir diğer anlamı da yeni bir işe atılarak bu işten çok para kazanılarak bolluk ve bereketin artması olarak da bazı yorumcular tarafından tabir edilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada altın yüzük takmak
Rüyada altın yüzük takmak hayırlıdır. Altın yüzük gören kişi kadın ise güzelliğine düşkün olduğuna ve sevgi gören biri olduğuna ve hayatında itibarlı bir yeri olduğunu gösterir. Yüzüğü gören kişi erkek ise malını ve parasını hor kullandığına yorumlanır.
Bazı rüya tabirlerinde altın yüzük erkek için haram kabul edilir ve olumlu yorumlanmaz. Fakat altın değerli ve parlak bir madde olduğundan gören kişinin erkek ya da kadın ayırt etmeksizin iyi bir anlamı vardır.
Rüyada altın yüzük görmek bekarlar için evlilik olarak da yorumlanabilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nikah yüzüğü takmak ya da almak
Rüyasında nikah yüzüğü takanlar ya da aldığını gören genç kızların ya da erkeklerin bekar ise yakın zamanda evleneceklerine yorumlanır.
Evli kişilerin nikah yüzüğü taktığını görmesi ayrılma korkusu yaşadıklarına yorumlanır.
Nikah yüzüğünü parmağınızdan çıkardığınızı gördüyseniz ilişkinizin bozulmak üzere olduğuna ya da sevdiklerinizle ailenizle, arkadaşlarınızla ya da iş arkadaşlarınızla bir sorun yaşadığınıza veya yaşayabileceğinize yorumlanır.
Rüyada nikah yüzüğü takmanın ya da almanın diğer bir anlamı da iş hayatınızda büyük başarılara imza atacağınıza, kariyer ve mevkii sahibi olup, saygınlık görerek bol para kazanacağınıza yorumlanmaktadır.
Gördüğünüz rüyadaki yüzük ne kadar net, parlak ve göz alıcı ise mutluluk ve başarılırınız o derece güzel olacak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada tek taş yüzük takmak
Rüyada tek taş yüzük taktığınızı görmek yakın zamanda evlilik teklifi alarak evleneceğiniz anlamına gelir. Gördüğünüz yüzük ya da yüzüğün taşı ne kadar net ve parlak ise evliliğiniz o kadar yakın demektir. Eğer yüzüğü çok net göremediyseniz biraz daha uzun sürede bir evlilik teklifi alıp evleneceğiniz anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Yüzük Kırılması
Bir kimse yüzüğünün halkasının kırılıp düştüğünü ve taşının kaldığını görse, saltanatı gider ve şöhreti kalır. Yüzüğün kırılması boşanmaya, yüzüğünün kaşının sallandığını gören kimse mevkinden alınır, Vali olan bir kimse yüzüğünün çıkarıldığını görse işinden olur, yahut mülkü elinden gider, ya da hanımını boşar.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Emanet Yüzük Görmek
Eğer kişi rüyasında emanet yüzük alsa, o kimse devamı olmayan bir şeye malik olur. İşlemeli bir yüzük bulduğunu gören kimse, ev, hayvan ve hanım gibi bir şeye nail olur
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Yüzüğün yeşil yakut taşı var ise bu rüya sahibinin akıllı, hayırlı, mümin bir çocuğu olur şeklinde yorumlanır. Bunun dışında rüyada yüzüğün taşının yakut olduğunu görmek; rüya sahibinin çevresinde hamile bir bayan varsa, eşi, kız kardeşi, arkadaşı gibi bu bayanın doğumunun kolay olacağı ve bir kız çocuğu dünyaya getireceği müjdelenir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyadaki pırlanta taşlı yüzük hayırlı haberler alınacağını işaret eder. Rüya sahibi hastalık sahibi ise; hastalığının şifası olacak, bekâr ise evlenecek ve mutlu olayların olacağına şahit olacaktır diye tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada yüzük hediye etmek, farklı rüya tabiri kaynaklarına göre hem olumlu hem de olumsuz anlamlara gelebilmektedir. Rüyasında yüzük hediye ettiğini gören kişi, özel hayatında bir süre aksilikler yaşayabilir. Ancak bu süreç, rüya sahibi için geçicidir. Rüyada yüzük hediye ettiğini görmek, rüya sahibi için hayırlı bir dost ve uzun soluklu bir arkadaşlık anlamlarına da gelmektedir. Rüya sahibi, hayatındaki bu dost yardımıyla pek çok şeyin üstesinden gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada yüzük bulduğunu görmek, İmam Caferi-i Sağdık Hz’ nin yorumlarına göre, kısmetlii günlere yorulmaktadır. Rüyasında yüzük bulduğunu gören kişi, eğer bekâr biriyse bu rüya, hayırlı bir izdivaca yorulmaktadır. Rüyasında yüzük bulduğunu gören kişi, eğer hâlihazırda evli biriyse bu rüya, çocuk sahibi olmaya yorulmaktadır. Rüyasında bir mescitte namaz kılarken yüzük bulduğunu gören kişi, oldukça hayırlı bir evlilik gerçekleştirecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Dar Yüzük Taktığını Görmek
Rüyada sahibinin maddi ve manevi zor şartlar altında olduğuna, baskı altında kalarak kendini ifade edemeyip, bunalım için de olduğuna işaret eder.
Kişi rüyasında parmağındaki dar yüzüğü çıkardığını görüyorsa; yaşanan zorlukların kısa süreli geçici bir durumun yaşanıp, ardından rahata kavuşacağına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Geniş Yüzük Taktığını Görmek
Rüyada kişinin kendi parmağının ölçülerinden daha geniş bir yüzük taktığını görmesi; yaptığı her şeyi abartarak kendine zarar verdiğine, sağlığını ve maddi durumunu tehlikeye attığına delalet eder.
Kazancını har vurup harman savurduğuna ve kendisi için hayırlı olmayan ilişkiler içinde olup böyle davranmaya devam ederse, yaşam boyu sıkıntı içinde kalacağına yorumlanır.
Kişinin acilen kendini kontrol altına alması gerektiğini hatırlatan bir rüyadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada elmas yüzük görmek
Rüyada elmas yüzük görmek zor bulunan nadir bir kısmetin gelmesine yorumlanır. Bu kısmet iş ya da aşk kısmeti olabilir. Hayatınızda sizin için rüyayı gördüğünüz zamanda en çok sahip olmak istediğiniz şey ne ise o kısmetin size geleceği anlamına da gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada yüzük hediye etmek ve yüzük hediye almak
Rüyada yüzük hediye etmek bazı rüya yorumcularına göre aşk konusunda şu anki isteklerinizin bazı nedenlerden dolayı gerçekleşemeyebileceğine ya da erteleneceğine ve bu durumun da sizin için hayırlı olacağına yorumlanabilmektedir.
Rüyada yüzük hediye almak yakın zamanda hayırlı bir dost ya da arkadaş edineceğinize bu arkadaşlığın ya da dostluğun sizin için faydalı olacağına işaret ederken aynı zaman bu rüya çok istediğiniz bir arzunuzun gerçekleşeceğine de işaret etmektedir.
Başka bir tabir olarak da başka birine yüzük hediye etmek mal ve mülkünüzün bir kısmının satılarak elde edilen paranın saklanması olarak da yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Yakut Yüzük Görmek
Bir kimsenin rüyasında parmağına yakut yüzük taktığını görmesi, nimete nail olmaya, Sünnet-i Seniyyeye uymaya, isim ve şöhret bulmaya alamettir. Rüyada kendi evinde kırmızı yakuttan bir yüzüğün bulunması, güzel ve kalbi katı bir kadının rüya sahibini sevmesine delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada yüzüğün taşının sallandığını görmek rüya sahibi işlerinde başarısızlık yaşar, işyerinde mevkiinden olur tabirleri yapılır. Rüyada yüzük halkasının kırılıp düşmesi ve sadece taşının kalması demek rüya sahibinin mal varlığının elinden gideceğine ancak saygınlığının gitmeyeceğine işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada iki taşlı yüzük görmek servet kazanılacağının müjdecisidir. Bu kişi zenginlik bolluk sahibi olurken bunların yanında, itibar, şeref, kudret sahibi de olur diye tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyasında kendisine yüzük verildiğini görmek rüya sahibi için hayırlı haberler içerir. Rüyada yüzük verildiğini gören kimse layık olduğu, beklediği makamı elde eder, zengin rüya sahibinin malı artar, dindar rüya
sahibinin ibadeti artar, fakir rüya sahibi ise maddi sıkıntılarında kurtulur diye tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada yüzüğün çalındığını görmek rüya sahibinin makamından olabileceğine, zenginse malının çalınacağına, ticaretle uğraşıyorsa işlerinin zarar edeceğine delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü görmek ne anlama gelir?
Rüyada görülen nişan yüzüğü rüya sahibinin birine verdiği sözü veya başka birinin rüya sahibine verdiği ancak henüz gerekleri yerine getirilmemiş bir sözü de temsil eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Yüzük Satmak
Kişinin hayatında değişiklik yapmak istediği anlamına gelir ve bu değişikliği iyi planlayıp, acele etmemek gerektiğine dikkat çeker. Aldığı kararlardan yakın çevresini üzebileceği veya borçlarından dolayı, bazı mallarını satacağı anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Yüzükle Kağıt Mühürlemek
Kişinin rüyasında yüzüğün üst tarafını mühür gibi kullanarak bazı kağıtları onayladığını görmesi; kamusal alanlardaki işlerini kolaylıkla halledip, uzun zamandır olmasını beklediği muradına kavuşup mutlu olacağına delalet eder.
Bazen de devlet dairesinde statü sahibi olup, önemli durumlarda karar merci olarak görev yapacağı anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada yüzük taşı görmek
Rüyada yüzük taşı görmek mala, şerefli olmaya, saygı görmeye ve bol bereketli kazanca işaret eder. Yüzük altından ve üzerinde de taşı varsa bu hayırlı bir rüyadır. Yakın zamanda ne muradınız varsa o muradınıza ereceğinize işaret eder.
Yüzük taşı değerli bir taş ve mücevherden ise mal, mülk, şöhret ve saltanata kavuşacağınıza yorumlanırken aynı zamanda devletle kapısıyla ilgili önemli bir mevkii ye geleceğiniz anlamında da yorumlanabilmektedir.
Rüyanızda gördüğünüz yüzüğün değersiz bir taşı varsa zayıf bir mevkii ya da saltanat sahibi olduğunuza ya da olacağınıza yorumlanmaktadır. Yani yorumlar görülen yüzüğün değerine göre tabir edilmektedir. Yüzüğün taşı ne kadar değerli, parlak ve göz alıcısı ise mevkiiniz de o derece yükselecek anlamına gelmektedir.
Yüzüğünüzün taşı sallanıyorsa bulunduğunuz mevkiden ya da bulunduğunuz görevden alınabilirsiniz. Yüzüğün taşının düşmesi de yine aynı şekilde yorumlanmaktadır.
Rüyada yüzük taşının düşmesi şeref ve itibarın yok olması olarak da yorumlanmaktadır.
Yeşil yakut taşlı bir yüzük taktığını gören kimsenin alim, zeki, dinine bağlı, anlayışlı bir çocuğu dünyaya gelecek demektir.
Bazı yorumculara göre yüzüktaşı görmek çocuk sahibi olmaya da işaret etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada kırık yüzük görmek
Rüyada gördüğünüz kırık yüzük eşiniz ya da sevgilinizle ilgili bazı sorunlar yaşadığınızı ve sorunlardan dolayı sıkıntı içinde olduğunuzun göstergesidir. Birbirinize olan bağlılığınız sarsılmış ve bu ilişkinin ayrılıkla biteceğinden korkuyor olabilirsiniz.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada evlilik yüzüğü görmek ne anlama gelir?
Rüyadaki evlilik yüzüğü rüya sahibi için hayır ve kısmet anlamına gelir. Rüyada evlilik yüzüğü takıyor olmak rüya sahibi bekâr bir kişi ise yakın zamanda hayırlı bir eş bulup evleneceğine ve mutlu bir evlilik hayatı yaşayacağına delalettir. Rüyada alyans taktığını gören rüya sahibi şayet evli ise bir çocuğunun olacağı müjdesini alır. Rüyada başka birine alyans verdiğini görmek rüya sahibi erkek ise hayra yorumlanır fakat bayan ise eşiyle sorunlar yaşayacağına delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyanızda başka birinin parmağında yüzük olduğunu görüyorsanız bu muradınızın gerçekleşeceğine, işlerinizin yolunda gideceğine, maddi sıkıntılarınızın son bulacağına, işsizseniz iyi bir iş bulacağınıza delalettir. Bunun dışında aile içinde yaşanacak bir sorun karşısında önemli bir karar vermeniz gerektiğine de işaret etmektedir.
.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada parmakta yüzük görmek, rüya sahibinin karakteri ve tavırları hakkında oldukça geniş bilgiler vermektedir. Rüyasında parmakta yüzük gören kişi, sorumluluk sahibi ve idealleri uğruna çalışmaktan gocunmayan biridir. Rüyasında parmakta yüzük gören kişi, eğer evli veya nişanlı ise bu rüya, rüya sahibinin eşine sağdık biri olduğu anlamına gelmektedir. Eğer rüyasında parmakta yüzük gören kişi bekarsa bu rüya, yakın zamanda mutlu bir beraberliğin başlayacağına yorulmaktadır. Rüyada Yüzük Kaybettiğini Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada yüzük kaybettiğini görmek, en genel anlamda rüya sahibinin hayatındaki güvensizliğe yorulmaktadır. Rüyasında yüzük kaybettiğini gören kişi, mevcut ilişkilerinde güvensiz bir dönem yaşayacaktır. Bu dönem, İmam Cabir ül Magribi Hz’nin yorumlarına göre, rüya sahibinin eşiyle veya arkadaşlarıyla arasının bozulması hatta ayrılmasıyla sonuçlanabilir. Bu nedenle rüya sahibi, bu süreçte anlayışlı ve sabırlı olmalıdır. Ancak bu şekilde süreç hasarsız bir şekilde atlatılabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA BİRİNİN YÜZÜK VERDİĞİNİ GÖRMEK
Rüyada birinin sana yüzük vermesi ummadığınız bir insanın size karşı duygularını açık etmesine ve bu durumdan şikayetçi olmamaya, güzel bir gelecek hazırlığı yapmaya ve mutlu mesut bir hayata tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Tahta Yüzük Görmek
Kişinin etrafında menfaat düşkünü, riyakar, ikiyüzlü kimselerin varlığını haber verir. Yakın çevresine, arkadaşlarına karşı daha temkinli davranması gerektiğine delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Yüzük Satın Almak
Rüyada sahibinin hayatında yeniliğe ihtiyacı olduğuna ve bu konuda girişimlerde bulunmaya, eski hatalarını terk edeceğine tabir edilir.
Rüyada yüzük satın almak aynı zamanda yeni bir ilişkiye başlamak anlamına da gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA YEŞİL TAŞLI YÜZÜK GÖRMEK
Rüyada gördüğünüz yeşil taşlı yüzük huzur ve sükunet müjdesidir. Bu yüzük aynı zamanda yüksek manevi doygunluk işareti olup, güçlü manevi yönünüz ile yaşamınız boyunca mutlu olmayı başaracağınızı ifade eder.
Rüyada yeşil taşlı yüzük takmak manevi yönden kendini iyi hissetmeye ve kendine olan güvenin artmasına, şansın yaver gitmesine ve hayırlı olanı istemeye delalet eder. Rüyada yeşil taşlı yüzük almak ve hediye etmek ise moralin yüksek olmasına ve uzun yıllar sağlıklı bir hayata yorulur.
Rüyada yeşil taşlı yüzük vermek mutlu olmaya ve adaklarını yerine getirmeye, gelirinin daha çok olacağına tekabül etmektedir. Rüyayı erkek görmüşse kişinin yaşayacağı mal kaybına tekabül eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada emanet bir yüzük aldığını veya taktığını görmek rüya sahibinin boş işlerle meşgul olacağına delalettir. Bu rüyayı gören kişi sonunda kendisine hayrı olmayan bir işle uğraşacaktır şeklinde tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada yüzüğünü başkasına emaneten vermek ve sonra da geri alamamak rüya sahibinin evlilik düşündüğü şahıstan hayır cevabı alacağına yorumlanır. Ayrıca bu rüya sahibi sevgilisinden bir daha barışmamak üzere ayrılacağına delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada parmakta yüzük görmek
Siz idealleri ve sorumlulukları olan inançlarına sadik onurlu bir insansınız. Bu sebeple zaman zaman kendinizi sorguluyor olabilirsiniz. Evli ve nişanlı iseniz ya da bir sevgiliniz varsa o ilişkiye sadık ve bağlı bir insan olduğunuzu bu rüya gösterir. Bilinçaltınız kendinizi daha fazla sorgulamamanızı ve içinizi rahat tutmanız gerektiğinin mesajını veriyor olabilir.
Eğer bir ilişkiniz yoksa hayatınızda yeni bir başlangıç istiyor olabilir ve bu arayışın içine girebilirsiniz.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada yüzük görmek psikolojik yorum
Geçmişten bu yana günlük yaşantımızda olan birçok şey bilinçaltımızda kendine bir yer bulur. Rüyalarla da çoğu zaman ortaya çıkar. Rüyalar bilinçaltımızla birlikte bizlere bir şey anlatmak istiyor olabilir. Bir mesaj niteliği de taşıyabilir.

İlgili rüyalar

+5 oy
85 yorum 465 okuma
4 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+2 oy
8 yorum 67 okuma
4 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+4 oy
118 yorum 400 okuma
4 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 16 okuma
10 Ocak Rüya kategorisinde Ezg Karabasan (-161 puan) yazdı
+6 oy
28 yorum 141 okuma
4 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 31 okuma
9 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Canan.Umut Rüyazede (215 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 32 okuma
10 Ocak Rüya kategorisinde Mia Rüyazede (214 puan) yazdı
0 oy
38 yorum 4 okuma
+1 oy
14 yorum 24 okuma
+1 oy
23 yorum 14 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32.4k yorum

19k düş-ünce

3.5k üye

88 Aktif
5 Üye ve 83 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19412
Dün : 30406
Toplam : 14571374
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1244 e
  2. Rüyazede - 20 e
  3. geekone3388 - 15 e
  4. kuzgun - 13 e
  5. Aysegul27 - 12 e
  6. Aylin Öztürk - 11 e
  7. Yaren1989 - 9 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...